'Xavi slachtoffert trio voor droommiddenvelder'

door
'Xavi slachtoffert trio voor droommiddenvelder'

FC Barcelona gaat een zeer drukke transferzomer tegemoet, waarin het zich stevig wil versterken om volgend seizoen weer met de successen van weleer aan te kunnen knopen. De club moet het echter nog steeds met beperkte financiële middelen doen, waardoor ze in hun zoektocht naar aanwinsten creatief zullen moeten zijn. Zomaar grote transfersommen op tafel leggen, dat zit er nog steeds niet in.


Zo komt Barça ook in zijn zoektocht naar een middenvelder voor problemen te staan. Mundo Deportivo schrijft dat Carlos Soler bovenaan het verlanglijstje van Barça staat, alleen valt de Spaanse international voorlopig veel te duur uit. Valencia vraagt immers 40 à 50 miljoen euro voor de 25-jarige. Dat kan Barça momenteel niet betalen en dus gooien ze het over een andere boeg.

De club zou bereid zijn om drie spelers in de deal te betrekken om zo de transfersom te drukken. Barça zou bereid zijn om Martin Braithwaite, Sergiño Dest en/of Riqui Puig naar het Mestalla te laten vertrekken om Soler alsnog binnen te kunnen halen. Die beleefde met twaalf goals en vijf assists in 37 wedstrijden een uitstekend seizoen.

FRENKIE
De komst van Soler zou weleens kunnen betekenen dat Barça makkelijker bereid zal zijn om Frenkie de Jong te laten vertrekken. Er werd de laatste weken al druk gespeculeerd of de Nederlandse middenvelder al dan niet zou vertrekken, met interesse van onder meer Manchester United. Als Soler zou komen en er een club bereid zou zijn om rond de 70 miljoen euro op tafel te leggen voor De Jong, dan lijkt een transfer toch niet uitgesloten.

LEES OOK: Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Zou Soler een goede transfer zijn van Barça?

Meest recent

Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

35
35
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

46
46
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

103
103
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

213
213
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

92
92
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

68
68
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

33
33
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

44
44
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

25
25
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

122
122
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

93
93
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

362
362
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

128
128
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

528
528
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

583
583
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

381
381
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

247
247
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

312
312
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

76
76
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

602
602
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87

Meer sportnieuws