Anderlecht in rouw na overlijden vrouw Verschueren

door
Anderlecht in rouw na overlijden vrouw Verschueren

RSC Anderlecht gaat zondag nog op bezoek bij Club Brugge. In aanloop naar die wedstrijd is de club in een diepe rouw gedompeld. Paars-Wit meldt op de clubkanalen het overlijden van Marie-Louise Susic, de vrouw van Michel Verschueren. Susic werd 86 jaar.


"Onze club vernam met droefenis het overlijden van Marie-Louise Susic, de echtgenoot van Michel Verschueren en moeder van Michael", meldt RSCA op zijn website. "Marie-Louise Susic overleed vrijdag op 86-jarige leeftijd in Vilvoorde. De voltallige club leeft mee met voormalig Anderlecht-manager Michel Verschueren en Michael Verschueren, die vandaag bestuurslid is van onze club. We wensen de voltallige familie en vrienden van Marie-Louise veel sterkte toe", betuigt de recordkampioen zijn medeleven.

Michel Verschueren was jarenlang de manager van Anderlecht. Hij vervulde die rol van 1981 tot 2003. In die periode vierden de club en Mister Michel talloze successen in eigen land. In 2004 trad hij ook toe tot het bestuur van de club. Die functie zou hij tot 2016 vervullen. Eerder in zijn carrière was Verschueren ook actief als fysiektrainer bij verschillende clubs, waaronder Eendracht Aalst.

ZOON MICHAEL

Ook Michael, de zoon van Verschueren en Susic, is actief bij Anderlecht. Hij is bestuurslid bij de Brusselaars en had in het verleden ook aandelen van de club in handen. Die verkocht hij niet zo lang geleden nog aan Marc Coucke. Naast Michael hebben Michel Verschueren en Susic nog een dochter.

LEES OOK: Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

Meest recent

Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

246
246
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

6
6
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

16
16
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

197
197
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

95
95
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

18
18
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

104
104
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

61
61
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

604
604
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

42
42
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

233
233
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

354
354
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

284
284
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

153
153
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

423
423
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

248
248
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

76
76
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

356
356
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

171
171
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

434
434
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

272
272
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

555
555

Meer sportnieuws