Van Crombrugge en Kana: "Hij voerde een onemanshow op"

door
Van Crombrugge en Kana:

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Dat was al het vierde gelijkspel van het seizoen tussen de twee topclubs. Hendrik Van Crombrugge en Marco Kana reageerden na het gelijkspel.


"We hadden de beste kansen en in de eerste helft was het een onemanshow van Mignolet. Hij redde er een pak. Het is het verhaal van ons seizoen, want we kregen vaak veel kansen", aldus Van Crombrugge. De doelman sprak over het seizoen én zijn toekomst. "We staan derde en dat was het hoogst haalbare voor ons. Tegen Union stonden er we niet en daar botsten we gewoon op een veel sterkere ploeg. Mijn toekomst? Ik ga mij nu vooral toeleggen op mijn vakantie en tijd voor mijn gezin maken. Mijn toekomst zie ik wel", zei hij aan Eleven Sports.

STERKE KANA

Dé ontdekking bij Anderlecht in de play-offs was Kana. Hij speelde sterke play-offs en het is duidelijk dat hij volgend jaar de nummer zes moet worden op het middenveld van Anderlecht. "We hoopten hier te winnen en dat was ook de bedoeling. De reddingen van Mignolet? In de eerste helft kregen we veel kansen, maar Mignolet pakte uit met geweldige reddingen. We probeerden in de tweede helft nog meer te doen en al bij al pakten we nog een verdiend punt. We toonden dat we zin hadden vandaag en het is goed om met een gelijkspel het seizoen te eindigen. Mijn play-offs? Dankzij de coach heb ik mijn kans gekregen en ik heb nu al veel zin in volgend seizoen. Het was gewoon een kwestie van tijd vooraleer ik mijn kans ging krijgen. Of er veel gaat veranderen bij Anderlecht? Daar maak ik mij nu geen zorgen om."

LEES OOK: Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

Was Mignolet de beste speler van de play-offs?

Meest recent

Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

0
0
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

29
29
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

82
82
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

411
411
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

109
109
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

252
252
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

346
346
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

106
106
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

241
241
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

306
306
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

59
59
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

519
519
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

429
429
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

168
168
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

480
480
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

450
450
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

379
379
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

609
609
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

228
228
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

273
273
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

311
311
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

386
386
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

566
566

Meer sportnieuws