Gomez verzilvert sterk seizoen met unieke selectie

168 stemmen
Gomez verzilvert sterk seizoen met unieke selectie

Sergio Gomez was een van de sterkhouders van Anderlecht dit jaar. De Spanjaard leverde een resem assists af en scoorde ook vlot voor een verdediger. Die prestaties ziet hij nu verzilverd met een bijzondere selectie.


Zo is Gomez voor het eerst opgeroepen voor de nationale ploeg van Catalonië. Dat elftal mag enkel vriendschappelijke duels afwerken, omdat het niet erkend wordt door de UEFA en de FIFA. Gomez en zijn Catalaanse ploeggenoten spelen op 25 mei een oefenduel tegen Jamaica in Girona. Hij verkeert in mooi gezelschap in de Catalaanse selectie. Zo zien we dat ook Dani Olmo (RB Leipzig), Marc Bartra (Betis, ex-Barça) en Riqui Puig (FC Barcelona) tot de selectie behoren.

Gomez is ook international bij de Spaanse beloften. Hij speelde al 9 keer voor zijn land en scoorde daarin maar liefst 6 keer. Erg fraaie statistieken. In het verleden kwam Gomez ook al in actie voor de Spaanse U19, U18 en U17. De volgende logische volgende stap lijkt dan ook een selectie voor de grote jongens van Spanje te zijn. Een transfer naar een grotere competitie zou hem daarbij kunnen helpen.

INTERESSE

Aan interesse lijkt er alvast geen gebrek te zijn voor de speler. Ploegen als Ajax, Leeds, Marseille, Inter, Chelsea en Manchester United werden al genoemd. Ook FC Barcelona werd al naar voren geschoven als mogelijke bestemming. Daarmee zou de cirkel al vroeg rond kunnen zijn voor Gomez. Hij genoot immers een groot deel van zijn opleiding bij de Blaugrana. Bij de U19 plukte Dortmund hem weg, waarna het naar SD Huesca (huur) en Anderlecht ging.

LEES OOK: Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Zal hij ooit A-international van Spanje worden?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

4
4
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

8
8
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

27
27
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

69
69
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

46
46
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

74
74
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

335
335
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

172
172
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

57
57
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

359
359
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

117
117
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

730
730
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

109
109
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

102
102
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

198
198
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

368
368
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

337
337
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

562
562
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

922
922
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

977
977
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

221
221

Meer sportnieuws