Van Crombrugge en Kana: "Hij voerde een onemanshow op"

407 stemmen
Van Crombrugge en Kana:

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Dat was al het vierde gelijkspel van het seizoen tussen de twee topclubs. Hendrik Van Crombrugge en Marco Kana reageerden na het gelijkspel.


"We hadden de beste kansen en in de eerste helft was het een onemanshow van Mignolet. Hij redde er een pak. Het is het verhaal van ons seizoen, want we kregen vaak veel kansen", aldus Van Crombrugge. De doelman sprak over het seizoen én zijn toekomst. "We staan derde en dat was het hoogst haalbare voor ons. Tegen Union stonden er we niet en daar botsten we gewoon op een veel sterkere ploeg. Mijn toekomst? Ik ga mij nu vooral toeleggen op mijn vakantie en tijd voor mijn gezin maken. Mijn toekomst zie ik wel", zei hij aan Eleven Sports.

STERKE KANA

Dé ontdekking bij Anderlecht in de play-offs was Kana. Hij speelde sterke play-offs en het is duidelijk dat hij volgend jaar de nummer zes moet worden op het middenveld van Anderlecht. "We hoopten hier te winnen en dat was ook de bedoeling. De reddingen van Mignolet? In de eerste helft kregen we veel kansen, maar Mignolet pakte uit met geweldige reddingen. We probeerden in de tweede helft nog meer te doen en al bij al pakten we nog een verdiend punt. We toonden dat we zin hadden vandaag en het is goed om met een gelijkspel het seizoen te eindigen. Mijn play-offs? Dankzij de coach heb ik mijn kans gekregen en ik heb nu al veel zin in volgend seizoen. Het was gewoon een kwestie van tijd vooraleer ik mijn kans ging krijgen. Of er veel gaat veranderen bij Anderlecht? Daar maak ik mij nu geen zorgen om."

LEES OOK: PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

Was Mignolet de beste speler van de play-offs?

Meest recent

'Straffe transfer De Bruyne in de maak'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en Kevin De ...

2
2
'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'

STVV kijkt vol spanning uit naar zijn Europese avontuur van de volgende maanden, want na de knappe ...

21
21
'Charleroi houdt voet bij stuk: 7 miljoen geweigerd'

Charleroi hoopt dit seizoen op wat stabiliteit na een bewogen jaar, met onder meer twee ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Anderlecht en Club, Union casht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

94
94
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

43
43
Topscheidsrechter neemt ingrijpende beslissing na WK-finale

Het WK 2026 zit er al meer dan een week op. Spanje won het mondiale landentornooi na een spannende ...

64
64
Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Het gaat van kwaad naar erger met de Italiaanse ploeg. Afgelopen WK zagen we de Europese grootmacht ...

82
82
‘Nieuwe Karetsas-wending: grootmacht plots in de running’

Konstantinos Karetsas is op weg naar een zomerse knaltransfer. De clubs staan in de rij voor het ...

293
293
'Maziz verlaat OHL voor droombestemming'

Youssef Maziz vertrok een maandje geleden geruisloos bij OH Leuven. De aanvallende middenvelder zijn ...

41
41
Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

117
117
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

180
180
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

51
51
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

198
198
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

522
522
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

154
154
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

148
148
Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Club Brugge verwacht deze week zijn Belgische WK-gangers terug op training. Ook Joaquin Seys zal dan ...

688
688
Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

1802
1802
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

236
236
'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

230
230
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

1004
1004
Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

581
581
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

134
134
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

915
915
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

173
173

Meer sportnieuws