Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

door
Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

Charles De Ketelaere sluit zondag zijn seizoen bij Club Brugge af met een galamatch tegen Anderlecht, maar daarna wachten nog drukke tijden voor de 21-jarige aanvaller. Eerst moet hij zich nog melden bij de Rode Duivels voor het vierluik tegen Nederland, Polen, Wales en opnieuw Polen in de Nations League, terwijl de kans zeer groot is dat er daarna een transfer zal volgen.


De Ketelaere lijkt alvast keuze te over te hebben voor zijn volgende bestemming. Hij werd de voorbije maanden vooral gelinkt aan Leicester City, AC Milan en Napoli, waarbij de Engelsen over de beste papieren lijken te beschikken. Maar De Ketelaere sloot tijdens de titelviering niet uit dat hij gewoon nog een jaartje bij Club Brugge zal blijven, iets wat bondscoach Roberto Martinez alvast lijkt toe te juichen.

Philippe Albert is echter een andere mening aangedaan. "Het is het ideale moment om te vertrekken", stelt de ex-Rode Duivel en analist bij RTBF. "Hij heeft in België de voorbije drie jaar alles gewonnen. Met zijn technische en fysieke kwaliteiten heeft De Ketelaere het profiel om zich in elke grote competitie te kunnen doorzetten. Hij heeft de fysieke kwaliteiten voor de Premier League, maar ook de technische bagage voor La Liga. Maar hij heeft ook het complete profiel om zich bij Bayern München door te zetten. Hij kan echt overal spelen én overal slagen."

TUSSENSTAP
Het lijkt er echter op dat De Ketelaere eerst voor een tussenstap zal kiezen in het buitenland vooraleer hij op de Europese top zal mikken. Hij zal het risico niet willen nemen op de bank te verzeilen, want het WK komt er binnen enkele maanden al aan. Martinez gaf woensdag op zijn persconferentie daarom al aan dat zijn internationals in de zomer zeer goed moeten oppassen met transfers.

LEES OOK: Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Zie je De Ketelaere op termijn bij Bayern belanden?

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

119
119
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

91
91
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

189
189
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

50
50
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

314
314
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

90
90
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

152
152
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

754
754
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

163
163
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

47
47
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

290
290
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

1004
1004
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

182
182
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

188
188
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

118
118
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

785
785
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

546
546
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

71
71
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

472
472
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

256
256
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

385
385
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

262
262
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

485
485
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

426
426

Meer sportnieuws