'Ex-Anderlechtpion stuurt Rode Duivels wandelen'

112 stemmen
'Ex-Anderlechtpion stuurt Rode Duivels wandelen'

Nayel Mehssatou (19) maakte afgelopen winter de overstap van RSC Anderlecht naar KV Kortrijk. De jonge Belg-Chileen ging in West-Vlaanderen op zoek naar meer speelminuten. Die kreeg hij ook op het einde van het seizoen.


Mehssatou mocht in de laatste vijf wedstrijden van KVK telkens in de basis starten. Hij mocht ook elke keer 90 minuten blijven staan. Hij liet zich opmerken en gaf zowel tegen KV Mechelen als Anderlecht een assist. Met die prestaties speelde Mehssatou zich nu blijkbaar in de kijker. Hij heeft namelijk een eerste oproepingsbrief in de brievenbus gekregen voor de nationale ploeg van Chili. Dat meldt KVK op Twitter.

Mehssatou is de zoon van een Marokkaanse vader en een Chileense moeder, maar werd geboren in Brussel. Bij de jeugd speelde hij al voor Chili én België. Hij kon niet kiezen tussen de twee landen, maar zou de knoop nu dan toch doorgehakt hebben. Chili speelt op 6 juni een oefenduel tegen Zuid-Korea. Het Zuid-Amerikaanse land wist zich niet te plaatsen voor het WK in Qatar.

JEUGD

Mehssatou speelde in de jeugd van Anderlecht. Hij stroomde door naar de eerste ploeg, maar kwam nooit in actie voor de hoofdmacht. Afgelopen winter zag KV Kortrijk zijn kans schoon. De Kerels lokten de rechtsachter naar het Guldensporenstadion met een contract tot midden 2025. Daar zullen ze nu geen spijt van hebben bij KVK, want plots hebben ze een nieuwe international in hun rangen. Volgens Transfermarkt is Mehssatou momenteel 600 duizend euro waard, maar dat zal nu mogelijk wat de lucht inschieten na zijn oproeping voor Chili.

LEES OOK: KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

Goede keuze?

Meest recent

'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

0
0
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

24
24
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

46
46
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

38
38
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

35
35
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

97
97
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

91
91
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

91
91
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

79
79
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

113
113
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

95
95
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

173
173
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

232
232
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

549
549
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

181
181
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

502
502
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

886
886
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

386
386
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

180
180
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

725
725
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

624
624
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

21
21

Meer sportnieuws