Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

245 stemmen
Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

Charles De Ketelaere sluit zondag zijn seizoen bij Club Brugge af met een galamatch tegen Anderlecht, maar daarna wachten nog drukke tijden voor de 21-jarige aanvaller. Eerst moet hij zich nog melden bij de Rode Duivels voor het vierluik tegen Nederland, Polen, Wales en opnieuw Polen in de Nations League, terwijl de kans zeer groot is dat er daarna een transfer zal volgen.


De Ketelaere lijkt alvast keuze te over te hebben voor zijn volgende bestemming. Hij werd de voorbije maanden vooral gelinkt aan Leicester City, AC Milan en Napoli, waarbij de Engelsen over de beste papieren lijken te beschikken. Maar De Ketelaere sloot tijdens de titelviering niet uit dat hij gewoon nog een jaartje bij Club Brugge zal blijven, iets wat bondscoach Roberto Martinez alvast lijkt toe te juichen.

Philippe Albert is echter een andere mening aangedaan. "Het is het ideale moment om te vertrekken", stelt de ex-Rode Duivel en analist bij RTBF. "Hij heeft in België de voorbije drie jaar alles gewonnen. Met zijn technische en fysieke kwaliteiten heeft De Ketelaere het profiel om zich in elke grote competitie te kunnen doorzetten. Hij heeft de fysieke kwaliteiten voor de Premier League, maar ook de technische bagage voor La Liga. Maar hij heeft ook het complete profiel om zich bij Bayern München door te zetten. Hij kan echt overal spelen én overal slagen."

TUSSENSTAP
Het lijkt er echter op dat De Ketelaere eerst voor een tussenstap zal kiezen in het buitenland vooraleer hij op de Europese top zal mikken. Hij zal het risico niet willen nemen op de bank te verzeilen, want het WK komt er binnen enkele maanden al aan. Martinez gaf woensdag op zijn persconferentie daarom al aan dat zijn internationals in de zomer zeer goed moeten oppassen met transfers.

LEES OOK: De Ketelaere doet monden openvallen met opvallend geheim

Zie je De Ketelaere op termijn bij Bayern belanden?

Meest recent

Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

87
87
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

49
49
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

47
47
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

92
92
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

205
205
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

132
132
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

180
180
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

151
151
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

558
558
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

626
626
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

376
376
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

81
81
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

266
266
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

146
146
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

599
599
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

156
156
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

180
180
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

535
535
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

253
253
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

471
471
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

104
104
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

580
580
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

1057
1057
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

96
96
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

333
333

Meer sportnieuws