Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

door
Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

AA Gent heeft enkele knopen doorgehakt. Hein Vanhaezebrouck blijft trainer en Michel Louwagie blijft nog zeker twee jaar aan boord als CEO. Dat maakte die laatste zelf bekend op de persconferentie.


Louwagie opende met een terugblik op het seizoen van AA Gent. "Gisteren heeft Hein een duidelijke analyse gemaakt van onze sterke en zwakke punten. We hebben een 37 op 42 gehaald en de Europe play-offs en de Beker van België gewonnen. Er is geschreven over de reeks van Club Brugge, maar onze reeks is net hetzelfde. Dat maakt indruk en ik vind dat dit niet naar waarde is geschat geweest in de media. Wij willen naar de toekomst toe als club vooruitgang boeken. Dit seizoen is het derde grote resultaat sinds ik er ben. Er was op één de titel, dan de overwintering in de Champions League en dan deze reeks plus de bekerwinst, dan is dat de derde beste prestatie sinds ik er ben. Dat mag ook gezegd worden. Er was dus geen enkele reden om niet met elkaar door te gaan. Het is nu aan het managementteam om deze positieve evolutie verder te zetten”, aldus Louwagie, die ook aankondigde dat hij nog twee jaar verder zal doen.

TOEKOMST

"Ik heb altijd gezegd dat ik in functie van mijn leeftijd de zaken wil bekijken. Als de voorzitter en de trainer je vragen om te blijven, dan kun je het schip ook niet verlaten. Mijn takenpakket is al kleiner geworden de afgelopen jaren, maar het is niet meer zoals tien jaar geleden. We zijn als club ook gegroeid.

Hij sprak ook kort over de mogelijke transfer van Jordan Torunarigha, die zonder aankoopoptie wordt gehuurd van Hertha BSC. "We hebben nooit gecommuniceerd over zaken die we van plan zijn. Als er nieuws is, dan zullen we wel communiceren als er iets te melden valt.”

Zal AA Gent Torunarigha kunnen houden?

Meest recent

'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

28
28
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

73
73
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

357
357
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

20
20
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

327
327
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

301
301
Stiekeme titelambities? STVV pakt weer uit op mercato

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

103
103
Genkie in Europese picture: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

235
235
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

278
278
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

65
65
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

93
93
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

673
673
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

135
135
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

328
328
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

342
342
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

505
505
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

392
392
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

668
668
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

643
643
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

356
356
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

117
117
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

53
53
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

357
357
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

422
422
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

62
62

Meer sportnieuws