'Suárez licht tipje van de sluier over transfer'

108
'Suárez licht tipje van de sluier over transfer'

Luis Suárez zal vanaf 1 juli van dit jaar een vrije speler zijn. Op die dag loopt zijn contract bij Atlético Madrid immers af. Het is nog niet duidelijk waar de toekomst ligt van de aanvaller. Zelf lichtte hij al een klein tipje van de sluier over welke richting hij het liefst zou uitgaan.


De Uruguayaan vertelt aan El Larguero dat hij uit heel wat ploegen kan kiezen. "Er zijn veel opties, er zijn veel voorstellen. Er wordt veel over mij geschreven, maar ik neem de beslissing pas als het moment daar is", aldus Suárez. Geld speelt voor hem geen rol, geeft hij aan. En het liefst van al wil hij in Europa blijven. "Daar zit ik niet met mijn hoofd. Ik denk niet aan het geld. Europa trekt het meest. Ze bellen uit Zuid-Amerika, Brazilië, Mexico, Argentinië. Maar om eerlijk te zijn, ik ben met mijn hoofd vooral hier", voegde hij eraan toe.

Suárez speelde in zijn carrière al voor heel wat mooie clubs. Zijn Europese avontuur begon bij FC Groningen. Daar pikte Ajax hem op in de zomer van 2009. In Amsterdam groeide hij uit tot een absolute sterkhouder. Vervolgens ging het naar Liverpool, waar hij zijn grote klasse nog meer liet bewonderen. In juli 2014 volgde een toptransfer naar FC Barcelona voor meer dan 80 miljoen euro. In Catalonië maakte hij deel uit van het gevreesde trio MSN (Messi-Suárez-Neymar). Hij won er talloze trofeeën, waaronder één keer de Champions League.

WK

Suárez zal bij de keuze voor een nieuwe club ook denken aan het WK in Qatar. Dat is mogelijk het laatste grote toernooi voor de 35-jarige aanvaller. In de aanloop zal hij genoeg minuten moeten maken om in topvorm aan het WK te beginnen. Uruguay is in Qatar ingedeeld in een groep met Portugal, Ghana en Zuid-Korea.

LEES OOK: FC Barcelona krijgt zeer bizarre straf na affaire-Alvarez

Zal hij in Europa blijven?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

79
79
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

75
75
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

48
48
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

41
41
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

74
74
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

175
175
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

153
153
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

332
332
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

299
299
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

125
125
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

228
228
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

193
193
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

321
321
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

220
220
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

250
250
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1009
1009

Meer sportnieuws