"Club Brugge is nog niet zoals Bayern München"

199 stemmen

Club Brugge speelde afgelopen weekend 1-1 gelijk tegen grote rivaal RSC Anderlecht. Die wedstrijd was vooral een erezaak, omdat Club de titel al op zak had. Voor Blauw-Zwart is het al de derde keer op rij dat het landskampioen is.


Voor de wedstrijd tegen Anderlecht kreeg Club bezoek van een oude bekende: Thomas Meunier. De speler van Dortmund kwam zijn ex-club opzoeken en genoot zichtbaar van de sfeer op Jan Breydel. Meunier vindt Club een verdiende kampioen. "Ja. Maar eerlijk, Union was wel mooi om te zien. Het was spannend", citeert Sporza Meunier. "Maar Club heeft wat meer ervaring, heel goeie spelers, ... Het is de derde keer op een rij. Het is nog niet zoals Bayern München, maar dat kan in de toekomst wel zo zijn", kijkt hij al verder.

Om Bayern München te evenaren zullen de Bruggelingen nog even door moeten gaan met kampioen worden. Der Rekordmeister is immers al sinds het seizoen 2012-2013 ononderbroken kampioen van Duitsland. In het seizoen 2011-2012 was het Dortmund dat Bayern voor het laatst een titel kon ontfutselen. En laat dat nu net de ploeg zijn waar Meunier zijn brood verdient.

TWEEDE

Dit seizoen eindigden Meunier en Dortmund op relatief ruime afstand van Bayern. De achterstand na de laatste speeldag bedroeg acht punten. Club Brugge moest dan weer hard werken om Union bij te halen en uiteindelijk ook voorbij te steken in het klassement. In die context is het duidelijk dat er in Brugge nog wat werk op de plank ligt als ze het "Bayern van België" willen worden.

LEES OOK: 'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

Wordt Club ook volgend jaar kampioen?

Meest recent

'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

60
60
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

23
23
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

109
109
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

251
251
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

92
92
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

360
360
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

127
127
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

253
253
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

383
383
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

43
43
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

579
579
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

629
629
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

666
666
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

470
470
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

91
91
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

412
412
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

97
97
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

123
123
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

571
571
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

81
81
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

560
560
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

622
622
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

105
105
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

330
330
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1753
1753

Meer sportnieuws