'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

door
'Origi stuurt waslijst aan clubs wandelen'

Liverpool heeft dit seizoen nog twee wedstrijden voor de boeg. Zondag proberen ze tegen Wolverhampton nog de titel in de Premier League te pakken, terwijl ze op 28 mei nog de finale van de Champions League spelen tegen Real Madrid. Het valt nog af te wachten of Divock Origi in die matchen nog speelminuten zal krijgen, anders heeft de Rode Duivel dinsdag tegen Southampton al zijn laatste match voor Liverpool gespeeld.


Zeven jaar nadat hij zijn handtekening zette op Anfield, staat de cultspits immers op vertrekken. Het is al maanden duidelijk dat Origi zijn aflopende contract niet meer zal verlengen, want ondanks zijn heldenrol in het veroveren van de Champions League in 2019 kwam hij de voorbije seizoenen amper nog aan de bak. Het is al een tijdje duidelijk dat zijn toekomst bij AC Milan ligt, enkel de officiële aankondiging van de Rossoneri ontbreekt nog.

Bij de Italiaanse grootmacht hoopt Origi eindelijk weer titularis te worden en daarvoor wees hij een waslijst aan clubs af. 90min weet dat hij in de Premier League had kunnen blijven, want onder meer West Ham United, Newcastle United, Wolverhampton Wanderers, Southampton en Crystal Palace zagen zijn komst wel zitten. Daarnaast kreeg Origi ook nog aanlokkelijke voorstellen uit Frankrijk, Spanje en Turkije.

SAN SIRO
In plaats daarvan kiest Origi dus voor een avontuur in Milaan. Daar liggen in principe kansen voor hem, want Milan beschikt met Olivier Giroud en Zlatan Ibrahimovic momenteel over twee spitsen die al aardig op leeftijd zijn. Komend weekend kan de club zich desondanks verzekeren van zijn eerste landstitel sinds 2011.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Maakt Origi de juiste keuze?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

9
9
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

173
173
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

183
183
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

230
230
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

98
98
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

287
287
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

190
190
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

744
744
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

99
99
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

142
142
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

227
227
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

89
89
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

162
162
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

93
93
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

169
169
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

66
66
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

310
310
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

105
105
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

395
395
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

366
366
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

105
105
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

214
214
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

409
409

Meer sportnieuws