Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

door
Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

Charles De Ketelaere sluit zondag zijn seizoen bij Club Brugge af met een galamatch tegen Anderlecht, maar daarna wachten nog drukke tijden voor de 21-jarige aanvaller. Eerst moet hij zich nog melden bij de Rode Duivels voor het vierluik tegen Nederland, Polen, Wales en opnieuw Polen in de Nations League, terwijl de kans zeer groot is dat er daarna een transfer zal volgen.


De Ketelaere lijkt alvast keuze te over te hebben voor zijn volgende bestemming. Hij werd de voorbije maanden vooral gelinkt aan Leicester City, AC Milan en Napoli, waarbij de Engelsen over de beste papieren lijken te beschikken. Maar De Ketelaere sloot tijdens de titelviering niet uit dat hij gewoon nog een jaartje bij Club Brugge zal blijven, iets wat bondscoach Roberto Martinez alvast lijkt toe te juichen.

Philippe Albert is echter een andere mening aangedaan. "Het is het ideale moment om te vertrekken", stelt de ex-Rode Duivel en analist bij RTBF. "Hij heeft in België de voorbije drie jaar alles gewonnen. Met zijn technische en fysieke kwaliteiten heeft De Ketelaere het profiel om zich in elke grote competitie te kunnen doorzetten. Hij heeft de fysieke kwaliteiten voor de Premier League, maar ook de technische bagage voor La Liga. Maar hij heeft ook het complete profiel om zich bij Bayern München door te zetten. Hij kan echt overal spelen én overal slagen."

TUSSENSTAP
Het lijkt er echter op dat De Ketelaere eerst voor een tussenstap zal kiezen in het buitenland vooraleer hij op de Europese top zal mikken. Hij zal het risico niet willen nemen op de bank te verzeilen, want het WK komt er binnen enkele maanden al aan. Martinez gaf woensdag op zijn persconferentie daarom al aan dat zijn internationals in de zomer zeer goed moeten oppassen met transfers.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Zie je De Ketelaere op termijn bij Bayern belanden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
'Frisse wind bij Club Brugge: toptalent krijgt kans'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

0
0
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

88
88
'Grote kuis in Genk: 12 (!) spelers richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

88
88
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

231
231
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

336
336
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

98
98
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

100
100
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

34
34
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

18
18
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

42
42
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

59
59
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

133
133
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

93
93
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

223
223
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

36
36
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

231
231
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

60
60
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

212
212
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

209
209
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

325
325
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

92
92
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

376
376
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

206
206

Meer sportnieuws