'Xavi slachtoffert trio voor droommiddenvelder'

106
'Xavi slachtoffert trio voor droommiddenvelder'

FC Barcelona gaat een zeer drukke transferzomer tegemoet, waarin het zich stevig wil versterken om volgend seizoen weer met de successen van weleer aan te kunnen knopen. De club moet het echter nog steeds met beperkte financiële middelen doen, waardoor ze in hun zoektocht naar aanwinsten creatief zullen moeten zijn. Zomaar grote transfersommen op tafel leggen, dat zit er nog steeds niet in.


Zo komt Barça ook in zijn zoektocht naar een middenvelder voor problemen te staan. Mundo Deportivo schrijft dat Carlos Soler bovenaan het verlanglijstje van Barça staat, alleen valt de Spaanse international voorlopig veel te duur uit. Valencia vraagt immers 40 à 50 miljoen euro voor de 25-jarige. Dat kan Barça momenteel niet betalen en dus gooien ze het over een andere boeg.

De club zou bereid zijn om drie spelers in de deal te betrekken om zo de transfersom te drukken. Barça zou bereid zijn om Martin Braithwaite, Sergiño Dest en/of Riqui Puig naar het Mestalla te laten vertrekken om Soler alsnog binnen te kunnen halen. Die beleefde met twaalf goals en vijf assists in 37 wedstrijden een uitstekend seizoen.

FRENKIE
De komst van Soler zou weleens kunnen betekenen dat Barça makkelijker bereid zal zijn om Frenkie de Jong te laten vertrekken. Er werd de laatste weken al druk gespeculeerd of de Nederlandse middenvelder al dan niet zou vertrekken, met interesse van onder meer Manchester United. Als Soler zou komen en er een club bereid zou zijn om rond de 70 miljoen euro op tafel te leggen voor De Jong, dan lijkt een transfer toch niet uitgesloten.

LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Zou Soler een goede transfer zijn van Barça?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

18
18
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

92
92
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

70
70
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

92
92
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

76
76
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

140
140
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

139
139
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1266
1266
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

298
298
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

261
261
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

262
262
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

84
84
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

209
209
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

220
220
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

97
97
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

127
127
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

327
327
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

201
201
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

469
469
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

382
382
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

162
162

Meer sportnieuws