'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

520 stemmen
'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

Op dit moment viert Club Brugge haar 18de landstitel met enkele duizenden fans in de binnenstad. Iets verderop in Westkapelle wordt intussen al druk werk gemaakt van de jacht op een vierde kampioenschap op een rij. Komende zomer staat er dan ook flink wat te gebeuren in Jan Breydel. Zo moet Blauw-Zwart niet alleen alweer op zoek naar een nieuwe coach om in de voetsporen van Alfred Schreuder te treden, ook enkele sterkhouders dreigen te vertrekken.


Vooral goudhaantjes Charles De Ketelaere en Noa Lang stevenen af op een toptransfer. Hoewel er met de komst van Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen reeds geanticipeerd werd op dat scenario, kan het aanvallend compartiment dus wel wat vers bloed gebruiken. Een van de voornaamste kandidaten die daarvoor in aanmerking komt is blijkbaar Kastriot Imeri, een 21-jarige Zwitser die in zijn thuisland momenteel nog het mooie weer maakt bij Servette FC.

Daar was hij het afgelopen seizoen goed voor 11 doelpunten en drie assists in 29 optredens. In totaal zit de jonge flankaanvaller, die tevens op het middenveld uit de voeten kan, aan 22 goals en 17 assists in 148 wedstrijden. Net als Lang loopt hij trouwens wel geregeld tegen een geel karton aan. Desalniettemin lijkt Imeri, op wie Servette in januari nog een bod van een drietal miljoen zou hebben afgewezen, helemaal bovenaan het Brugse verlanglijstje te pronken. 

WEDERZIJDSE FLIRT
Het Nieuwsblad stelt bovendien dat de eenmalig international zélf een overstap naar Jan Breydel ook best ziet zitten, volgens Het Laatste Nieuws beschouwt hij België als een ideale tussenstap in zijn carrière. Samen met zijn aflopend contract stuk voor stuk troeven die Vincent Mannaert kan uitspelen tijdens de onderhandelingen, die volgens Zwitserse media overigens volop aan de gang zijn. Ondanks die gunstige voortekens is van een akkoord wel nog geen sprake. Naar verluidt moet Imeri nog steeds een vijftal miljoen kosten.

LEES OOK: Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Denkt u dat deze deal snel in orde komt?

Meest recent

AA Gent goed uit startblokken: KVM na één helft tegen touwen

AA Gent is goed aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. De Buffalo's pakten meteen ...

16
16
Genk met twee aanwinsten in basis; noodoplossing achterin

KRC Genk begint zondagnamiddag aan zijn nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers staan ...

33
33
'Club Brugge niet meer te houden: wéér aanwinst van 12 mil'

Club Brugge blijft met aanzienlijke bedragen goochelen op de transfermarkt. De Belgische ...

349
349
De Mil vlak voor aftrap: "Hij wil een transfer maken"

AA Gent opent zondagmiddag tegen KV Mechelen zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

38
38
'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

211
211
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

237
237
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

375
375
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

627
627
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

140
140
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

417
417
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

214
214
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

127
127
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

165
165
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

116
116
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

118
118
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

53
53
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

373
373
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

91
91
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

251
251
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

184
184
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

473
473
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

133
133
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

227
227
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

896
896

Meer sportnieuws