'STVV vindt nieuwe aanvaller in Duitsland'

door
'STVV vindt nieuwe aanvaller in Duitsland'

Sint-Truiden sloot de reguliere competitie af op de negende plaats. Daardoor vielen de Kanaries net uit de boot voor de play-offs. Volgend seizoen willen ze in Limburg als het kan beter doen en hun plekje afdwingen in de top 8. Daarvoor wordt nu al geïnvesteerd in vers spelersmateriaal.


Een nieuwe aanvaller zou STVV volgens Het Nieuwsblad gevonden hebben in Duitsland. Daar zou het Fatih Kaya (22) transfervrij willen wegplukken. De Duitser met Turkse roots zou overkomen van Ingolstadt 04. Die club zakt volgend seizoen naar de 3. Bundesliga. De laatste details zouden dinsdag geregeld worden en dan kan de spits voorgesteld worden bij zijn nieuwe club. Op dit moment is de speler out met een knieblessure.

Kaya werd in Duitsland geboren en speelde er ook al zijn hele leven. Zijn jeugdopleiding bracht hij door bij Mainz 05 en Ingolstadt, de club waar hij prof werd. Hij speelde er in totaal 96 duels. Daarin was hij goed voor 15 goals en 10 assists. Kaya speelde in het verleden ook al één keer voor de nationale U19 van Duitsland.

CONCURRENTIE

Bij STVV zal Kaya de concurrentie moeten aangaan met onder meer Daichi Hayashi. De Japanner speelde afgelopen seizoen 25 duels en scoorde daarin 7 keer. STVV kan de komst van Kaya goed gebruiken, want het ziet Joao Klauss andere oorden opzoeken. Taichi Hara keert dan weer waarschijnlijk terug naar Deportivo Alavés, de club waar hij nog tot midden 2023 onder contract staat. 

Goede aanwinst?

Meest recent

Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

47
47
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

42
42
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

19
19
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

75
75
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

117
117
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

36
36
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

98
98
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

222
222
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

200
200
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

160
160
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

41
41
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

229
229
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

285
285
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

189
189
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

188
188
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

296
296
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

362
362
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

374
374
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

196
196
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

134
134
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

290
290
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

293
293
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

308
308

Meer sportnieuws