Vrancken komt met emotionele afscheidsboodschap voor KV Mechelen

door
Vrancken komt met emotionele afscheidsboodschap voor KV Mechelen

Voor KV Mechelen stond de laatste wedstrijd van het seizoen in het teken van afscheid nemen. Onur Kaya speelde zijn laatste wedstrijd als prof, maar vooral voor Wouter Vrancken was er veel aandacht. De trainer zwaait na vier jaar af bij Malinwa en gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging, al is nog niet bekend waar dat zal zijn. Hij nam afscheid met een 0-0 tegen KRC Genk.


Na de wedstrijd nam Vrancken nog uitgebreid van de supporters van KV Mechelen. Hij maakte een ereronde door het stadion en ging zelfs de tribune in. Vanuit de middencirkel sprak hij de fans ook nog toe. Hij had nog een emotioneel afscheidswoord voor hen in petto.

"Deze vier jaar waren een ongelofelijke rollercoaster. Wat wij allemaal samen hebben meegemaakt...", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik ben heel fier dat ik deel mocht uitmaken van een club met zo’n geschiedenis. Voor mij was dit een emotionele dag, maar niet enkel voor mij alleen. Daarom wil ik mijn lieve vrouw en mijn drie kinderen bedanken. Zij zorgen voor balans. Dankzij jullie fans is dit voor altijd mijn thuis"

BEKER
Vrancken streek in 2018 neer bij Malinwa, dat toen net naar 1B gedegradeerd was. In zijn eerste seizoen loodste hij de club meteen terug naar het hoogste niveau en stuntte hij door de Croky Cup te winnen. Als tweedeklasser klopte KVM in de finale AA Gent. Daarna maakte Vrancken van Mechelen in 1A een stabiele subtopper, die hij naar een zesde, achtste en zevende plaats loodste.


LEES OOK: Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Zal KV Mechelen een waardige opvolger?

Meest recent

Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

2
2
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

70
70
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

141
141
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

44
44
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

393
393
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

110
110
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

398
398
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

219
219
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

152
152
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

70
70
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

139
139
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

385
385
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

78
78
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

393
393
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

178
178
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

52
52
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

208
208
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

233
233
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

343
343
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

300
300
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

49
49
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

119
119
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

133
133
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

103
103

Meer sportnieuws