'Barça-transfer duwt de Jong naar exit'

194 stemmen
'Barça-transfer duwt de Jong naar exit'

FC Barcelona lijkt een drukke zomer tegemoet te gaan. In Catalonië willen ze de ploeg waar mogelijk gevoelig versterken om opnieuw naar de absolute top te gaan in Europa en Spanje. Robert Lewandowski wordt al een hele tijd aan Barça gelinkt als versterking voorin. Voor het middenveld zou een pion van Valencia het doelwit zijn.


Volgens Mundo Deportivo is Carlos Soler immers transferprioriteit nummer één voor de Blaugrana. De Spanjaard heeft een goed seizoen achter de rug met in totaal 12 goals en 5 assists. Soler zou wel nog te veel moeten kosten voor Barça, dat financieel nog altijd op zijn tellen moet letten. Valencia zou mikken op 40-50 miljoen euro voor de  middenvelder. Barça zou daarom creatief uit de hoek komen en maar liefst drie spelers willen gebruiken als pasmunt.

De Catalaanse club denkt eraan om Martin Braithwaite, Sergiño Dest en/of Riqui Puig naar Valencia te laten gaan. Zo zou Soler de omgekeerde richting kunnen uitgaan. Soler is een jeugdproduct van Valencia en ligt nog tot midden 2023 vast in Mestalla. Speelt hij binnenkort voor Barcelona?

DE JONG

De komst van Soler zou dan weer een transfer van Frenkie de Jong in een stroomversnelling kunnen doen belanden. Barça zou zich dan minder verzetten tegen een vertrek van de Nederlander. De Jong werd de laatste tijd alvast al vaak gelinkt aan Manchester United. Op Old Trafford zou hij herenigd worden met Erik ten Hag, de succescoach van Ajax. De twee lieten in Amsterdam mooie dingen zien. Dat leidde tot onder meer een halve finale in de Champions League. 

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Zal Soler naar Barça gaan?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

34
34
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

29
29
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

162
162
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

126
126
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

337
337
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

435
435
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

108
108
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

323
323
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

678
678
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

507
507
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

148
148
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1094
1094
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

660
660
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

247
247
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

509
509
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

251
251
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1260
1260
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

637
637

Meer sportnieuws