Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

door
Louwagie verrast over zijn toekomst en die van Torunarigha

AA Gent heeft enkele knopen doorgehakt. Hein Vanhaezebrouck blijft trainer en Michel Louwagie blijft nog zeker twee jaar aan boord als CEO. Dat maakte die laatste zelf bekend op de persconferentie.


Louwagie opende met een terugblik op het seizoen van AA Gent. "Gisteren heeft Hein een duidelijke analyse gemaakt van onze sterke en zwakke punten. We hebben een 37 op 42 gehaald en de Europe play-offs en de Beker van België gewonnen. Er is geschreven over de reeks van Club Brugge, maar onze reeks is net hetzelfde. Dat maakt indruk en ik vind dat dit niet naar waarde is geschat geweest in de media. Wij willen naar de toekomst toe als club vooruitgang boeken. Dit seizoen is het derde grote resultaat sinds ik er ben. Er was op één de titel, dan de overwintering in de Champions League en dan deze reeks plus de bekerwinst, dan is dat de derde beste prestatie sinds ik er ben. Dat mag ook gezegd worden. Er was dus geen enkele reden om niet met elkaar door te gaan. Het is nu aan het managementteam om deze positieve evolutie verder te zetten”, aldus Louwagie, die ook aankondigde dat hij nog twee jaar verder zal doen.

TOEKOMST

"Ik heb altijd gezegd dat ik in functie van mijn leeftijd de zaken wil bekijken. Als de voorzitter en de trainer je vragen om te blijven, dan kun je het schip ook niet verlaten. Mijn takenpakket is al kleiner geworden de afgelopen jaren, maar het is niet meer zoals tien jaar geleden. We zijn als club ook gegroeid.

Hij sprak ook kort over de mogelijke transfer van Jordan Torunarigha, die zonder aankoopoptie wordt gehuurd van Hertha BSC. "We hebben nooit gecommuniceerd over zaken die we van plan zijn. Als er nieuws is, dan zullen we wel communiceren als er iets te melden valt.”

Zal AA Gent Torunarigha kunnen houden?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

58
58
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

36
36
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

32
32
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

30
30
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

468
468
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

232
232
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

105
105
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

378
378
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

133
133
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

182
182
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

140
140
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

94
94
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

310
310
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

519
519
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

462
462
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws