'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

door
'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

RSC Anderlecht sloot het seizoen af op de derde plaats. In het paars-witte kamp leefde de hoop dat de titel er misschien wel inzat dit seizoen, maar dat was uiteindelijk te hoog gegrepen voor de Brusselaars. Volgend seizoen willen ze in het Lotto Park een nieuwe stap zetten in de terugkeer naar de absolute top van het Belgische voetbal.


Sergio Gomez (21) moet daar weer een belangrijke rol in gaan spelen. De Spanjaard was dit seizoen een van de sterkhouders bij de ploeg van Vincent Kompany. Hij strooide met assists vanop zijn linkerflank en pikte ook zijn doelpunten mee. Na nieuwjaar stokten zijn cijfers, maar dat neemt niet weg dat Gomez een erg belangrijke pion is en moet blijven in het elftal van RSCA. Het is wel de vraag hoe fit Gomez aan de start van het nieuwe seizoen zal verschijnen.

De Spanjaard liep op het veld van KV Kortrijk (10 april) immers een blessure op aan het schaambeen. Volgens Het Laatste Nieuws leeft bij Anderlecht en de speler op dit moment de hoop dat hij door gewoon te rusten verlost zal raken van dat letsel. Ze mikken daarbij op enkele weken. Een operatie is ook een optie voor Gomez, maar die optie zouden ze liever vermijden. Als er toch in een ingreep volgt, dan hoopt men volgens de krant dat hij toch de seizoensstart haalt.

BEVESTIGEN

Gomez wil volgend seizoen bevestigen en tonen dat zijn uitstekende eerste jaar bij Anderlecht geen toevalstreffer was. De linkerflankspeler zou na dat seizoen dan een stap hogerop kunnen zetten en de Brusselse kas kunnen doen vollopen met de nodige miljoenen. Of drukt een buitenlandse club deze zomer al door? Aan interesse was er in het verleden alvast geen gebrek. Zo werden  Ajax, Leeds, Marseille, Inter, Chelsea en Manchester United al genoemd. Ook FC Barcelona, waar hij in de jeugd speelde, werd al gelinkt aan Gomez.

LEES OOK: Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

Zal hij geopereerd moeten worden?

Meest recent

De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

19
19
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

9
9
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

86
86
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

19
19
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

27
27
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

120
120
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

46
46
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

71
71
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

346
346
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

206
206
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

71
71
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

100
100
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

326
326
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

64
64
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

30
30
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

164
164
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

214
214
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

191
191
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

888
888
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

172
172
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

48
48
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

142
142
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

389
389
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

282
282

Meer sportnieuws