'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

door
'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

Liverpool heeft dit seizoen nog twee wedstrijden voor de boeg. Zondag proberen ze tegen Wolverhampton nog de titel in de Premier League te pakken, terwijl ze op 28 mei nog de finale van de Champions League spelen tegen Real Madrid. Het valt nog af te wachten of Divock Origi in die matchen nog speelminuten zal krijgen, anders heeft de Rode Duivel dinsdag tegen Southampton al zijn laatste match voor Liverpool gespeeld.


Zeven jaar nadat hij zijn handtekening zette op Anfield, staat de cultspits immers op vertrekken. Het is al maanden duidelijk dat Origi zijn aflopende contract niet meer zal verlengen, want ondanks zijn heldenrol in het veroveren van de Champions League in 2019 kwam hij de voorbije seizoenen amper nog aan de bak. Het is al een tijdje duidelijk dat zijn toekomst bij AC Milan ligt, enkel de officiële aankondiging van de Rossoneri ontbreekt nog.

Bij de Italiaanse grootmacht hoopt Origi eindelijk weer titularis te worden en daarvoor wees hij een waslijst aan clubs af. 90min weet dat hij in de Premier League had kunnen blijven, want onder meer West Ham United, Newcastle United, Wolverhampton Wanderers, Southampton en Crystal Palace zagen zijn komst wel zitten. Daarnaast kreeg Origi ook nog aanlokkelijke voorstellen uit Frankrijk, Spanje en Turkije.

SAN SIRO
In plaats daarvan kiest Origi dus voor een avontuur in Milaan. Daar liggen in principe kansen voor hem, want Milan beschikt met Olivier Giroud en Zlatan Ibrahimovic momenteel over twee spitsen die al aardig op leeftijd zijn. Komend weekend kan de club zich desondanks verzekeren van zijn eerste landstitel sinds 2011.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Maakt Origi de juiste keuze?

Meest recent

Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

0
0
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

5
5
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

24
24
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

34
34
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

7
7
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

138
138
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

49
49
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

327
327
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

37
37
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

827
827
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

91
91
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

106
106
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

326
326
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

164
164
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

663
663
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

61
61
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

51
51
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

55
55
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

352
352
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

181
181
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

446
446
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

230
230
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

274
274
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

87
87
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

319
319

Meer sportnieuws