Kompany blijft op de vlakte over mogelijk vertrek

door
Kompany blijft op de vlakte over mogelijk vertrek

Anderlecht heeft zijn seizoen zondag afgesloten door in de slotfase nog een punt te pakken tegen rivaal en landskampioen Club Brugge. Voor Paars-Wit maakte het niet veel meer uit, want zij wisten al dat ze het seizoen op de derde plaats zouden afsluiten. De club lijkt nu een drukke zomer tegemoet te gaan, waarin het mogelijk een nieuwe trainer zal moeten zoeken.


De laatste dagen wordt er immers alsmaar meer gespeculeerd over een vertrek van Vincent Kompany. In Engeland werd er gezegd dat hij bovenaan het verlanglijstje van Burnley stond, maar die overstap lijkt zo goed als uitgesloten nu de club uit de Premier League degradeert. Zijn naam viel echter ook al bij VfL Wolfsburg, dat ook nog een trainer zoekt.

Zelf hield Kompany zich zondag op de vlakte over zijn toekomst. "Ik heb nog een contract voor twee jaar", vertelde hij aan RTBF. "Elk jaar zitten we op het einde van het seizoen samen om onze doelen te bepalen, om te zien waar we progressie kunnen maken. Progressie is het enige wat telt voor de club. We hebben ons opnieuw geplaatst voor Europees voetbal, we zouden nu ook graag de groepsfase halen. Maar het is samen dat we de beslissing zullen nemen."

TWEEDE SEIZOEN
Het was voor Kompany zijn tweede seizoen als hoofdtrainer na zijn pensioen als speler in augustus 2020. Enerzijds lijkt de ex-Rode Duivel zeker nog stappen te kunnen zetten bij Anderlecht, maar anderzijds zal een overstap naar het buitenland wel verleidelijk zijn. In de zomer lijkt hij op Neerpede immers weer aan een nieuwe ploeg te moeten bouwen, want er zijn opnieuw de nodige sterkhouders op weg naar de uitgang.

LEES OOK: Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Is Kompany al klaar voor het buitenland?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

61
61
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

83
83
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

121
121
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

103
103
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

75
75
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

42
42
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

217
217
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

338
338
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

80
80
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

530
530
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

272
272
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

410
410
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

88
88
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

294
294
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws