Vormer dropt hint over mogelijke transfer

door
Vormer dropt hint over mogelijke transfer

Club Brugge had er al een stevige feestweek opzitten na het veroveren van de derde opeenvolgende titel vorig weekend. De spelers brachten hun week grotendeels in Ibiza door om te vieren, maar moesten wel zondag nog aan de bak tegen Anderlecht. Alfred Schreuder gaf in de laatste overbodige wedstrijd nog een kans aan een aantal bankzitters en jonge spelers.


Aanvoerder Ruud Vormer moest zich echter weer tevreden stellen met een invalbeurt, want hij speelde enkel het laatste halfuur als vervanger van de piepjonge Nusa. Hij mocht na het laatste fluitsignaal wel de kampioensbeker omhoog steken, maar zijn vijfde titel is die waar de Nederlander het minste aan bijgedragen heeft. Vormer verloor dit seizoen al snel zijn basisplaats en kon die niet meer heroveren.

"Mentaal heb ik een moeilijk seizoen achter de rug", gaf hij na de match toe aan Sporza. "Ik lees ook dat ik Club verlaat, maar zelf weet ik nog niet wat ik ga doen. Ik ga eerst lekker op vakantie. Als ik mijn contract uitdoe, weet ik ook niet of ik ga spelen. Het zijn dingen waar ik een keer moet over nadenken. Wie weet blijf ik toch nog een jaar."

ZULTE WAREGEM
De 34-jarige Vormer ligt nog één jaar vast in het Jan Breydelstadion, al beschikt Club wel over een optie om daar nog een jaar bij te doen. Na zijn bijrol dit seizoen werd er al uitgebreid gespeculeerd over een vertrek. Zulte Waregem werd vooral naar voor geschoven als mogelijke bestemming, al lijkt de kans daarop geslonken te zijn nu ex-ploegmaats Timmy Simons en Davy De fauw moeten vertrekken als trainers. 

LEES OOK: 'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Moet Vormer bij Club Brugge blijven?

Meest recent

STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

15
15
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

90
90
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

69
69
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

23
23
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

70
70
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

124
124
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

45
45
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

169
169
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

51
51
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

69
69
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

183
183
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

56
56
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

693
693
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

362
362
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

372
372
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

386
386
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

128
128
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

173
173
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

286
286
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

230
230
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

239
239
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

833
833

Meer sportnieuws