Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

door
Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

AA Gent heeft enkele knopen doorgehakt. Hein Vanhaezebrouck blijft trainer en Michel Louwagie blijft nog zeker twee jaar aan boord als CEO. Dat maakte die laatste zelf bekend op de persconferentie.


Louwagie opende met een terugblik op het seizoen van AA Gent. "Gisteren heeft Hein een duidelijke analyse gemaakt van onze sterke en zwakke punten. We hebben een 37 op 42 gehaald en de Europe play-offs en de Beker van België gewonnen. Er is geschreven over de reeks van Club Brugge, maar onze reeks is net hetzelfde. Dat maakt indruk en ik vind dat dit niet naar waarde is geschat geweest in de media. Wij willen naar de toekomst toe als club vooruitgang boeken. Dit seizoen is het derde grote resultaat sinds ik er ben. Er was op één de titel, dan de overwintering in de Champions League en dan deze reeks plus de bekerwinst, dan is dat de derde beste prestatie sinds ik er ben. Dat mag ook gezegd worden. Er was dus geen enkele reden om niet met elkaar door te gaan. Het is nu aan het managementteam om deze positieve evolutie verder te zetten”, aldus Louwagie, die ook aankondigde dat hij nog twee jaar verder zal doen.

TOEKOMST

"Ik heb altijd gezegd dat ik in functie van mijn leeftijd de zaken wil bekijken. Als de voorzitter en de trainer je vragen om te blijven, dan kun je het schip ook niet verlaten. Mijn takenpakket is al kleiner geworden de afgelopen jaren, maar het is niet meer zoals tien jaar geleden. We zijn als club ook gegroeid.

Hij sprak ook kort over de mogelijke transfer van Jordan Torunarigha, die zonder aankoopoptie wordt gehuurd van Hertha BSC. "We hebben nooit gecommuniceerd over zaken die we van plan zijn. Als er nieuws is, dan zullen we wel communiceren als er iets te melden valt.”

Zal AA Gent Torunarigha kunnen houden?

Meest recent

'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

De Rode Duivels kunnen in oktober een grote stap zetten richting kwalificatie voor het WK door een ...

30
30
Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

112
112
Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

45
45
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

39
39
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

246
246
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

121
121
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

103
103
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

116
116
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

198
198
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

244
244
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

48
48
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

248
248
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

158
158
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

306
306
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

125
125
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

247
247
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

42
42
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

300
300
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

396
396
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

1552
1552
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

272
272
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

176
176
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

132
132
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

134
134
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

140
140

Meer sportnieuws