Bayern haalt sterkhouder Ajax weg

53 stemmen
Bayern haalt sterkhouder Ajax weg

Bayern München wil ook volgend seizoen kampioen van Duitsland worden. Daarvoor willen ze zich in Beieren gevoelig versterken. Dinsdag stelde  Der Rekordmeister alvast een nieuwe aanwinst voor.


De transfer hing al even in de lucht, maar is nu ook afgerond: Noussair Mazraoui (24) verkast van Ajax naar Bayern. Dat meldt de Duitse club op haar website. De Marokkaans-Nederlandse rechtsachter tekende een contract tot 2026 in de Allianz Arena. Hij was einde contract bij Ajax en kon dus transfervrij opgepikt worden. "Ik had van bij de eerste gesprekken met Bayern een goed gevoel, ik ben blij dat ik naar een van de grootste clubs van Europa kan. Ik koos voor deze club omdat ik hier veel grote titels kan winnen", verklaarde hij op de website van Bayern.

Mazraoui is een product van de befaamde Ajax-school. Hij stroomde door naar de eerste ploeg en werd een sterkhouder. In totaal speelde hij 136 duels voor de Amsterdammers. Daarin tekende hij voor 10 goals en 9 assists. Het is het eerste buitenlandse avontuur voor Mazraoui, die meteen bij een Europese topclub terechtkomt.

WK IN QATAR

Op het WK in Qatar zullen we Mazraoui van dichterbij kunnen bewonderen. Hij is namelijk Marokkaans international en zal het met zijn land op 27 november opnemen tegen de Rode Duivels. Marokko en België werden ingedeeld in een groep met verder Canada en vice-wereldkampioen Kroatië. De eerste twee landen gaan zoals steeds door naar de volgende ronde. 

LEES OOK: 'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Goede aanwinst?

Meest recent

Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

3
3
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

53
53
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

273
273
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

139
139
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

62
62
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

60
60
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

67
67
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

205
205
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

213
213
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

272
272
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

265
265
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

209
209
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

172
172
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

73
73
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

630
630
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

128
128
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

402
402
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

478
478
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1096
1096
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

153
153
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

860
860
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

236
236
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

222
222
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

400
400

Meer sportnieuws