'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

196 stemmen
'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

RSC Anderlecht sloot het seizoen af op de derde plaats. In het paars-witte kamp leefde de hoop dat de titel er misschien wel inzat dit seizoen, maar dat was uiteindelijk te hoog gegrepen voor de Brusselaars. Volgend seizoen willen ze in het Lotto Park een nieuwe stap zetten in de terugkeer naar de absolute top van het Belgische voetbal.


Sergio Gomez (21) moet daar weer een belangrijke rol in gaan spelen. De Spanjaard was dit seizoen een van de sterkhouders bij de ploeg van Vincent Kompany. Hij strooide met assists vanop zijn linkerflank en pikte ook zijn doelpunten mee. Na nieuwjaar stokten zijn cijfers, maar dat neemt niet weg dat Gomez een erg belangrijke pion is en moet blijven in het elftal van RSCA. Het is wel de vraag hoe fit Gomez aan de start van het nieuwe seizoen zal verschijnen.

De Spanjaard liep op het veld van KV Kortrijk (10 april) immers een blessure op aan het schaambeen. Volgens Het Laatste Nieuws leeft bij Anderlecht en de speler op dit moment de hoop dat hij door gewoon te rusten verlost zal raken van dat letsel. Ze mikken daarbij op enkele weken. Een operatie is ook een optie voor Gomez, maar die optie zouden ze liever vermijden. Als er toch in een ingreep volgt, dan hoopt men volgens de krant dat hij toch de seizoensstart haalt.

BEVESTIGEN

Gomez wil volgend seizoen bevestigen en tonen dat zijn uitstekende eerste jaar bij Anderlecht geen toevalstreffer was. De linkerflankspeler zou na dat seizoen dan een stap hogerop kunnen zetten en de Brusselse kas kunnen doen vollopen met de nodige miljoenen. Of drukt een buitenlandse club deze zomer al door? Aan interesse was er in het verleden alvast geen gebrek. Zo werden  Ajax, Leeds, Marseille, Inter, Chelsea en Manchester United al genoemd. Ook FC Barcelona, waar hij in de jeugd speelde, werd al gelinkt aan Gomez.

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

Zal hij geopereerd moeten worden?

Meest recent

'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

15
15
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

13
13
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

10
10
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

74
74
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

111
111
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

133
133
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

27
27
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

90
90
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

97
97
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

91
91
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

114
114
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

206
206
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

39
39
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

150
150
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

328
328
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

377
377
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

353
353
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

66
66
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

65
65
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

113
113
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

129
129
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90

Meer sportnieuws