Vrancken komt met emotionele afscheidsboodschap voor KV Mechelen

door
Vrancken komt met emotionele afscheidsboodschap voor KV Mechelen

Voor KV Mechelen stond de laatste wedstrijd van het seizoen in het teken van afscheid nemen. Onur Kaya speelde zijn laatste wedstrijd als prof, maar vooral voor Wouter Vrancken was er veel aandacht. De trainer zwaait na vier jaar af bij Malinwa en gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging, al is nog niet bekend waar dat zal zijn. Hij nam afscheid met een 0-0 tegen KRC Genk.


Na de wedstrijd nam Vrancken nog uitgebreid van de supporters van KV Mechelen. Hij maakte een ereronde door het stadion en ging zelfs de tribune in. Vanuit de middencirkel sprak hij de fans ook nog toe. Hij had nog een emotioneel afscheidswoord voor hen in petto.

"Deze vier jaar waren een ongelofelijke rollercoaster. Wat wij allemaal samen hebben meegemaakt...", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik ben heel fier dat ik deel mocht uitmaken van een club met zo’n geschiedenis. Voor mij was dit een emotionele dag, maar niet enkel voor mij alleen. Daarom wil ik mijn lieve vrouw en mijn drie kinderen bedanken. Zij zorgen voor balans. Dankzij jullie fans is dit voor altijd mijn thuis"

BEKER
Vrancken streek in 2018 neer bij Malinwa, dat toen net naar 1B gedegradeerd was. In zijn eerste seizoen loodste hij de club meteen terug naar het hoogste niveau en stuntte hij door de Croky Cup te winnen. Als tweedeklasser klopte KVM in de finale AA Gent. Daarna maakte Vrancken van Mechelen in 1A een stabiele subtopper, die hij naar een zesde, achtste en zevende plaats loodste.


LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Zal KV Mechelen een waardige opvolger?

Meest recent

Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

0
0
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

96
96
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

112
112
Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

39
39
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

183
183
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

313
313
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

248
248
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

58
58
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

83
83
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

92
92
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

113
113
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

189
189
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

59
59
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

143
143
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

323
323
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

106
106
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

419
419
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

284
284
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

61
61
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

18
18
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

84
84
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

144
144
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1156
1156

Meer sportnieuws