'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

520 stemmen
'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

Op dit moment viert Club Brugge haar 18de landstitel met enkele duizenden fans in de binnenstad. Iets verderop in Westkapelle wordt intussen al druk werk gemaakt van de jacht op een vierde kampioenschap op een rij. Komende zomer staat er dan ook flink wat te gebeuren in Jan Breydel. Zo moet Blauw-Zwart niet alleen alweer op zoek naar een nieuwe coach om in de voetsporen van Alfred Schreuder te treden, ook enkele sterkhouders dreigen te vertrekken.


Vooral goudhaantjes Charles De Ketelaere en Noa Lang stevenen af op een toptransfer. Hoewel er met de komst van Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen reeds geanticipeerd werd op dat scenario, kan het aanvallend compartiment dus wel wat vers bloed gebruiken. Een van de voornaamste kandidaten die daarvoor in aanmerking komt is blijkbaar Kastriot Imeri, een 21-jarige Zwitser die in zijn thuisland momenteel nog het mooie weer maakt bij Servette FC.

Daar was hij het afgelopen seizoen goed voor 11 doelpunten en drie assists in 29 optredens. In totaal zit de jonge flankaanvaller, die tevens op het middenveld uit de voeten kan, aan 22 goals en 17 assists in 148 wedstrijden. Net als Lang loopt hij trouwens wel geregeld tegen een geel karton aan. Desalniettemin lijkt Imeri, op wie Servette in januari nog een bod van een drietal miljoen zou hebben afgewezen, helemaal bovenaan het Brugse verlanglijstje te pronken. 

WEDERZIJDSE FLIRT
Het Nieuwsblad stelt bovendien dat de eenmalig international zélf een overstap naar Jan Breydel ook best ziet zitten, volgens Het Laatste Nieuws beschouwt hij België als een ideale tussenstap in zijn carrière. Samen met zijn aflopend contract stuk voor stuk troeven die Vincent Mannaert kan uitspelen tijdens de onderhandelingen, die volgens Zwitserse media overigens volop aan de gang zijn. Ondanks die gunstige voortekens is van een akkoord wel nog geen sprake. Naar verluidt moet Imeri nog steeds een vijftal miljoen kosten.

LEES OOK: Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Denkt u dat deze deal snel in orde komt?

Meest recent

Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

24
24
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

75
75
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

166
166
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

109
109
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

10
10
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

97
97
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

47
47
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

75
75
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

194
194
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

72
72
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

160
160
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

411
411
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

138
138
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

85
85
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

97
97
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

211
211
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

224
224
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

98
98
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

215
215
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

243
243
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

101
101
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

446
446

Meer sportnieuws