'Xavi slachtoffert trio voor droommiddenvelder'

door
'Xavi slachtoffert trio voor droommiddenvelder'

FC Barcelona gaat een zeer drukke transferzomer tegemoet, waarin het zich stevig wil versterken om volgend seizoen weer met de successen van weleer aan te kunnen knopen. De club moet het echter nog steeds met beperkte financiële middelen doen, waardoor ze in hun zoektocht naar aanwinsten creatief zullen moeten zijn. Zomaar grote transfersommen op tafel leggen, dat zit er nog steeds niet in.


Zo komt Barça ook in zijn zoektocht naar een middenvelder voor problemen te staan. Mundo Deportivo schrijft dat Carlos Soler bovenaan het verlanglijstje van Barça staat, alleen valt de Spaanse international voorlopig veel te duur uit. Valencia vraagt immers 40 à 50 miljoen euro voor de 25-jarige. Dat kan Barça momenteel niet betalen en dus gooien ze het over een andere boeg.

De club zou bereid zijn om drie spelers in de deal te betrekken om zo de transfersom te drukken. Barça zou bereid zijn om Martin Braithwaite, Sergiño Dest en/of Riqui Puig naar het Mestalla te laten vertrekken om Soler alsnog binnen te kunnen halen. Die beleefde met twaalf goals en vijf assists in 37 wedstrijden een uitstekend seizoen.

FRENKIE
De komst van Soler zou weleens kunnen betekenen dat Barça makkelijker bereid zal zijn om Frenkie de Jong te laten vertrekken. Er werd de laatste weken al druk gespeculeerd of de Nederlandse middenvelder al dan niet zou vertrekken, met interesse van onder meer Manchester United. Als Soler zou komen en er een club bereid zou zijn om rond de 70 miljoen euro op tafel te leggen voor De Jong, dan lijkt een transfer toch niet uitgesloten.

LEES OOK: ‘Club Brugge haalt La Liga-topper: bom in kleedkamer?’

Zou Soler een goede transfer zijn van Barça?

Meest recent

Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

32
32
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

64
64
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

74
74
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

289
289
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

158
158
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

48
48
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

139
139
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

93
93
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

88
88
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

142
142
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

394
394
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

586
586
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

319
319
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

177
177
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

142
142
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

507
507
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

478
478
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

134
134
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

143
143
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

136
136
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

132
132
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

220
220
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

548
548
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

275
275
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

424
424

Meer sportnieuws