'Barça-transfer duwt de Jong naar exit'

door
'Barça-transfer duwt de Jong naar exit'

FC Barcelona lijkt een drukke zomer tegemoet te gaan. In Catalonië willen ze de ploeg waar mogelijk gevoelig versterken om opnieuw naar de absolute top te gaan in Europa en Spanje. Robert Lewandowski wordt al een hele tijd aan Barça gelinkt als versterking voorin. Voor het middenveld zou een pion van Valencia het doelwit zijn.


Volgens Mundo Deportivo is Carlos Soler immers transferprioriteit nummer één voor de Blaugrana. De Spanjaard heeft een goed seizoen achter de rug met in totaal 12 goals en 5 assists. Soler zou wel nog te veel moeten kosten voor Barça, dat financieel nog altijd op zijn tellen moet letten. Valencia zou mikken op 40-50 miljoen euro voor de  middenvelder. Barça zou daarom creatief uit de hoek komen en maar liefst drie spelers willen gebruiken als pasmunt.

De Catalaanse club denkt eraan om Martin Braithwaite, Sergiño Dest en/of Riqui Puig naar Valencia te laten gaan. Zo zou Soler de omgekeerde richting kunnen uitgaan. Soler is een jeugdproduct van Valencia en ligt nog tot midden 2023 vast in Mestalla. Speelt hij binnenkort voor Barcelona?

DE JONG

De komst van Soler zou dan weer een transfer van Frenkie de Jong in een stroomversnelling kunnen doen belanden. Barça zou zich dan minder verzetten tegen een vertrek van de Nederlander. De Jong werd de laatste tijd alvast al vaak gelinkt aan Manchester United. Op Old Trafford zou hij herenigd worden met Erik ten Hag, de succescoach van Ajax. De twee lieten in Amsterdam mooie dingen zien. Dat leidde tot onder meer een halve finale in de Champions League. 

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Zal Soler naar Barça gaan?

Meest recent

Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

26
26
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

46
46
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

236
236
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

216
216
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

65
65
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

464
464
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

164
164
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

203
203
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

205
205
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

87
87
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

47
47
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

160
160
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

447
447
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

195
195
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

91
91
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

377
377
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

480
480
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

53
53
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

198
198
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

703
703
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

195
195
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

147
147
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

202
202
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

35
35
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

392
392

Meer sportnieuws