'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

196 stemmen
'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

RSC Anderlecht sloot het seizoen af op de derde plaats. In het paars-witte kamp leefde de hoop dat de titel er misschien wel inzat dit seizoen, maar dat was uiteindelijk te hoog gegrepen voor de Brusselaars. Volgend seizoen willen ze in het Lotto Park een nieuwe stap zetten in de terugkeer naar de absolute top van het Belgische voetbal.


Sergio Gomez (21) moet daar weer een belangrijke rol in gaan spelen. De Spanjaard was dit seizoen een van de sterkhouders bij de ploeg van Vincent Kompany. Hij strooide met assists vanop zijn linkerflank en pikte ook zijn doelpunten mee. Na nieuwjaar stokten zijn cijfers, maar dat neemt niet weg dat Gomez een erg belangrijke pion is en moet blijven in het elftal van RSCA. Het is wel de vraag hoe fit Gomez aan de start van het nieuwe seizoen zal verschijnen.

De Spanjaard liep op het veld van KV Kortrijk (10 april) immers een blessure op aan het schaambeen. Volgens Het Laatste Nieuws leeft bij Anderlecht en de speler op dit moment de hoop dat hij door gewoon te rusten verlost zal raken van dat letsel. Ze mikken daarbij op enkele weken. Een operatie is ook een optie voor Gomez, maar die optie zouden ze liever vermijden. Als er toch in een ingreep volgt, dan hoopt men volgens de krant dat hij toch de seizoensstart haalt.

BEVESTIGEN

Gomez wil volgend seizoen bevestigen en tonen dat zijn uitstekende eerste jaar bij Anderlecht geen toevalstreffer was. De linkerflankspeler zou na dat seizoen dan een stap hogerop kunnen zetten en de Brusselse kas kunnen doen vollopen met de nodige miljoenen. Of drukt een buitenlandse club deze zomer al door? Aan interesse was er in het verleden alvast geen gebrek. Zo werden  Ajax, Leeds, Marseille, Inter, Chelsea en Manchester United al genoemd. Ook FC Barcelona, waar hij in de jeugd speelde, werd al gelinkt aan Gomez.

LEES OOK: Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Zal hij geopereerd moeten worden?

Meest recent

Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

76
76
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

34
34
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

34
34
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

174
174
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

102
102
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

39
39
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

412
412
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

166
166
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

135
135
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

405
405
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

200
200
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

259
259
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

406
406
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

718
718
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

315
315
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3624
3624
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

67
67
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

86
86
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

152
152
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

62
62
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

220
220
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

75
75
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

28
28
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

246
246
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

217
217

Meer sportnieuws