Vanhaezebrouck ook scherp voor Club: "Meer slechte dan goede"

door
Vanhaezebrouck ook scherp voor Club:

Hein Vanhaezebrouck is een man met een mening, dat is het minste wat je kan zeggen. Hij was scherp voor RSC Anderlecht en zijn slogan in 'In Youth We Trust', maar bij Eleven Sports was de trainer van AA Gent ook kritisch voor Club Brugge


"Als je een lijst maakt van de transfers bij Club Brugge de afgelopen jaren, dan zal je meer slechte dan goede zien. Oké, als je een paar jongens goed verkoopt dan camoufleert dat een beetje. Ook dit jaar waren hun zomertransfers niet geslaagd en ze hebben 50 miljoen euro uitgegeven. Maar ze hebben de centen. In de zomer deden ze verkeerde transfers, maar in de winter gaven ze dan nog eens 10 miljoen euro uit. Ze konden dan een tandje bijsteken. In mijn eerste periode bij AA Gent konden we dat ook nog. Toen zaten we in een moeilijke periode en haalden we Kubo, Gigot, Kalinic en Kalou. Daardoor schakelden we Tottenham uit en werden we nog derde. Momenteel is dat niet mogelijk. Uiteraard is er een goed beleid in Brugge en zijn ze vooral rustig gebleven toen het niet goed ging. We gaan op termijn de rol niet overnemen van Club Brugge, dat is niet realistisch. Zij hebben veel meer middelen en mogelijkheden", vertelde de coach.

Vanhaezebrouck heeft ergens een punt, maar toch lijkt zijn analyse wat kort door de bocht. Club Brugge deed immers ook enorme straffe transfers waardoor het de laatste jaren vaak kampioen werd in België. Club Brugge bouwde zijn status van nummer één in België ook op dankzij goede transfers, waardoor ze kampioen werden en de vetpotten van de Champions League konden binnenhalen. 

LEES OOK: 'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Eens met Hein?

Meest recent

'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

49
49
‘Kompany maakt Real Madrid gek: stunt van 11M nabij?’

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

75
75
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

36
36
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

174
174
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

26
26
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

50
50
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

246
246
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

218
218
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

128
128
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

84
84
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

95
95
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

278
278
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

221
221
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

80
80
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

354
354
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

119
119
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

280
280
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

423
423
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

269
269
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

695
695
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

267
267
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

187
187
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

101
101

Meer sportnieuws