Van Crombrugge en Kana: "Hij voerde een onemanshow op"

407
Van Crombrugge en Kana:

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Dat was al het vierde gelijkspel van het seizoen tussen de twee topclubs. Hendrik Van Crombrugge en Marco Kana reageerden na het gelijkspel.


"We hadden de beste kansen en in de eerste helft was het een onemanshow van Mignolet. Hij redde er een pak. Het is het verhaal van ons seizoen, want we kregen vaak veel kansen", aldus Van Crombrugge. De doelman sprak over het seizoen én zijn toekomst. "We staan derde en dat was het hoogst haalbare voor ons. Tegen Union stonden er we niet en daar botsten we gewoon op een veel sterkere ploeg. Mijn toekomst? Ik ga mij nu vooral toeleggen op mijn vakantie en tijd voor mijn gezin maken. Mijn toekomst zie ik wel", zei hij aan Eleven Sports.

STERKE KANA

Dé ontdekking bij Anderlecht in de play-offs was Kana. Hij speelde sterke play-offs en het is duidelijk dat hij volgend jaar de nummer zes moet worden op het middenveld van Anderlecht. "We hoopten hier te winnen en dat was ook de bedoeling. De reddingen van Mignolet? In de eerste helft kregen we veel kansen, maar Mignolet pakte uit met geweldige reddingen. We probeerden in de tweede helft nog meer te doen en al bij al pakten we nog een verdiend punt. We toonden dat we zin hadden vandaag en het is goed om met een gelijkspel het seizoen te eindigen. Mijn play-offs? Dankzij de coach heb ik mijn kans gekregen en ik heb nu al veel zin in volgend seizoen. Het was gewoon een kwestie van tijd vooraleer ik mijn kans ging krijgen. Of er veel gaat veranderen bij Anderlecht? Daar maak ik mij nu geen zorgen om."

LEES OOK: Hendrik Van Crombrugge verrast fans met nieuwe uitdaging

Was Mignolet de beste speler van de play-offs?

Meest recent

'Anderlecht wijzigt koers: Bruno dumpt Neerpede-boys'

De afgelopen jaren teerde RSC Anderlecht vooral op de doorstroming van onderaf, in die mate zelfs ...

66
66
'Plottwist bij Club Brugge: sterkhouder maanden out'

Met een 15 op 18 begon Club Brugge niet onaardig aan het seizoen, maar toch barst het van de ...

139
139
Scheidsrechters onder vuur: Lardot dreigt met sancties

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League alweer de zesde speeldag op het programma. Naar ...

47
47
Club Brugge vloekt: volgend slachtoffer blessuregolf

Zondag komt KRC Genk nog over de vloer, maar ondanks de al bij al geslaagde competitiestart kijkt ...

104
104
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

117
117
'Bayern doet Kompany watertanden: droomtransfer in 2027'

Bayern München heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Maar de club van coach ...

159
159
Selectie Van Bommel: deze acht 'nieuwe' namen staan klaar

Eind deze week is het zover, dan maakt kersvers bondscoach Mark van Bommel zijn eerste selectie ...

1198
1198
Opvolger Vanaken: Club-leiding krijgt immense transferjob

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl aanvoerder Hans Vanaken geblesseerd in ...

431
431
Nieuw Anderlecht-duo zakt door ijs: "Dan beter de jongeren"

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije zomermercato een elftal verse krachten in huis. Een aantal ...

236
236
Courtois bloost: Real maakt keepersstatement op mercato

Thibaut Courtois is ook dit seizoen weer van cruciaal belang van Real Madrid. De Spaanse grootmacht ...

274
274
‘Leko stunt met onmogelijke comeback bij Club Brugge’

Bij Club Brugge ligt plots een comeback op tafel die vijf weken geleden nog compleet ondenkbaar ...

627
627
'Bruno hakt knopen door: drie wissels bij Anderlecht'

Na de zuinige zege tegen KV Mechelen richt RSC Anderlecht de blik op Europa League, waar het ...

375
375
Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

291
291
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

208
208
AA Gent deelt heuglijk nieuws: goudhaantje tekent bij

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

122
122
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

712
712
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

103
103
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

556
556
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

216
216
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

1118
1118
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

105
105
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

95
95
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

1252
1252
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

76
76
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

78
78

Meer sportnieuws