'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

196
'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

RSC Anderlecht sloot het seizoen af op de derde plaats. In het paars-witte kamp leefde de hoop dat de titel er misschien wel inzat dit seizoen, maar dat was uiteindelijk te hoog gegrepen voor de Brusselaars. Volgend seizoen willen ze in het Lotto Park een nieuwe stap zetten in de terugkeer naar de absolute top van het Belgische voetbal.


Sergio Gomez (21) moet daar weer een belangrijke rol in gaan spelen. De Spanjaard was dit seizoen een van de sterkhouders bij de ploeg van Vincent Kompany. Hij strooide met assists vanop zijn linkerflank en pikte ook zijn doelpunten mee. Na nieuwjaar stokten zijn cijfers, maar dat neemt niet weg dat Gomez een erg belangrijke pion is en moet blijven in het elftal van RSCA. Het is wel de vraag hoe fit Gomez aan de start van het nieuwe seizoen zal verschijnen.

De Spanjaard liep op het veld van KV Kortrijk (10 april) immers een blessure op aan het schaambeen. Volgens Het Laatste Nieuws leeft bij Anderlecht en de speler op dit moment de hoop dat hij door gewoon te rusten verlost zal raken van dat letsel. Ze mikken daarbij op enkele weken. Een operatie is ook een optie voor Gomez, maar die optie zouden ze liever vermijden. Als er toch in een ingreep volgt, dan hoopt men volgens de krant dat hij toch de seizoensstart haalt.

BEVESTIGEN

Gomez wil volgend seizoen bevestigen en tonen dat zijn uitstekende eerste jaar bij Anderlecht geen toevalstreffer was. De linkerflankspeler zou na dat seizoen dan een stap hogerop kunnen zetten en de Brusselse kas kunnen doen vollopen met de nodige miljoenen. Of drukt een buitenlandse club deze zomer al door? Aan interesse was er in het verleden alvast geen gebrek. Zo werden  Ajax, Leeds, Marseille, Inter, Chelsea en Manchester United al genoemd. Ook FC Barcelona, waar hij in de jeugd speelde, werd al gelinkt aan Gomez.

LEES OOK: Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

Zal hij geopereerd moeten worden?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

9
9
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

25
25
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

19
19
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

8
8
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

34
34
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

75
75
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

175
175
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

248
248
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

102
102
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

72
72
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

70
70
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws