Bayern haalt sterkhouder Ajax weg

door
Bayern haalt sterkhouder Ajax weg

Bayern München wil ook volgend seizoen kampioen van Duitsland worden. Daarvoor willen ze zich in Beieren gevoelig versterken. Dinsdag stelde  Der Rekordmeister alvast een nieuwe aanwinst voor.


De transfer hing al even in de lucht, maar is nu ook afgerond: Noussair Mazraoui (24) verkast van Ajax naar Bayern. Dat meldt de Duitse club op haar website. De Marokkaans-Nederlandse rechtsachter tekende een contract tot 2026 in de Allianz Arena. Hij was einde contract bij Ajax en kon dus transfervrij opgepikt worden. "Ik had van bij de eerste gesprekken met Bayern een goed gevoel, ik ben blij dat ik naar een van de grootste clubs van Europa kan. Ik koos voor deze club omdat ik hier veel grote titels kan winnen", verklaarde hij op de website van Bayern.

Mazraoui is een product van de befaamde Ajax-school. Hij stroomde door naar de eerste ploeg en werd een sterkhouder. In totaal speelde hij 136 duels voor de Amsterdammers. Daarin tekende hij voor 10 goals en 9 assists. Het is het eerste buitenlandse avontuur voor Mazraoui, die meteen bij een Europese topclub terechtkomt.

WK IN QATAR

Op het WK in Qatar zullen we Mazraoui van dichterbij kunnen bewonderen. Hij is namelijk Marokkaans international en zal het met zijn land op 27 november opnemen tegen de Rode Duivels. Marokko en België werden ingedeeld in een groep met verder Canada en vice-wereldkampioen Kroatië. De eerste twee landen gaan zoals steeds door naar de volgende ronde. 

LEES OOK: Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Goede aanwinst?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

100
100
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

25
25
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

99
99
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

92
92
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

63
63
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

223
223
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

101
101
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

519
519
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

392
392
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

442
442
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

116
116
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

599
599
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

211
211
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

269
269
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

328
328
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

134
134
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

234
234
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

211
211
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

90
90
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

105
105
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

319
319
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

306
306
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

275
275

Meer sportnieuws