'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

door
'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

Op dit moment viert Club Brugge haar 18de landstitel met enkele duizenden fans in de binnenstad. Iets verderop in Westkapelle wordt intussen al druk werk gemaakt van de jacht op een vierde kampioenschap op een rij. Komende zomer staat er dan ook flink wat te gebeuren in Jan Breydel. Zo moet Blauw-Zwart niet alleen alweer op zoek naar een nieuwe coach om in de voetsporen van Alfred Schreuder te treden, ook enkele sterkhouders dreigen te vertrekken.


Vooral goudhaantjes Charles De Ketelaere en Noa Lang stevenen af op een toptransfer. Hoewel er met de komst van Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen reeds geanticipeerd werd op dat scenario, kan het aanvallend compartiment dus wel wat vers bloed gebruiken. Een van de voornaamste kandidaten die daarvoor in aanmerking komt is blijkbaar Kastriot Imeri, een 21-jarige Zwitser die in zijn thuisland momenteel nog het mooie weer maakt bij Servette FC.

Daar was hij het afgelopen seizoen goed voor 11 doelpunten en drie assists in 29 optredens. In totaal zit de jonge flankaanvaller, die tevens op het middenveld uit de voeten kan, aan 22 goals en 17 assists in 148 wedstrijden. Net als Lang loopt hij trouwens wel geregeld tegen een geel karton aan. Desalniettemin lijkt Imeri, op wie Servette in januari nog een bod van een drietal miljoen zou hebben afgewezen, helemaal bovenaan het Brugse verlanglijstje te pronken. 

WEDERZIJDSE FLIRT
Het Nieuwsblad stelt bovendien dat de eenmalig international zélf een overstap naar Jan Breydel ook best ziet zitten, volgens Het Laatste Nieuws beschouwt hij België als een ideale tussenstap in zijn carrière. Samen met zijn aflopend contract stuk voor stuk troeven die Vincent Mannaert kan uitspelen tijdens de onderhandelingen, die volgens Zwitserse media overigens volop aan de gang zijn. Ondanks die gunstige voortekens is van een akkoord wel nog geen sprake. Naar verluidt moet Imeri nog steeds een vijftal miljoen kosten.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Denkt u dat deze deal snel in orde komt?

Meest recent

Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

In Engeland waren de ogen donderdagavond op het Emirates Stadium gericht voor het duel tussen de ...

18
18
Nainggolan richting Patro: "Radja en Stijnen? Vuurwerk!"

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

19
19
Puike Courtois zorgt voor droomfinale, eerste prijs PSG

De Supercopa de España krijgt komend weekend een gedroomde finale. Daags na FC Barcelona wist ...

52
52
Hasi doet Anderlecht-fans vrezen met transferstatement

RSC Anderlecht begint binnen exact één week aan de tweede seizoenshelft met een ...

143
143
"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

135
135
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

86
86
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

228
228
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

458
458
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

105
105
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

354
354
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

128
128
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

103
103
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

309
309
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

376
376
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

65
65
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

423
423
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

315
315
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

319
319
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

413
413
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

169
169
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

552
552
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

743
743
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

738
738
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

364
364
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

114
114

Meer sportnieuws