'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

door
'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

Liverpool heeft dit seizoen nog twee wedstrijden voor de boeg. Zondag proberen ze tegen Wolverhampton nog de titel in de Premier League te pakken, terwijl ze op 28 mei nog de finale van de Champions League spelen tegen Real Madrid. Het valt nog af te wachten of Divock Origi in die matchen nog speelminuten zal krijgen, anders heeft de Rode Duivel dinsdag tegen Southampton al zijn laatste match voor Liverpool gespeeld.


Zeven jaar nadat hij zijn handtekening zette op Anfield, staat de cultspits immers op vertrekken. Het is al maanden duidelijk dat Origi zijn aflopende contract niet meer zal verlengen, want ondanks zijn heldenrol in het veroveren van de Champions League in 2019 kwam hij de voorbije seizoenen amper nog aan de bak. Het is al een tijdje duidelijk dat zijn toekomst bij AC Milan ligt, enkel de officiële aankondiging van de Rossoneri ontbreekt nog.

Bij de Italiaanse grootmacht hoopt Origi eindelijk weer titularis te worden en daarvoor wees hij een waslijst aan clubs af. 90min weet dat hij in de Premier League had kunnen blijven, want onder meer West Ham United, Newcastle United, Wolverhampton Wanderers, Southampton en Crystal Palace zagen zijn komst wel zitten. Daarnaast kreeg Origi ook nog aanlokkelijke voorstellen uit Frankrijk, Spanje en Turkije.

SAN SIRO
In plaats daarvan kiest Origi dus voor een avontuur in Milaan. Daar liggen in principe kansen voor hem, want Milan beschikt met Olivier Giroud en Zlatan Ibrahimovic momenteel over twee spitsen die al aardig op leeftijd zijn. Komend weekend kan de club zich desondanks verzekeren van zijn eerste landstitel sinds 2011.

LEES OOK: 'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

Maakt Origi de juiste keuze?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

17
17
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

20
20
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

36
36
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

20
20
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

22
22
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

113
113
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

51
51
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

29
29
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

163
163
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

27
27
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

549
549
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

235
235
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

190
190
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

93
93
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

104
104
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

700
700
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

185
185
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

322
322
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

675
675
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

281
281
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

99
99
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws