Vrancken komt met emotionele afscheidsboodschap voor KV Mechelen

door
Vrancken komt met emotionele afscheidsboodschap voor KV Mechelen

Voor KV Mechelen stond de laatste wedstrijd van het seizoen in het teken van afscheid nemen. Onur Kaya speelde zijn laatste wedstrijd als prof, maar vooral voor Wouter Vrancken was er veel aandacht. De trainer zwaait na vier jaar af bij Malinwa en gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging, al is nog niet bekend waar dat zal zijn. Hij nam afscheid met een 0-0 tegen KRC Genk.


Na de wedstrijd nam Vrancken nog uitgebreid van de supporters van KV Mechelen. Hij maakte een ereronde door het stadion en ging zelfs de tribune in. Vanuit de middencirkel sprak hij de fans ook nog toe. Hij had nog een emotioneel afscheidswoord voor hen in petto.

"Deze vier jaar waren een ongelofelijke rollercoaster. Wat wij allemaal samen hebben meegemaakt...", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik ben heel fier dat ik deel mocht uitmaken van een club met zo’n geschiedenis. Voor mij was dit een emotionele dag, maar niet enkel voor mij alleen. Daarom wil ik mijn lieve vrouw en mijn drie kinderen bedanken. Zij zorgen voor balans. Dankzij jullie fans is dit voor altijd mijn thuis"

BEKER
Vrancken streek in 2018 neer bij Malinwa, dat toen net naar 1B gedegradeerd was. In zijn eerste seizoen loodste hij de club meteen terug naar het hoogste niveau en stuntte hij door de Croky Cup te winnen. Als tweedeklasser klopte KVM in de finale AA Gent. Daarna maakte Vrancken van Mechelen in 1A een stabiele subtopper, die hij naar een zesde, achtste en zevende plaats loodste.


LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Zal KV Mechelen een waardige opvolger?

Meest recent

'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

11
11
Pikante onthulling Brusselmans zorgt voor opschudding

Herman Brusselmans heeft opnieuw voor opschudding gezorgd. De schrijver staat bekend om zijn ...

7
7
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

6
6
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

201
201
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

70
70
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

216
216
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

19
19
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

43
43
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

237
237
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

52
52
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

237
237
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

233
233
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

106
106
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

496
496
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

306
306
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

399
399
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

291
291
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

152
152
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

317
317
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

247
247
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1299
1299
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

286
286
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

199
199
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1324
1324

Meer sportnieuws