'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

door
'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

Liverpool heeft dit seizoen nog twee wedstrijden voor de boeg. Zondag proberen ze tegen Wolverhampton nog de titel in de Premier League te pakken, terwijl ze op 28 mei nog de finale van de Champions League spelen tegen Real Madrid. Het valt nog af te wachten of Divock Origi in die matchen nog speelminuten zal krijgen, anders heeft de Rode Duivel dinsdag tegen Southampton al zijn laatste match voor Liverpool gespeeld.


Zeven jaar nadat hij zijn handtekening zette op Anfield, staat de cultspits immers op vertrekken. Het is al maanden duidelijk dat Origi zijn aflopende contract niet meer zal verlengen, want ondanks zijn heldenrol in het veroveren van de Champions League in 2019 kwam hij de voorbije seizoenen amper nog aan de bak. Het is al een tijdje duidelijk dat zijn toekomst bij AC Milan ligt, enkel de officiële aankondiging van de Rossoneri ontbreekt nog.

Bij de Italiaanse grootmacht hoopt Origi eindelijk weer titularis te worden en daarvoor wees hij een waslijst aan clubs af. 90min weet dat hij in de Premier League had kunnen blijven, want onder meer West Ham United, Newcastle United, Wolverhampton Wanderers, Southampton en Crystal Palace zagen zijn komst wel zitten. Daarnaast kreeg Origi ook nog aanlokkelijke voorstellen uit Frankrijk, Spanje en Turkije.

SAN SIRO
In plaats daarvan kiest Origi dus voor een avontuur in Milaan. Daar liggen in principe kansen voor hem, want Milan beschikt met Olivier Giroud en Zlatan Ibrahimovic momenteel over twee spitsen die al aardig op leeftijd zijn. Komend weekend kan de club zich desondanks verzekeren van zijn eerste landstitel sinds 2011.

LEES OOK: Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Maakt Origi de juiste keuze?

Meest recent

'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

7
7
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

34
34
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

8
8
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

47
47
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

48
48
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

87
87
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

117
117
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

119
119
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

106
106
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

80
80
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

87
87
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

371
371
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

98
98
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

55
55
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

202
202
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

227
227
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

306
306
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

164
164
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

209
209
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

450
450
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

640
640
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

356
356
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

152
152

Meer sportnieuws