'Suárez licht tipje van de sluier over transfer'

door
'Suárez licht tipje van de sluier over transfer'

Luis Suárez zal vanaf 1 juli van dit jaar een vrije speler zijn. Op die dag loopt zijn contract bij Atlético Madrid immers af. Het is nog niet duidelijk waar de toekomst ligt van de aanvaller. Zelf lichtte hij al een klein tipje van de sluier over welke richting hij het liefst zou uitgaan.


De Uruguayaan vertelt aan El Larguero dat hij uit heel wat ploegen kan kiezen. "Er zijn veel opties, er zijn veel voorstellen. Er wordt veel over mij geschreven, maar ik neem de beslissing pas als het moment daar is", aldus Suárez. Geld speelt voor hem geen rol, geeft hij aan. En het liefst van al wil hij in Europa blijven. "Daar zit ik niet met mijn hoofd. Ik denk niet aan het geld. Europa trekt het meest. Ze bellen uit Zuid-Amerika, Brazilië, Mexico, Argentinië. Maar om eerlijk te zijn, ik ben met mijn hoofd vooral hier", voegde hij eraan toe.

Suárez speelde in zijn carrière al voor heel wat mooie clubs. Zijn Europese avontuur begon bij FC Groningen. Daar pikte Ajax hem op in de zomer van 2009. In Amsterdam groeide hij uit tot een absolute sterkhouder. Vervolgens ging het naar Liverpool, waar hij zijn grote klasse nog meer liet bewonderen. In juli 2014 volgde een toptransfer naar FC Barcelona voor meer dan 80 miljoen euro. In Catalonië maakte hij deel uit van het gevreesde trio MSN (Messi-Suárez-Neymar). Hij won er talloze trofeeën, waaronder één keer de Champions League.

WK

Suárez zal bij de keuze voor een nieuwe club ook denken aan het WK in Qatar. Dat is mogelijk het laatste grote toernooi voor de 35-jarige aanvaller. In de aanloop zal hij genoeg minuten moeten maken om in topvorm aan het WK te beginnen. Uruguay is in Qatar ingedeeld in een groep met Portugal, Ghana en Zuid-Korea.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Zal hij in Europa blijven?

Meest recent

'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

10
10
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

71
71
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

37
37
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

243
243
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

73
73
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

563
563
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

183
183
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

164
164
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

393
393
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

58
58
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

224
224
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

61
61
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

82
82
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

68
68
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

69
69
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

111
111
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

456
456
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

17
17
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

265
265
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

348
348
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

764
764
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

655
655
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

364
364
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

136
136

Meer sportnieuws