Van Crombrugge en Kana: "Hij voerde een onemanshow op"

407
Van Crombrugge en Kana:

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Dat was al het vierde gelijkspel van het seizoen tussen de twee topclubs. Hendrik Van Crombrugge en Marco Kana reageerden na het gelijkspel.


"We hadden de beste kansen en in de eerste helft was het een onemanshow van Mignolet. Hij redde er een pak. Het is het verhaal van ons seizoen, want we kregen vaak veel kansen", aldus Van Crombrugge. De doelman sprak over het seizoen én zijn toekomst. "We staan derde en dat was het hoogst haalbare voor ons. Tegen Union stonden er we niet en daar botsten we gewoon op een veel sterkere ploeg. Mijn toekomst? Ik ga mij nu vooral toeleggen op mijn vakantie en tijd voor mijn gezin maken. Mijn toekomst zie ik wel", zei hij aan Eleven Sports.

STERKE KANA

Dé ontdekking bij Anderlecht in de play-offs was Kana. Hij speelde sterke play-offs en het is duidelijk dat hij volgend jaar de nummer zes moet worden op het middenveld van Anderlecht. "We hoopten hier te winnen en dat was ook de bedoeling. De reddingen van Mignolet? In de eerste helft kregen we veel kansen, maar Mignolet pakte uit met geweldige reddingen. We probeerden in de tweede helft nog meer te doen en al bij al pakten we nog een verdiend punt. We toonden dat we zin hadden vandaag en het is goed om met een gelijkspel het seizoen te eindigen. Mijn play-offs? Dankzij de coach heb ik mijn kans gekregen en ik heb nu al veel zin in volgend seizoen. Het was gewoon een kwestie van tijd vooraleer ik mijn kans ging krijgen. Of er veel gaat veranderen bij Anderlecht? Daar maak ik mij nu geen zorgen om."

LEES OOK: Marc Coucke is het spuugzat: "Een heel groot probleem!"

Was Mignolet de beste speler van de play-offs?

Meest recent

Neemt Union SG een gigantisch risico?

Union SG liet Promise David vertrekken naar Brighton & Hove Albion. De Brusselaars gaan geen ...

16
16
'Club Brugge heeft beet en is Leverkusen te snel af'

Club Brugge is klaar met zijn transferhuiswerk voor de eerste ploeg. Dat wil niet zeggen dat ...

882
882
Saudi Pro League: deze bekende namen (en-ex-JPL) zijn er actief

Saudi-Arabië is al jaren een land dat met héél veel geld smijt om spelers aan te ...

14
14
Marc Coucke is het spuugzat: "Een heel groot probleem!"

Marc Coucke staat doorgaans bekend als een goedlachse en eerder rustige ondernemer, maar die kalmte ...

49
49
Smaakmaker STVV zet laatste stap: toptransfer in 2027

Bij STVV deden ze de afgelopen jaren zeer goede transfers. Eén van hen is nu al gegeerd, maar ...

26
26
Vorig jaar geviseerd, nu absolute sterkhouder bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze er een zeer goede Europese kwalificatie opzitten. Ze wisten overtuigend ...

282
282
‘Anderlecht gaat plots los: WK-transfer van 10 miljoen’

Anderlecht mikt hoog en heeft een opvallende WK-ganger in het vizier. De 25-jarige Ghanees beleefde ...

425
425
Anderlecht met toptransfer? “Beste speler in de competitie”

RSC Anderlecht investeerde al bijna 20 miljoen euro in nieuwe spelers. De tot op heden laatste ...

1168
1168
Club Brugge-lieveling in dubio: laatste seizoen bij Blauw-Zwart?

Bij Club Brugge mag er niemand meer weg van de spelers die regelmatig of vaak spelen. Eén ...

308
308
Anderlecht vindt leider: eerste op blad bij Bruno

Bij RSC Anderlecht kennen ze een goede start van het seizoen, al moeten ze wel punten rapen tegen ...

278
278
De Cat reageert na teleurstellend Bundesliga-debuut

Dit weekend werd ook het seizoen in de Bundesliga op gang getrapt en daarbij was het ook uitkijken ...

382
382
'Witte rook: Genk heeft belangrijke aanwinst beet'

Voor KRC Genk zijn de laatste dagen van de zomerse transferperiode nog behoorlijk druk. De ...

215
215
'Rigaux dreigt transfer van AA Gent te kapen'

AA Gent wist zich deze week te plaatsen voor de league phase van de Conference League, maar dat ...

196
196
Openda is met late goal weer de held van Lyon

Vorig seizoen beleefde Loïs Openda een absoluut rampjaar bij Juventus. Om zijn beste vorm terug ...

145
145
Standard zet prima competitiestart verder tegen zwalpend OHL

Het contrast tussen OHL en Standard kan voorlopig niet groter zijn. Terwijl de thuisploeg na drie ...

112
112
Cercle botst nu ook op promovendus: droomstart voor Lommel

Lommel heeft zich voorlopig probleemloos aangepast aan het niveau van de Jupiler Pro League. De ...

56
56
'Cercle houdt been stijf voor bankzitter'

Cercle Brugge zag deze zomer al Nazinho en Warleson mooie transfers versieren en er lijken in het ...

80
80
'Antwerp moet stevige transferdomper slikken'

Antwerp wist deze week de terugkeer van Mauricio Benitez eindelijk af te ronden en hoopt in de ...

255
255
Patro zit in zak en as na wereldgoal Club NXT in CPL

Het is een belabberde start van het seizoen geworden voor Patro Eisden Maasmechelen. De Limburgse ...

374
374
'Man City verbaast en kaapt klepper weg bij Liverpool'

Het is in de Premier League een zeer bewogen transferzomer en ook in de laatste dagen van de mercato ...

136
136
'Verrassende transferoptie voor Saelemaekers'

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat mag ook Alexis Saelemaekers ondervinden. Vorig seizoen was hij ...

75
75
Anderlecht, Union, AA Gent en STVV kennen Europese kalender

Eerder op de dag raakte de kalender van Club Brugge in de Champions League al bekend. De UEFA heeft ...

137
137
Nieuwe afgang Tottenham, pijnlijke avond voor Bornauw

Maar weinig clubs gaven deze zomer zoveel uit als Tottenham, maar dat heeft desondanks zijn start in ...

71
71
Charleroi blijft verbazen en pronkt met twaalf op twaalf

Charleroi ontpopt zich alsmaar meer tot dé sensatie van het seizoensbegin. De Carolo's waren ...

63
63
‘Opeens meedogenloze De Bruyne-ingreep bij Napoli’

Kevin De Bruyne heeft Massimiliano Allegri meteen aan het denken gezet bij Napoli. Na zijn sterke ...

443
443

Meer sportnieuws