Ex-Bruggeling haalt uit: "Clement was arrogant"

door
Ex-Bruggeling haalt uit:

Bij Club Brugge liep het dit seizoen niet al te best onder Philippe Clement. Europees kreeg Club vier van de zes keer voetballes en in de competitie ging het ook niet goed. De coach trok naar AS Monaco en Alfred Schreuder nam over.


Voor Wesley Moraes veranderde dat niets. Hij verliet Club Brugge in januari, nadat hij de maanden voordien niet aan de bak kwam onder Clement. De Braziliaanse aanvaller was scherp voor zijn ex-coach. "Ik probeerde met hem te praten, maar hij was arrogant. Mijn ploegmaats vroegen ook waarom ik niet in de selectie zat, maar ik kon hen geen reden geven. Ik sprak ook met Mannaert, maar hij gaf aan dat de trainer de keuzes maakte omtrent de ploeg en dat hij niets kon doen", zei de aanvaller aan La Dernière Heure.

AMPER SPEELMINUTEN

Club Brugge haalde Wesley op huurbasis weg bij Aston Villa. Hij kon in Brugge zijn carrière weer herlanceren nadat hij heel veel blessureleed kende in Engeland. Wesley kon echter nooit zijn oude niveau halen en Clement gaf hem amper 105 speelminuten. In januari beslisten beide partijen dat het beter was om uit elkaar te gaan. De uitleenbeurt werd stopgezet en de spits trok naar Brazilië.

Daar haalde Internacional hem op huurbasis, maar ook dat is geen groot succes. Inzake speelminuten maakte de aanvaller een grote stap voorwaarts, want hij speelde er tot op heden 911 minuten. Het rendement van de aanvaller is echter niet bijster hoog. Wesley was goed voor 2 doelpunten en 0 assists. Een terugkeer naar Aston Villa lijkt dan ook niet meteen voor de hand te liggen.

LEES OOK: Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Had Clement hem meer kansen moeten geven?

Meest recent

Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

10
10
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

116
116
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

183
183
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

33
33
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

103
103
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

124
124
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

81
81
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

150
150
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

497
497
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

369
369
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

69
69
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

222
222
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

150
150
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

538
538
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

155
155
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

230
230
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

191
191
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

219
219
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

297
297
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

143
143
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

302
302
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

79
79
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

178
178
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

157
157
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

86
86

Meer sportnieuws