'Xavi slachtoffert trio voor droommiddenvelder'

door
'Xavi slachtoffert trio voor droommiddenvelder'

FC Barcelona gaat een zeer drukke transferzomer tegemoet, waarin het zich stevig wil versterken om volgend seizoen weer met de successen van weleer aan te kunnen knopen. De club moet het echter nog steeds met beperkte financiële middelen doen, waardoor ze in hun zoektocht naar aanwinsten creatief zullen moeten zijn. Zomaar grote transfersommen op tafel leggen, dat zit er nog steeds niet in.


Zo komt Barça ook in zijn zoektocht naar een middenvelder voor problemen te staan. Mundo Deportivo schrijft dat Carlos Soler bovenaan het verlanglijstje van Barça staat, alleen valt de Spaanse international voorlopig veel te duur uit. Valencia vraagt immers 40 à 50 miljoen euro voor de 25-jarige. Dat kan Barça momenteel niet betalen en dus gooien ze het over een andere boeg.

De club zou bereid zijn om drie spelers in de deal te betrekken om zo de transfersom te drukken. Barça zou bereid zijn om Martin Braithwaite, Sergiño Dest en/of Riqui Puig naar het Mestalla te laten vertrekken om Soler alsnog binnen te kunnen halen. Die beleefde met twaalf goals en vijf assists in 37 wedstrijden een uitstekend seizoen.

FRENKIE
De komst van Soler zou weleens kunnen betekenen dat Barça makkelijker bereid zal zijn om Frenkie de Jong te laten vertrekken. Er werd de laatste weken al druk gespeculeerd of de Nederlandse middenvelder al dan niet zou vertrekken, met interesse van onder meer Manchester United. Als Soler zou komen en er een club bereid zou zijn om rond de 70 miljoen euro op tafel te leggen voor De Jong, dan lijkt een transfer toch niet uitgesloten.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

Zou Soler een goede transfer zijn van Barça?

Meest recent

Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

75
75
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

23
23
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

29
29
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

37
37
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

90
90
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

60
60
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

121
121
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

97
97
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

58
58
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

219
219
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

60
60
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

78
78
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

506
506
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

177
177
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

101
101
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

492
492
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

720
720
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

51
51
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

63
63
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

546
546
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

258
258
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

180
180

Meer sportnieuws