Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

245 stemmen
Albert ziet De Ketelaere bij deze Europese grootmacht

Charles De Ketelaere sluit zondag zijn seizoen bij Club Brugge af met een galamatch tegen Anderlecht, maar daarna wachten nog drukke tijden voor de 21-jarige aanvaller. Eerst moet hij zich nog melden bij de Rode Duivels voor het vierluik tegen Nederland, Polen, Wales en opnieuw Polen in de Nations League, terwijl de kans zeer groot is dat er daarna een transfer zal volgen.


De Ketelaere lijkt alvast keuze te over te hebben voor zijn volgende bestemming. Hij werd de voorbije maanden vooral gelinkt aan Leicester City, AC Milan en Napoli, waarbij de Engelsen over de beste papieren lijken te beschikken. Maar De Ketelaere sloot tijdens de titelviering niet uit dat hij gewoon nog een jaartje bij Club Brugge zal blijven, iets wat bondscoach Roberto Martinez alvast lijkt toe te juichen.

Philippe Albert is echter een andere mening aangedaan. "Het is het ideale moment om te vertrekken", stelt de ex-Rode Duivel en analist bij RTBF. "Hij heeft in België de voorbije drie jaar alles gewonnen. Met zijn technische en fysieke kwaliteiten heeft De Ketelaere het profiel om zich in elke grote competitie te kunnen doorzetten. Hij heeft de fysieke kwaliteiten voor de Premier League, maar ook de technische bagage voor La Liga. Maar hij heeft ook het complete profiel om zich bij Bayern München door te zetten. Hij kan echt overal spelen én overal slagen."

TUSSENSTAP
Het lijkt er echter op dat De Ketelaere eerst voor een tussenstap zal kiezen in het buitenland vooraleer hij op de Europese top zal mikken. Hij zal het risico niet willen nemen op de bank te verzeilen, want het WK komt er binnen enkele maanden al aan. Martinez gaf woensdag op zijn persconferentie daarom al aan dat zijn internationals in de zomer zeer goed moeten oppassen met transfers.

LEES OOK: Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Zie je De Ketelaere op termijn bij Bayern belanden?

Meest recent

Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

1
1
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

28
28
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

19
19
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

49
49
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

170
170
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

58
58
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

343
343
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

262
262
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

98
98
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

161
161
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

506
506
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

362
362
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

113
113
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

336
336
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

213
213
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

248
248
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

158
158
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

93
93
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

536
536
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

458
458
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

561
561
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1080
1080
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

967
967
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

313
313
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

634
634

Meer sportnieuws