Gomez verzilvert sterk seizoen met unieke selectie

door
Gomez verzilvert sterk seizoen met unieke selectie

Sergio Gomez was een van de sterkhouders van Anderlecht dit jaar. De Spanjaard leverde een resem assists af en scoorde ook vlot voor een verdediger. Die prestaties ziet hij nu verzilverd met een bijzondere selectie.


Zo is Gomez voor het eerst opgeroepen voor de nationale ploeg van Catalonië. Dat elftal mag enkel vriendschappelijke duels afwerken, omdat het niet erkend wordt door de UEFA en de FIFA. Gomez en zijn Catalaanse ploeggenoten spelen op 25 mei een oefenduel tegen Jamaica in Girona. Hij verkeert in mooi gezelschap in de Catalaanse selectie. Zo zien we dat ook Dani Olmo (RB Leipzig), Marc Bartra (Betis, ex-Barça) en Riqui Puig (FC Barcelona) tot de selectie behoren.

Gomez is ook international bij de Spaanse beloften. Hij speelde al 9 keer voor zijn land en scoorde daarin maar liefst 6 keer. Erg fraaie statistieken. In het verleden kwam Gomez ook al in actie voor de Spaanse U19, U18 en U17. De volgende logische volgende stap lijkt dan ook een selectie voor de grote jongens van Spanje te zijn. Een transfer naar een grotere competitie zou hem daarbij kunnen helpen.

INTERESSE

Aan interesse lijkt er alvast geen gebrek te zijn voor de speler. Ploegen als Ajax, Leeds, Marseille, Inter, Chelsea en Manchester United werden al genoemd. Ook FC Barcelona werd al naar voren geschoven als mogelijke bestemming. Daarmee zou de cirkel al vroeg rond kunnen zijn voor Gomez. Hij genoot immers een groot deel van zijn opleiding bij de Blaugrana. Bij de U19 plukte Dortmund hem weg, waarna het naar SD Huesca (huur) en Anderlecht ging.

LEES OOK: Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

Zal hij ooit A-international van Spanje worden?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

70
70
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

29
29
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

41
41
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

164
164
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

207
207
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

179
179
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

279
279
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

82
82
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

178
178
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

180
180
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

983
983
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

118
118
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

352
352
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

149
149
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

495
495
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

174
174
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

241
241
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

441
441
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

726
726

Meer sportnieuws