'Barça-transfer duwt de Jong naar exit'

194 stemmen
'Barça-transfer duwt de Jong naar exit'

FC Barcelona lijkt een drukke zomer tegemoet te gaan. In Catalonië willen ze de ploeg waar mogelijk gevoelig versterken om opnieuw naar de absolute top te gaan in Europa en Spanje. Robert Lewandowski wordt al een hele tijd aan Barça gelinkt als versterking voorin. Voor het middenveld zou een pion van Valencia het doelwit zijn.


Volgens Mundo Deportivo is Carlos Soler immers transferprioriteit nummer één voor de Blaugrana. De Spanjaard heeft een goed seizoen achter de rug met in totaal 12 goals en 5 assists. Soler zou wel nog te veel moeten kosten voor Barça, dat financieel nog altijd op zijn tellen moet letten. Valencia zou mikken op 40-50 miljoen euro voor de  middenvelder. Barça zou daarom creatief uit de hoek komen en maar liefst drie spelers willen gebruiken als pasmunt.

De Catalaanse club denkt eraan om Martin Braithwaite, Sergiño Dest en/of Riqui Puig naar Valencia te laten gaan. Zo zou Soler de omgekeerde richting kunnen uitgaan. Soler is een jeugdproduct van Valencia en ligt nog tot midden 2023 vast in Mestalla. Speelt hij binnenkort voor Barcelona?

DE JONG

De komst van Soler zou dan weer een transfer van Frenkie de Jong in een stroomversnelling kunnen doen belanden. Barça zou zich dan minder verzetten tegen een vertrek van de Nederlander. De Jong werd de laatste tijd alvast al vaak gelinkt aan Manchester United. Op Old Trafford zou hij herenigd worden met Erik ten Hag, de succescoach van Ajax. De twee lieten in Amsterdam mooie dingen zien. Dat leidde tot onder meer een halve finale in de Champions League. 

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Zal Soler naar Barça gaan?

Meest recent

Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

15
15
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

42
42
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

15
15
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

237
237
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

263
263
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

242
242
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

224
224
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

437
437
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

268
268
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

374
374
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

114
114
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1706
1706
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

155
155
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

237
237
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

204
204
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

72
72
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

333
333
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

317
317
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

152
152
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

442
442
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51

Meer sportnieuws