'STVV vindt nieuwe aanvaller in Duitsland'

door
'STVV vindt nieuwe aanvaller in Duitsland'

Sint-Truiden sloot de reguliere competitie af op de negende plaats. Daardoor vielen de Kanaries net uit de boot voor de play-offs. Volgend seizoen willen ze in Limburg als het kan beter doen en hun plekje afdwingen in de top 8. Daarvoor wordt nu al geïnvesteerd in vers spelersmateriaal.


Een nieuwe aanvaller zou STVV volgens Het Nieuwsblad gevonden hebben in Duitsland. Daar zou het Fatih Kaya (22) transfervrij willen wegplukken. De Duitser met Turkse roots zou overkomen van Ingolstadt 04. Die club zakt volgend seizoen naar de 3. Bundesliga. De laatste details zouden dinsdag geregeld worden en dan kan de spits voorgesteld worden bij zijn nieuwe club. Op dit moment is de speler out met een knieblessure.

Kaya werd in Duitsland geboren en speelde er ook al zijn hele leven. Zijn jeugdopleiding bracht hij door bij Mainz 05 en Ingolstadt, de club waar hij prof werd. Hij speelde er in totaal 96 duels. Daarin was hij goed voor 15 goals en 10 assists. Kaya speelde in het verleden ook al één keer voor de nationale U19 van Duitsland.

CONCURRENTIE

Bij STVV zal Kaya de concurrentie moeten aangaan met onder meer Daichi Hayashi. De Japanner speelde afgelopen seizoen 25 duels en scoorde daarin 7 keer. STVV kan de komst van Kaya goed gebruiken, want het ziet Joao Klauss andere oorden opzoeken. Taichi Hara keert dan weer waarschijnlijk terug naar Deportivo Alavés, de club waar hij nog tot midden 2023 onder contract staat. 

Goede aanwinst?

Meest recent

Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

4
4
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

18
18
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

10
10
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

39
39
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

127
127
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

207
207
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

35
35
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

80
80
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

247
247
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

197
197
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

80
80
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

497
497
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

117
117
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

224
224
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

169
169
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

217
217
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

380
380
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

185
185
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

227
227
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

44
44
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

153
153
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

91
91
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

183
183
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

104
104
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

170
170

Meer sportnieuws