'Contractverlenging zorgt voor extra vertrekker Club Brugge'

469
'Contractverlenging zorgt voor extra vertrekker Club Brugge'

De spelers van Club Brugge keerden donderdag terug van hun snoepreisje naar Ibiza, waar ze hun derde titel op rij nog stevig vierden. De komende twee dagen bereiden ze zich nog voor op hun laatste wedstrijd van het seizoen, een galamatch in eigen huis tegen Anderlecht. Voor een aantal spelers zal het wellicht hun afscheid van het Brugse publiek worden.


Het is immers al een tijdje duidelijk dat er de komende maanden heel wat spelers uit het Jan Breydelstadion zullen vertrekken. Het Laatste Nieuws maakt nog eens een stand van zaken op en duidt Noa Lang, Bas Dost, Faitout Maouassa, Matej Mitrovic, José Izquierdo en Owen Otasowie als zekere vertrekkers aan, terwijl ook Fede Ricca en Sargis Adamyan zo goed als zeker niet blijven. Daarnaast is ook de kans op een vertrek van Charles De Ketelaere, Ruud Vormer en Noah Mbamba reëel, zij het in mindere mate dan de anderen.

Tot dusver geen verrassingen, maar HLN schuift ook nog een nieuwe naam naar voor. Zij stellen dat ook Nick Shinton nog andere oorden kan opzoeken. De 21-jarige doelman heeft nog een jaar contract, maar moest zich de voorbije jaren tevreden stellen met een rol als derde keeper. Hoewel hij volgend seizoen minuten zou kunnen maken in 1B bij Club NXT, ziet hij weinig perspectief op een doorbraak bij Blauw-Zwart en daarom zou het kunnen dat hij die bij een andere club gaat zoeken.

NIEUW CONTRACT
De perspectieven van Shinton worden er nog minder op omdat Club ook op het punt zou staan om Senne Lammens langer vast te leggen. De 19-jarige belofteninternational stak Shinton vorig seizoen voorbij in de pikorde en ligt ook nog één jaar vast, maar dat gaat Club dus openbreken. Lammens werd dit seizoen na het vertrek van Ethan Horvath gebombardeerd tot tweede doelman en kreeg in het begin van het seizoen zijn kans doordat Simon Mignolet geblesseerd terugkeerde van het EK. Hij speelde vier matchen en liet zich daarin in positieve zin opmerken.

LEES OOK: Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Kan Shinton beter vertrekken bij Club Brugge?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

15
15
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

8
8
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

71
71
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

22
22
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

7
7
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

249
249
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

69
69
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

16
16
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

72
72
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

49
49
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

130
130
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

252
252
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

294
294
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

135
135
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

195
195

Meer sportnieuws