Sterkhouder van Anderlecht is duidelijk: "Ik blijf"

door
Sterkhouder van Anderlecht is duidelijk:

Bij RSC Anderlecht staan veel spelers open voor een verlengd verblijf. Zij willen volgend jaar voor een prijs gaan. Eén speler geeft aan al zeker te willen blijven in het Lotto Park.


CEO Peter Verbeke moet zich voorlopig geen zorgen maken omtrent een transfer van Hannes Delcroix. De 23-jarige centrale verdediger is niet zinnens om Anderlecht te verlaten. Dat verklaarde hij aan Het Laatste Nieuws, waar hij ook aangaf wat het bestuur kan doen om sportief nog meer progressie te maken.

"We kunnen een volgende stap zetten door de groep bij elkaar te houden. Er wordt alvast over gepraat in de kleedkamer. We missen te vaak onze seizoensstart omdat we op dat moment nog nieuwe jongens aan het inpassen zijn. Of ik volgend jaar blijf? Dat is de bedoeling, ja", aldus de centrale verdediger.

GOED NIVEAU

Delcroix is indien fit één van de meest complete verdedigers in de Jupiler Pro League. De voormalige huurling van RKC is snel, kopbalsterk, krachtig en hij kan goed uitvoetballen. Delcroix kampte de afgelopen jaren met de nodige blessures en hoopt nu voor lange tijd fit te blijven. De afgelopen wedstrijden werd hij door Vincent Kompany, die hem herlanceerde in Brussel, in de ploeg gedropt ten koste van Lisandro Magallan. Delcroix pikte het niveau meteen op en maakte indruk tegen Club Brugge en Royal Antwerp FC, tegen Union SG kende hij net als heel Anderlecht een moeilijkere wedstrijd. Als Delcroix de komende maanden fit kan blijven, is hij ook een kanshebber om als extra linksvoetige verdediger mee te gaan naar het WK.

LEES OOK: 'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Is Delcroix één van de beste verdedigers in de JPL?

Meest recent

Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

52
52
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

21
21
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

142
142
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

230
230
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

134
134
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

207
207
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

58
58
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

45
45
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

72
72
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

704
704
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

143
143
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

405
405
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

286
286
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

98
98
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

153
153
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

235
235
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

124
124
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

572
572
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

227
227
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

302
302
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

126
126
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

647
647
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

831
831
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

332
332

Meer sportnieuws