Franse verdediger is er klaar mee in Camp Nou

262 stemmen
Franse verdediger is er klaar mee in Camp Nou

De afgelopen jaren onderging FC Barcelona een metamorfose in de spelersgroep. Dure transfers pakten niet altijd even goed uit. Eén daarvan is Samuel Umtiti die komende zomer koste wat het kost de club wil verlaten. 

Het zijn moeilijke tijden voor Samuel Umtiti en die zin lijkt een understatement voor iemand die de afgelopen maanden geplaagd werd door blessures. Nu de transferperiode nadert, staan ​​hem verschillende opties ter beschikking om Barça te verlaten en zijn carrière weer op de rails te krijgen. Umtiti ligt al lang niet meer in de bovenste lade van de Barça-fans. In december kreeg hij het nog aan de stok met clubaanhang toen die op zijn auto wilde springen.

Volgens verschillende Spaanse media zouden de Fransman er alles aan doen om de Catalaanse club te verlaten. Zo kondigt Sport aan dat Rennes, Montpellier en Nice in de dans zijn voor de diensten van Umtiti. Terwijl Lyon en Arsenal de situatie ook vanop een afstand zouden volgen. Bij deze laatste twee clubs is Umtiti geen eerste keuze gezien er vraagtekens staan achter zijn fitheid. Een huurbeurt lijkt al een mooie zet voor de Fransman. 

RELANCE
De Franse verdediger streek in 2016 neer in Camp Nou. Aanvankelijk als basisspeler en met degelijke prestaties in zijn eerste twee seizoenen. Nadien ging het fors bergaf. Geplaagd door blessures haalde Umtiti niet meer het gewenste niveau. Afgelopen jaargang kwam de ex-speler van Lyon amper 1x in actie. Hij wil nu absoluut weggaan bij de Catalaanse club om zijn loopbaan nieuw leven in te blazen.

LEES OOK: Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Kan Umtiti nog aanspraak maken op een plaatsje bij een topclub?

Meest recent

Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

2
2
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

4
4
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

46
46
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

66
66
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

81
81
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

337
337
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

91
91
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

93
93
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

42
42
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

119
119
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

275
275
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

99
99
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

50
50
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

62
62
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

189
189
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

118
118
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

60
60
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

147
147
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

392
392
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

259
259
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

526
526
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

142
142
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

142
142
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

111
111
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

444
444

Meer sportnieuws