Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

door
Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

Charles De Ketelaere sluit zondag zijn seizoen bij Club Brugge af met een galamatch tegen Anderlecht, maar daarna wachten nog drukke tijden voor de 21-jarige aanvaller. Eerst moet hij zich nog melden bij de Rode Duivels voor het vierluik tegen Nederland, Polen, Wales en opnieuw Polen in de Nations League, terwijl de kans zeer groot is dat er daarna een transfer zal volgen.


De Ketelaere lijkt alvast keuze te over te hebben voor zijn volgende bestemming. Hij werd de voorbije maanden vooral gelinkt aan Leicester City, AC Milan en Napoli, waarbij de Engelsen over de beste papieren lijken te beschikken. Maar De Ketelaere sloot tijdens de titelviering niet uit dat hij gewoon nog een jaartje bij Club Brugge zal blijven, iets wat bondscoach Roberto Martinez alvast lijkt toe te juichen.

Philippe Albert is echter een andere mening aangedaan. "Het is het ideale moment om te vertrekken", stelt de ex-Rode Duivel en analist bij RTBF. "Hij heeft in België de voorbije drie jaar alles gewonnen. Met zijn technische en fysieke kwaliteiten heeft De Ketelaere het profiel om zich in elke grote competitie te kunnen doorzetten. Hij heeft de fysieke kwaliteiten voor de Premier League, maar ook de technische bagage voor La Liga. Maar hij heeft ook het complete profiel om zich bij Bayern München door te zetten. Hij kan echt overal spelen én overal slagen."

TUSSENSTAP
Het lijkt er echter op dat De Ketelaere eerst voor een tussenstap zal kiezen in het buitenland vooraleer hij op de Europese top zal mikken. Hij zal het risico niet willen nemen op de bank te verzeilen, want het WK komt er binnen enkele maanden al aan. Martinez gaf woensdag op zijn persconferentie daarom al aan dat zijn internationals in de zomer zeer goed moeten oppassen met transfers.

LEES OOK: Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Zie je De Ketelaere op termijn bij Bayern belanden?

Meest recent

Mannaert verrast: nieuwe Rode Duivel voor Genk?

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

7
7
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

63
63
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

70
70
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

26
26
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

93
93
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

167
167
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

43
43
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

85
85
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

145
145
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

118
118
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

114
114
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

37
37
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

72
72
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

72
72
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

273
273
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

30
30
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

161
161
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

512
512
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

131
131
Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

224
224
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

126
126
Alle tickets verdeeld: dit zijn de twee laatste WK-deelnemers

Eindelijk is het zover. Met nog exact 71 dagen te gaan tot de openingsmatch tussen Mexico en ...

106
106
De Winter geeft oorzaak voor uitbarstingen De Bruyne

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) heeft bij de Rode Duivels voor een flinke portie frustratie ...

222
222

Meer sportnieuws