'Suárez licht tipje van de sluier over transfer'

108
'Suárez licht tipje van de sluier over transfer'

Luis Suárez zal vanaf 1 juli van dit jaar een vrije speler zijn. Op die dag loopt zijn contract bij Atlético Madrid immers af. Het is nog niet duidelijk waar de toekomst ligt van de aanvaller. Zelf lichtte hij al een klein tipje van de sluier over welke richting hij het liefst zou uitgaan.


De Uruguayaan vertelt aan El Larguero dat hij uit heel wat ploegen kan kiezen. "Er zijn veel opties, er zijn veel voorstellen. Er wordt veel over mij geschreven, maar ik neem de beslissing pas als het moment daar is", aldus Suárez. Geld speelt voor hem geen rol, geeft hij aan. En het liefst van al wil hij in Europa blijven. "Daar zit ik niet met mijn hoofd. Ik denk niet aan het geld. Europa trekt het meest. Ze bellen uit Zuid-Amerika, Brazilië, Mexico, Argentinië. Maar om eerlijk te zijn, ik ben met mijn hoofd vooral hier", voegde hij eraan toe.

Suárez speelde in zijn carrière al voor heel wat mooie clubs. Zijn Europese avontuur begon bij FC Groningen. Daar pikte Ajax hem op in de zomer van 2009. In Amsterdam groeide hij uit tot een absolute sterkhouder. Vervolgens ging het naar Liverpool, waar hij zijn grote klasse nog meer liet bewonderen. In juli 2014 volgde een toptransfer naar FC Barcelona voor meer dan 80 miljoen euro. In Catalonië maakte hij deel uit van het gevreesde trio MSN (Messi-Suárez-Neymar). Hij won er talloze trofeeën, waaronder één keer de Champions League.

WK

Suárez zal bij de keuze voor een nieuwe club ook denken aan het WK in Qatar. Dat is mogelijk het laatste grote toernooi voor de 35-jarige aanvaller. In de aanloop zal hij genoeg minuten moeten maken om in topvorm aan het WK te beginnen. Uruguay is in Qatar ingedeeld in een groep met Portugal, Ghana en Zuid-Korea.

LEES OOK: 'Strijd om Fernandez-Pardo: 2 nieuwe grootmachten in de mix'

Zal hij in Europa blijven?

Meest recent

Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

14
14
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

19
19
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

11
11
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

64
64
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

35
35
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

24
24
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

43
43
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

182
182
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

92
92
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

31
31
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

186
186
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

29
29
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

93
93
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

613
613
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

433
433
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

122
122
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

86
86
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

233
233
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

542
542
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

88
88
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

202
202
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

64
64
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

217
217
Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Wat is er precies gebeurd met Thomas Henry? De 32-jarige Franse aanvaller van Standard leek deze ...

102
102
Boskamp ziet zorgelijke situatie bij Belgische topclub

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal nog op de voet. 'Bossie' doet dit als analist bij Het ...

231
231

Meer sportnieuws