Vormer dropt hint over mogelijke transfer

629 stemmen
Vormer dropt hint over mogelijke transfer

Club Brugge had er al een stevige feestweek opzitten na het veroveren van de derde opeenvolgende titel vorig weekend. De spelers brachten hun week grotendeels in Ibiza door om te vieren, maar moesten wel zondag nog aan de bak tegen Anderlecht. Alfred Schreuder gaf in de laatste overbodige wedstrijd nog een kans aan een aantal bankzitters en jonge spelers.


Aanvoerder Ruud Vormer moest zich echter weer tevreden stellen met een invalbeurt, want hij speelde enkel het laatste halfuur als vervanger van de piepjonge Nusa. Hij mocht na het laatste fluitsignaal wel de kampioensbeker omhoog steken, maar zijn vijfde titel is die waar de Nederlander het minste aan bijgedragen heeft. Vormer verloor dit seizoen al snel zijn basisplaats en kon die niet meer heroveren.

"Mentaal heb ik een moeilijk seizoen achter de rug", gaf hij na de match toe aan Sporza. "Ik lees ook dat ik Club verlaat, maar zelf weet ik nog niet wat ik ga doen. Ik ga eerst lekker op vakantie. Als ik mijn contract uitdoe, weet ik ook niet of ik ga spelen. Het zijn dingen waar ik een keer moet over nadenken. Wie weet blijf ik toch nog een jaar."

ZULTE WAREGEM
De 34-jarige Vormer ligt nog één jaar vast in het Jan Breydelstadion, al beschikt Club wel over een optie om daar nog een jaar bij te doen. Na zijn bijrol dit seizoen werd er al uitgebreid gespeculeerd over een vertrek. Zulte Waregem werd vooral naar voor geschoven als mogelijke bestemming, al lijkt de kans daarop geslonken te zijn nu ex-ploegmaats Timmy Simons en Davy De fauw moeten vertrekken als trainers. 

LEES OOK: 'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Moet Vormer bij Club Brugge blijven?

Meest recent

Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

6
6
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

10
10
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

47
47
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

56
56
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

356
356
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

100
100
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

31
31
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

42
42
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

319
319
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

455
455
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

40
40
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

392
392
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

117
117
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

50
50
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

233
233
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

217
217
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

628
628
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

199
199
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

77
77
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

453
453
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

238
238
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

564
564

Meer sportnieuws