Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

door
Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

AA Gent heeft enkele knopen doorgehakt. Hein Vanhaezebrouck blijft trainer en Michel Louwagie blijft nog zeker twee jaar aan boord als CEO. Dat maakte die laatste zelf bekend op de persconferentie.


Louwagie opende met een terugblik op het seizoen van AA Gent. "Gisteren heeft Hein een duidelijke analyse gemaakt van onze sterke en zwakke punten. We hebben een 37 op 42 gehaald en de Europe play-offs en de Beker van België gewonnen. Er is geschreven over de reeks van Club Brugge, maar onze reeks is net hetzelfde. Dat maakt indruk en ik vind dat dit niet naar waarde is geschat geweest in de media. Wij willen naar de toekomst toe als club vooruitgang boeken. Dit seizoen is het derde grote resultaat sinds ik er ben. Er was op één de titel, dan de overwintering in de Champions League en dan deze reeks plus de bekerwinst, dan is dat de derde beste prestatie sinds ik er ben. Dat mag ook gezegd worden. Er was dus geen enkele reden om niet met elkaar door te gaan. Het is nu aan het managementteam om deze positieve evolutie verder te zetten”, aldus Louwagie, die ook aankondigde dat hij nog twee jaar verder zal doen.

TOEKOMST

"Ik heb altijd gezegd dat ik in functie van mijn leeftijd de zaken wil bekijken. Als de voorzitter en de trainer je vragen om te blijven, dan kun je het schip ook niet verlaten. Mijn takenpakket is al kleiner geworden de afgelopen jaren, maar het is niet meer zoals tien jaar geleden. We zijn als club ook gegroeid.

Hij sprak ook kort over de mogelijke transfer van Jordan Torunarigha, die zonder aankoopoptie wordt gehuurd van Hertha BSC. "We hebben nooit gecommuniceerd over zaken die we van plan zijn. Als er nieuws is, dan zullen we wel communiceren als er iets te melden valt.”

Zal AA Gent Torunarigha kunnen houden?

Meest recent

Alarm bij Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

67
67
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

69
69
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

78
78
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

65
65
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

191
191
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

107
107
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

39
39
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

416
416
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

173
173
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

357
357
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

246
246
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

306
306
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

78
78
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

66
66
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

200
200
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

170
170
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

15
15
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

49
49
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

129
129
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

236
236
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

57
57
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

552
552
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

73
73
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

308
308
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

56
56

Meer sportnieuws