Waanzinnige goal Balotelli gaat de wereld rond

door
Waanzinnige goal Balotelli gaat de wereld rond

Ook in Turkije werd zondag het seizoen afgesloten. Op de laatste speeldag was het Mario Balotelli die alle aandacht naar zich toe wist te trekken. De gevallen Italiaanse topspits is tegenwoordig aan de slag bij Adana Demirspor en voor die laatste club scoorde hij zondag maar liefst vijf keer. Daarmee gaf hij het al gedegradeerde Göztepe bijna in zijn eentje een 7-0 om de oren.


Vooral zijn laatste treffer was er eentje die wellicht alleen Balotelli zou kunnen maken. Met nog 20 minuten op de klok en al 6-0 op het scorebord vernederde hij zijn tegenstanders helemaal. Hij zette na een reeks ontelbare overstapjes zijn verdediger in de wind om daarna de bal achter zijn steunbeen in de verste hoek te leggen. Het hoeft niet te verbazen dat de rabona het internet rondgaat.

De 31-jarige Balotelli kan terugblikken op een goed eerste seizoen in Turkije, waar hij uitkomt op achttien goals en vier assists in 31 competitiematchen. Daarmee grijpt hij net naast de titel van topschutter in de Süper Lig, want Umut Bozok scoorde nog twee goals meer. Balotelli belandde in de zomer bij Adana, dat hem transfervrij overnam van de Italiaanse tweedeklasser Monza.

HOOGTEPUNT
Balotelli lijkt zo stilaan weer op zijn pootjes te belanden, tien jaar na wellicht het beste jaar uit zijn carrière. In 2012 gaf hij immers de assist die Manchester City zijn eerste titel sinds de overname bezorgde en loodste hij Italië naar de finale van het EK. Daarna kende hij echter hoogtes en vooral laagtes bij zijn passages bij AC Milan, Liverpool, OGC Nice, Olympique Marseille en Brescia. Zijn carrière was Balotelli begonnen bij Inter.


Geniale goal?

Meest recent

OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

1
1
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

41
41
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

22
22
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

186
186
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

28
28
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

663
663
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

75
75
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

79
79
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

259
259
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

147
147
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

602
602
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

55
55
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

48
48
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

48
48
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

331
331
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

174
174
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

425
425
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

223
223
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

253
253
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

76
76
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

314
314
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

314
314
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

357
357
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

92
92
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

478
478

Meer sportnieuws