Ex-Bruggeling haalt uit: "Clement was arrogant"

door
Ex-Bruggeling haalt uit:

Bij Club Brugge liep het dit seizoen niet al te best onder Philippe Clement. Europees kreeg Club vier van de zes keer voetballes en in de competitie ging het ook niet goed. De coach trok naar AS Monaco en Alfred Schreuder nam over.


Voor Wesley Moraes veranderde dat niets. Hij verliet Club Brugge in januari, nadat hij de maanden voordien niet aan de bak kwam onder Clement. De Braziliaanse aanvaller was scherp voor zijn ex-coach. "Ik probeerde met hem te praten, maar hij was arrogant. Mijn ploegmaats vroegen ook waarom ik niet in de selectie zat, maar ik kon hen geen reden geven. Ik sprak ook met Mannaert, maar hij gaf aan dat de trainer de keuzes maakte omtrent de ploeg en dat hij niets kon doen", zei de aanvaller aan La Dernière Heure.

AMPER SPEELMINUTEN

Club Brugge haalde Wesley op huurbasis weg bij Aston Villa. Hij kon in Brugge zijn carrière weer herlanceren nadat hij heel veel blessureleed kende in Engeland. Wesley kon echter nooit zijn oude niveau halen en Clement gaf hem amper 105 speelminuten. In januari beslisten beide partijen dat het beter was om uit elkaar te gaan. De uitleenbeurt werd stopgezet en de spits trok naar Brazilië.

Daar haalde Internacional hem op huurbasis, maar ook dat is geen groot succes. Inzake speelminuten maakte de aanvaller een grote stap voorwaarts, want hij speelde er tot op heden 911 minuten. Het rendement van de aanvaller is echter niet bijster hoog. Wesley was goed voor 2 doelpunten en 0 assists. Een terugkeer naar Aston Villa lijkt dan ook niet meteen voor de hand te liggen.

LEES OOK: Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Had Clement hem meer kansen moeten geven?

Meest recent

'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

24
24
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

8
8
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

71
71
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

51
51
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

216
216
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

213
213
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

188
188
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

103
103
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

269
269
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

242
242
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

196
196
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

83
83
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

48
48
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

519
519
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

375
375
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

626
626
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

397
397
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

117
117
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

129
129
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

479
479
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

174
174
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

281
281
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

121
121
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

282
282
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22

Meer sportnieuws