'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

door
'Anderlecht neemt ingrijpende beslissing over sterkhouder'

RSC Anderlecht sloot het seizoen af op de derde plaats. In het paars-witte kamp leefde de hoop dat de titel er misschien wel inzat dit seizoen, maar dat was uiteindelijk te hoog gegrepen voor de Brusselaars. Volgend seizoen willen ze in het Lotto Park een nieuwe stap zetten in de terugkeer naar de absolute top van het Belgische voetbal.


Sergio Gomez (21) moet daar weer een belangrijke rol in gaan spelen. De Spanjaard was dit seizoen een van de sterkhouders bij de ploeg van Vincent Kompany. Hij strooide met assists vanop zijn linkerflank en pikte ook zijn doelpunten mee. Na nieuwjaar stokten zijn cijfers, maar dat neemt niet weg dat Gomez een erg belangrijke pion is en moet blijven in het elftal van RSCA. Het is wel de vraag hoe fit Gomez aan de start van het nieuwe seizoen zal verschijnen.

De Spanjaard liep op het veld van KV Kortrijk (10 april) immers een blessure op aan het schaambeen. Volgens Het Laatste Nieuws leeft bij Anderlecht en de speler op dit moment de hoop dat hij door gewoon te rusten verlost zal raken van dat letsel. Ze mikken daarbij op enkele weken. Een operatie is ook een optie voor Gomez, maar die optie zouden ze liever vermijden. Als er toch in een ingreep volgt, dan hoopt men volgens de krant dat hij toch de seizoensstart haalt.

BEVESTIGEN

Gomez wil volgend seizoen bevestigen en tonen dat zijn uitstekende eerste jaar bij Anderlecht geen toevalstreffer was. De linkerflankspeler zou na dat seizoen dan een stap hogerop kunnen zetten en de Brusselse kas kunnen doen vollopen met de nodige miljoenen. Of drukt een buitenlandse club deze zomer al door? Aan interesse was er in het verleden alvast geen gebrek. Zo werden  Ajax, Leeds, Marseille, Inter, Chelsea en Manchester United al genoemd. Ook FC Barcelona, waar hij in de jeugd speelde, werd al gelinkt aan Gomez.

LEES OOK: 'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Zal hij geopereerd moeten worden?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

4
4
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

105
105
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

118
118
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

183
183
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

195
195
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

339
339
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

179
179
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

54
54
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

287
287
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

58
58
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

227
227
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

177
177
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

90
90
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

255
255
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

192
192
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

120
120
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

342
342
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

185
185
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

139
139
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

262
262
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

95
95
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

327
327
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

158
158

Meer sportnieuws