Ancelotti komt met Hazard-update voor CL-finale

150
Ancelotti komt met Hazard-update voor CL-finale

Komende zaterdag zal de hele internationale voetbalwereld op het puntje van zijn stoel zitten. Dan staat namelijk de finale van de Champions League op het programma. Real Madrid neemt het daarin op tegen Liverpool in een eindstrijd om van te smullen.


Real wist zich te plaatsen voor de finale na een nieuwe houdiniact, deze keer tegen Manchester City. De Engelsen leken lange weg op weg naar de finale, maar in een dol slot zetten de Madrilenen de scheve situatie nog helemaal recht. Twee goals van Rodrygo en één van Benzema waren genoeg voor de finale. Tegenstander Liverpool rekende op zijn beurt dan weer af met revelatie Villarreal. Zo staat zaterdag een schitterende affiche op het programma.

Carlo Ancelotti stond vandaag de pers te woord. De Italiaan had het onder meer over onze landgenoot Eden Hazard. Die liet niet zo lang geleden een plaatje uit zijn enkel verwijderen en moest revalideren. Op 15 mei kwam hij in actie tegen Cádiz in La Liga. Tegen Real Betis zat hij in de selectie, maar bleef hij op de bank. Volgens Ancelotti gaat het goed met Hazard en is hij paraat voor de finale. "Het gaat prima. Hij komt terug van een blessure, maar traint heel goed en kan spelen. Er is veel wil en enthousiasme bij hem", klonk het.

EERSTE CL-TROFEE

Hoewel Hazard al een rijkgevulde prijzenkast heeft, kon hij nog nooit de Beker met de Grote Oren winnen. Met zijn vorige werkgever Chelsea won hij wel al twee keer de Europa League. Real kan zaterdag de opvolger worden van The Blues, die het vorig jaar in de finale haalden van Manchester City met het kleinste verschil.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Wie zal winnen?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

65
65
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

27
27
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

21
21
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

123
123
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

31
31
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

53
53
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

32
32
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

181
181
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

44
44
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

124
124
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

213
213
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

196
196
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

256
256
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

144
144
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

232
232
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

278
278
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

310
310
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

261
261
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

338
338
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

516
516
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

238
238

Meer sportnieuws