Bayern haalt sterkhouder Ajax weg

door
Bayern haalt sterkhouder Ajax weg

Bayern München wil ook volgend seizoen kampioen van Duitsland worden. Daarvoor willen ze zich in Beieren gevoelig versterken. Dinsdag stelde  Der Rekordmeister alvast een nieuwe aanwinst voor.


De transfer hing al even in de lucht, maar is nu ook afgerond: Noussair Mazraoui (24) verkast van Ajax naar Bayern. Dat meldt de Duitse club op haar website. De Marokkaans-Nederlandse rechtsachter tekende een contract tot 2026 in de Allianz Arena. Hij was einde contract bij Ajax en kon dus transfervrij opgepikt worden. "Ik had van bij de eerste gesprekken met Bayern een goed gevoel, ik ben blij dat ik naar een van de grootste clubs van Europa kan. Ik koos voor deze club omdat ik hier veel grote titels kan winnen", verklaarde hij op de website van Bayern.

Mazraoui is een product van de befaamde Ajax-school. Hij stroomde door naar de eerste ploeg en werd een sterkhouder. In totaal speelde hij 136 duels voor de Amsterdammers. Daarin tekende hij voor 10 goals en 9 assists. Het is het eerste buitenlandse avontuur voor Mazraoui, die meteen bij een Europese topclub terechtkomt.

WK IN QATAR

Op het WK in Qatar zullen we Mazraoui van dichterbij kunnen bewonderen. Hij is namelijk Marokkaans international en zal het met zijn land op 27 november opnemen tegen de Rode Duivels. Marokko en België werden ingedeeld in een groep met verder Canada en vice-wereldkampioen Kroatië. De eerste twee landen gaan zoals steeds door naar de volgende ronde. 

LEES OOK: Waarom Vincent Kompany de Johan Cruijff van België is

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer
112

Goede aanwinst?

Meest recent

Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

1
1
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

19
19
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

40
40
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

60
60
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

51
51
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

43
43
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

252
252
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

279
279
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

199
199
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

52
52
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

56
56
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

53
53
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

256
256
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

438
438
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

173
173
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

111
111
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

247
247
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

532
532
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

425
425
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

418
418
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

485
485
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

130
130

Meer sportnieuws