'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

199 stemmen
'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

Liverpool heeft dit seizoen nog twee wedstrijden voor de boeg. Zondag proberen ze tegen Wolverhampton nog de titel in de Premier League te pakken, terwijl ze op 28 mei nog de finale van de Champions League spelen tegen Real Madrid. Het valt nog af te wachten of Divock Origi in die matchen nog speelminuten zal krijgen, anders heeft de Rode Duivel dinsdag tegen Southampton al zijn laatste match voor Liverpool gespeeld.


Zeven jaar nadat hij zijn handtekening zette op Anfield, staat de cultspits immers op vertrekken. Het is al maanden duidelijk dat Origi zijn aflopende contract niet meer zal verlengen, want ondanks zijn heldenrol in het veroveren van de Champions League in 2019 kwam hij de voorbije seizoenen amper nog aan de bak. Het is al een tijdje duidelijk dat zijn toekomst bij AC Milan ligt, enkel de officiële aankondiging van de Rossoneri ontbreekt nog.

Bij de Italiaanse grootmacht hoopt Origi eindelijk weer titularis te worden en daarvoor wees hij een waslijst aan clubs af. 90min weet dat hij in de Premier League had kunnen blijven, want onder meer West Ham United, Newcastle United, Wolverhampton Wanderers, Southampton en Crystal Palace zagen zijn komst wel zitten. Daarnaast kreeg Origi ook nog aanlokkelijke voorstellen uit Frankrijk, Spanje en Turkije.

SAN SIRO
In plaats daarvan kiest Origi dus voor een avontuur in Milaan. Daar liggen in principe kansen voor hem, want Milan beschikt met Olivier Giroud en Zlatan Ibrahimovic momenteel over twee spitsen die al aardig op leeftijd zijn. Komend weekend kan de club zich desondanks verzekeren van zijn eerste landstitel sinds 2011.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Maakt Origi de juiste keuze?

Meest recent

Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

3
3
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

18
18
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

25
25
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

27
27
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

29
29
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

253
253
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

303
303
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

123
123
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

52
52
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

530
530
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

105
105
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

121
121
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

152
152
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

143
143
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

67
67
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

435
435
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

139
139
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

166
166
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

168
168
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

203
203
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

604
604
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

170
170
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

174
174

Meer sportnieuws