'Contractverlenging zorgt voor extra vertrekker Club Brugge'

469
'Contractverlenging zorgt voor extra vertrekker Club Brugge'

De spelers van Club Brugge keerden donderdag terug van hun snoepreisje naar Ibiza, waar ze hun derde titel op rij nog stevig vierden. De komende twee dagen bereiden ze zich nog voor op hun laatste wedstrijd van het seizoen, een galamatch in eigen huis tegen Anderlecht. Voor een aantal spelers zal het wellicht hun afscheid van het Brugse publiek worden.


Het is immers al een tijdje duidelijk dat er de komende maanden heel wat spelers uit het Jan Breydelstadion zullen vertrekken. Het Laatste Nieuws maakt nog eens een stand van zaken op en duidt Noa Lang, Bas Dost, Faitout Maouassa, Matej Mitrovic, José Izquierdo en Owen Otasowie als zekere vertrekkers aan, terwijl ook Fede Ricca en Sargis Adamyan zo goed als zeker niet blijven. Daarnaast is ook de kans op een vertrek van Charles De Ketelaere, Ruud Vormer en Noah Mbamba reëel, zij het in mindere mate dan de anderen.

Tot dusver geen verrassingen, maar HLN schuift ook nog een nieuwe naam naar voor. Zij stellen dat ook Nick Shinton nog andere oorden kan opzoeken. De 21-jarige doelman heeft nog een jaar contract, maar moest zich de voorbije jaren tevreden stellen met een rol als derde keeper. Hoewel hij volgend seizoen minuten zou kunnen maken in 1B bij Club NXT, ziet hij weinig perspectief op een doorbraak bij Blauw-Zwart en daarom zou het kunnen dat hij die bij een andere club gaat zoeken.

NIEUW CONTRACT
De perspectieven van Shinton worden er nog minder op omdat Club ook op het punt zou staan om Senne Lammens langer vast te leggen. De 19-jarige belofteninternational stak Shinton vorig seizoen voorbij in de pikorde en ligt ook nog één jaar vast, maar dat gaat Club dus openbreken. Lammens werd dit seizoen na het vertrek van Ethan Horvath gebombardeerd tot tweede doelman en kreeg in het begin van het seizoen zijn kans doordat Simon Mignolet geblesseerd terugkeerde van het EK. Hij speelde vier matchen en liet zich daarin in positieve zin opmerken.

LEES OOK: Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Kan Shinton beter vertrekken bij Club Brugge?

Meest recent

‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

0
0
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

7
7
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

24
24
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

101
101
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

18
18
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

25
25
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

52
52
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

75
75
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

10
10
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

49
49
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

310
310
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

155
155
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

173
173
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

76
76
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

124
124
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

85
85
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

66
66
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

135
135
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

294
294
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

210
210
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

130
130
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

483
483

Meer sportnieuws