Cullen komt met verrassende update over RSCA-vertrek

door
Cullen komt met verrassende update over RSCA-vertrek

Bij RSC Anderlecht gonst het van de geruchten, maar tot op heden zijn er nog geen vertrekkers. Enkel de huurlingen keren terug, maar dat zijn er slechts drie. Het dossier van Josh Cullen zorgt voor het meeste twijfels.


Cullen heeft nog maar een contract van één seizoen en de verdedigende middenvelder zal een keuze moeten maken. Hij gaat moeten bijtekenen of Anderlecht verlaten. De Brusselaars kunnen zich het financieel niet veroorloven om een basisspeler volgend jaar gratis kwijt te spelen. Tegenover La Dernière Heure sprak de speler opvallende woorden. Hij liet weten dat hij het seizoen sowieso zal aanvatten bij Anderlecht. "En zelfs een contractverlenging is niet uitgesloten", liet hij daarbij verstaan.

KANA

Cullen is een sterkhouder bij Anderlecht en ondertussen ook bij het nationaal elftal van Ierland. De afgelopen maanden werd zijn naam aan tal van Engelse eersteklassers gekoppeld, waardoor de kans bestaat dat hij terugkeert naar de Premier League. Bij Anderlecht zouden ze de ploeg graag willen samenhouden, maar een vertrek van Cullen zou geen groot probleem zijn.

Marco Kana toonde zich als dé revelatie in de Champions' play-offs. Hij moet komend seizoen de motor worden van het team, al is het wel een feit dat hij een fysiek sterke speler naast zich kan gebruiken. Cullen deed het goed aan zijn zijnde en kon zich zo op zijn hoofdtaak focussen: de bal afpakken en simpel inleveren. Kana verdeelde dan het spel. Met Kristoffer Olsson en Majeed Ashimeru heeft Anderlecht nog twee centrale middenvelders achter de hand. Cullen is momenteel 5,5 miljoen euro waard, waardoor hij mogelijk nog een mooie som kan opleveren.

LEES OOK: 'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

Gaat Cullen blijven?

Meest recent

Nog een vertrekker bij Lommel, Club Luik haalt bekende naam

In de meeste landen is de transfermarkt intussen gesloten, maar Belgische clubs mogen nog transfers ...

25
25
De Cuyper stuurt Garcia boodschap: "Kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

86
86
Nieuwe investeerders Anderlecht? Harde kern legt eisen neer

Er lijken nog maar eens grote veranderingen op til te staan bij Anderlecht. Maandag kondigde Wouter ...

310
310
De bevestiging: Anderlecht verliest Dolberg aan Ajax

Anderlecht beleeft een uiterst woelige week. Het werd Europees uitgeschakeld door AEK Athene, ...

376
376
Benson versiert alsnog transfer, Twente laat Belg vertrekken

Burnley keerde dit seizoen terug in de Premier League, maar van de ploeg die Vincent Kompany er ...

55
55
Essevee pakt uit met ex-speler Juventus

Zulte Waregem kende een moeizaam seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts vier op achttien en is ...

85
85
Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Bij Manchester City kenden ze deze zomer geen genade. Pep Guardiola zette zijn vernieuwingsoperatie ...

128
128
'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

393
393
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

1200
1200
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

509
509
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

328
328
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1233
1233
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

49
49
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1504
1504
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

60
60
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

424
424
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

844
844
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

791
791
'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Heel even leek Antwerp een complete leegloop te kunnen vermijden, maar in het absolute slot van de ...

545
545
Alderweireld ontroert fans met woorden over kinderen

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

68
68
'AA Gent dumpt flop, Leko krijgt zin met 2 nieuwkomers'

Zowel voor als na het gelijkspel tegen Club Brugge wond Ivan Leko er afgelopen weekend geen doekjes ...

322
322
'Anderlecht ligt dwars: blijft Dolberg alsnog op post?'

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij RSC Anderlecht vooral nog uitgaand verkeer op ...

619
619
Vermeeren belandt direct in nachtmerrie bij Marseille

Arthur Vermeeren hoopte op een nieuwe start bij Olympique Marseille, maar botst daar op alles wat ...

406
406
'Kassa rinkelt: transfervuurwerk bij STVV & KV Mechelen'

In de grote competities sloot de transfermarkt maandag haar deuren, maar de Belgische clubs krijgen ...

835
835
Anderlecht bevestigt uppercut: Renard transfermarkt op

Terwijl het gerommel in de bestuurskamer de aandacht opeist is er ook op de transfermarkt nog heel ...

1091
1091

Meer sportnieuws