'Ex-Anderlechtpion stuurt Rode Duivels wandelen'

112 stemmen
'Ex-Anderlechtpion stuurt Rode Duivels wandelen'

Nayel Mehssatou (19) maakte afgelopen winter de overstap van RSC Anderlecht naar KV Kortrijk. De jonge Belg-Chileen ging in West-Vlaanderen op zoek naar meer speelminuten. Die kreeg hij ook op het einde van het seizoen.


Mehssatou mocht in de laatste vijf wedstrijden van KVK telkens in de basis starten. Hij mocht ook elke keer 90 minuten blijven staan. Hij liet zich opmerken en gaf zowel tegen KV Mechelen als Anderlecht een assist. Met die prestaties speelde Mehssatou zich nu blijkbaar in de kijker. Hij heeft namelijk een eerste oproepingsbrief in de brievenbus gekregen voor de nationale ploeg van Chili. Dat meldt KVK op Twitter.

Mehssatou is de zoon van een Marokkaanse vader en een Chileense moeder, maar werd geboren in Brussel. Bij de jeugd speelde hij al voor Chili én België. Hij kon niet kiezen tussen de twee landen, maar zou de knoop nu dan toch doorgehakt hebben. Chili speelt op 6 juni een oefenduel tegen Zuid-Korea. Het Zuid-Amerikaanse land wist zich niet te plaatsen voor het WK in Qatar.

JEUGD

Mehssatou speelde in de jeugd van Anderlecht. Hij stroomde door naar de eerste ploeg, maar kwam nooit in actie voor de hoofdmacht. Afgelopen winter zag KV Kortrijk zijn kans schoon. De Kerels lokten de rechtsachter naar het Guldensporenstadion met een contract tot midden 2025. Daar zullen ze nu geen spijt van hebben bij KVK, want plots hebben ze een nieuwe international in hun rangen. Volgens Transfermarkt is Mehssatou momenteel 600 duizend euro waard, maar dat zal nu mogelijk wat de lucht inschieten na zijn oproeping voor Chili.

LEES OOK: 'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

Goede keuze?

Meest recent

Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

0
0
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

20
20
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

31
31
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

80
80
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

143
143
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

30
30
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

41
41
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

53
53
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

99
99
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

83
83
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

174
174
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

211
211
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

457
457
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

217
217
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

331
331
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

187
187
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

219
219
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

515
515
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

191
191
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

48
48
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45

Meer sportnieuws