Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

door
Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

AA Gent heeft enkele knopen doorgehakt. Hein Vanhaezebrouck blijft trainer en Michel Louwagie blijft nog zeker twee jaar aan boord als CEO. Dat maakte die laatste zelf bekend op de persconferentie.


Louwagie opende met een terugblik op het seizoen van AA Gent. "Gisteren heeft Hein een duidelijke analyse gemaakt van onze sterke en zwakke punten. We hebben een 37 op 42 gehaald en de Europe play-offs en de Beker van België gewonnen. Er is geschreven over de reeks van Club Brugge, maar onze reeks is net hetzelfde. Dat maakt indruk en ik vind dat dit niet naar waarde is geschat geweest in de media. Wij willen naar de toekomst toe als club vooruitgang boeken. Dit seizoen is het derde grote resultaat sinds ik er ben. Er was op één de titel, dan de overwintering in de Champions League en dan deze reeks plus de bekerwinst, dan is dat de derde beste prestatie sinds ik er ben. Dat mag ook gezegd worden. Er was dus geen enkele reden om niet met elkaar door te gaan. Het is nu aan het managementteam om deze positieve evolutie verder te zetten”, aldus Louwagie, die ook aankondigde dat hij nog twee jaar verder zal doen.

TOEKOMST

"Ik heb altijd gezegd dat ik in functie van mijn leeftijd de zaken wil bekijken. Als de voorzitter en de trainer je vragen om te blijven, dan kun je het schip ook niet verlaten. Mijn takenpakket is al kleiner geworden de afgelopen jaren, maar het is niet meer zoals tien jaar geleden. We zijn als club ook gegroeid.

Hij sprak ook kort over de mogelijke transfer van Jordan Torunarigha, die zonder aankoopoptie wordt gehuurd van Hertha BSC. "We hebben nooit gecommuniceerd over zaken die we van plan zijn. Als er nieuws is, dan zullen we wel communiceren als er iets te melden valt.”

Zal AA Gent Torunarigha kunnen houden?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

71
71
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

89
89
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

98
98
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

42
42
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

264
264
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

140
140
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

450
450
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

170
170
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

229
229
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

459
459
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

704
704
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

319
319
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

700
700
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

383
383
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

599
599
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

439
439
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

155
155
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

333
333
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws