Ancelotti komt met Hazard-update voor CL-finale

150 stemmen
Ancelotti komt met Hazard-update voor CL-finale

Komende zaterdag zal de hele internationale voetbalwereld op het puntje van zijn stoel zitten. Dan staat namelijk de finale van de Champions League op het programma. Real Madrid neemt het daarin op tegen Liverpool in een eindstrijd om van te smullen.


Real wist zich te plaatsen voor de finale na een nieuwe houdiniact, deze keer tegen Manchester City. De Engelsen leken lange weg op weg naar de finale, maar in een dol slot zetten de Madrilenen de scheve situatie nog helemaal recht. Twee goals van Rodrygo en één van Benzema waren genoeg voor de finale. Tegenstander Liverpool rekende op zijn beurt dan weer af met revelatie Villarreal. Zo staat zaterdag een schitterende affiche op het programma.

Carlo Ancelotti stond vandaag de pers te woord. De Italiaan had het onder meer over onze landgenoot Eden Hazard. Die liet niet zo lang geleden een plaatje uit zijn enkel verwijderen en moest revalideren. Op 15 mei kwam hij in actie tegen Cádiz in La Liga. Tegen Real Betis zat hij in de selectie, maar bleef hij op de bank. Volgens Ancelotti gaat het goed met Hazard en is hij paraat voor de finale. "Het gaat prima. Hij komt terug van een blessure, maar traint heel goed en kan spelen. Er is veel wil en enthousiasme bij hem", klonk het.

EERSTE CL-TROFEE

Hoewel Hazard al een rijkgevulde prijzenkast heeft, kon hij nog nooit de Beker met de Grote Oren winnen. Met zijn vorige werkgever Chelsea won hij wel al twee keer de Europa League. Real kan zaterdag de opvolger worden van The Blues, die het vorig jaar in de finale haalden van Manchester City met het kleinste verschil.

LEES OOK: ‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

🚀

Wie zal winnen?

Meest recent

Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

264
264
'Stunt in de maak? Premier League-club wil Trossard'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

29
29
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

62
62
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

143
143
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

42
42
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

301
301
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

72
72
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

123
123
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

80
80
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

57
57
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

201
201
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

76
76
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

61
61
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

179
179
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

160
160
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

67
67
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

402
402
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

203
203
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

59
59
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

277
277
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

173
173
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

162
162

Meer sportnieuws