'Suárez licht tipje van de sluier over transfer'

108 stemmen
'Suárez licht tipje van de sluier over transfer'

Luis Suárez zal vanaf 1 juli van dit jaar een vrije speler zijn. Op die dag loopt zijn contract bij Atlético Madrid immers af. Het is nog niet duidelijk waar de toekomst ligt van de aanvaller. Zelf lichtte hij al een klein tipje van de sluier over welke richting hij het liefst zou uitgaan.


De Uruguayaan vertelt aan El Larguero dat hij uit heel wat ploegen kan kiezen. "Er zijn veel opties, er zijn veel voorstellen. Er wordt veel over mij geschreven, maar ik neem de beslissing pas als het moment daar is", aldus Suárez. Geld speelt voor hem geen rol, geeft hij aan. En het liefst van al wil hij in Europa blijven. "Daar zit ik niet met mijn hoofd. Ik denk niet aan het geld. Europa trekt het meest. Ze bellen uit Zuid-Amerika, Brazilië, Mexico, Argentinië. Maar om eerlijk te zijn, ik ben met mijn hoofd vooral hier", voegde hij eraan toe.

Suárez speelde in zijn carrière al voor heel wat mooie clubs. Zijn Europese avontuur begon bij FC Groningen. Daar pikte Ajax hem op in de zomer van 2009. In Amsterdam groeide hij uit tot een absolute sterkhouder. Vervolgens ging het naar Liverpool, waar hij zijn grote klasse nog meer liet bewonderen. In juli 2014 volgde een toptransfer naar FC Barcelona voor meer dan 80 miljoen euro. In Catalonië maakte hij deel uit van het gevreesde trio MSN (Messi-Suárez-Neymar). Hij won er talloze trofeeën, waaronder één keer de Champions League.

WK

Suárez zal bij de keuze voor een nieuwe club ook denken aan het WK in Qatar. Dat is mogelijk het laatste grote toernooi voor de 35-jarige aanvaller. In de aanloop zal hij genoeg minuten moeten maken om in topvorm aan het WK te beginnen. Uruguay is in Qatar ingedeeld in een groep met Portugal, Ghana en Zuid-Korea.

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Zal hij in Europa blijven?

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

5
5
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

149
149
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

35
35
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

52
52
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

36
36
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

37
37
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

161
161
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

68
68
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

48
48
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

149
149
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

143
143
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

55
55
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

355
355
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

182
182
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

53
53
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

248
248
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

156
156
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

152
152
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

455
455
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

353
353
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

138
138

Meer sportnieuws