PSG sneert naar Real Madrid: "Misschien is hij bang"

door
PSG sneert naar Real Madrid:

Paris Saint-Germain zette de voetbalwereld op stelten door Kylian Mbappé langer aan zich te binden. De Fransman leek lange tijd op weg naar Real Madrid, maar besloot dan toch om zijn contract bij zijn huidige werkgever te verlengen. Dat zette kwaad bloed in Spanje.


La Liga kondigde al aan het een klacht zal indienen tegen PSG bij de UEFA en de Franse en Europese autoriteiten. "Al-Khelaïfi (voorzitter van PSG, nvdr) is even gevaarlijk als de Super League", schreef La Liga-baas Javier Tebas op Twitter. PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi diende Tebas stevig van antwoord op de persconferentie waarop de verlenging van Mbappé bekendgemaakt werd.

"Misschien is Tebas bang dat de Ligue 1 sterker wordt dan La Liga, die niet meer hetzelfde is als drie of vier jaar geleden", klonk het bij de sterke man van PSG. "We hebben Mbappé, hij blijft bij ons en de rest maakt me eerlijk gezegd niet uit", voegde hij er nog aan toe. Volgens Al-Khelaïfi is geld bovendien niet de drijfveer van Mbappé. "Geld is niet het belangrijkste voor Kylian. Er is een club in Spanje die hem veel meer kan betalen dan wij… Kylian heeft gekozen voor het sportieve project."

CHAMPIONS LEAGUE

Mbappé wil nu zijn grote PSG-droom gaan waarmaken: de Champions League winnen. Ook dit jaar wilde het niet lukken op het kampioenenbal. PSG werd uitgeschakeld in de kwartfinales door uitgerekend Real Madrid, de ploeg die Mbappé er zo graag bij wilde. Real kan het mislopen van Mbappé deze zaterdag al doorspoelen met winst in de finale van de Champions League.

LEES OOK: POLL: wie wint de Champions League 2026?

Heeft Tebas gelijk?

Meest recent

'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

1
1
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

11
11
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

87
87
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

97
97
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

92
92
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

66
66
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

19
19
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

162
162
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

68
68
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

303
303
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

259
259
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

240
240
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

110
110
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

297
297
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

253
253
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

208
208
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

87
87
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

54
54
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

524
524
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

381
381
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

644
644
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

424
424
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

118
118
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

133
133
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

499
499

Meer sportnieuws