Deinze kiest voor zeer verrassende opvolger voor De Decker

door
Deinze kiest voor zeer verrassende opvolger voor De Decker

Volgend seizoen belooft de strijd om promotie in 1B weer zeer spannend te worden. De voorbije maanden vielen weer een aantal extra clubs in handen van ambitieuze buitenlandse investeerders, waaronder ook KMSK Deinze. De nummer vier van dit seizoen werd overgenomen door ACA Football Partners, een investeringsgroep uit Japan.


Zij mochten de voorbije weken op zoek naar een nieuwe trainer, want Wim De Decker koos ervoor om te vertrekken. Zijn opvolger werd nu gevonden en het gaat om een wel zeer opmerkelijke naam. De bijna volslagen onbekende Japanner Takahisa Shiraishi wordt namelijk de nieuwe hoofdcoach. De 46-jarige was in februari met de nieuwe eigenaars neergestreken als sportief directeur, maar wordt nu dus trainer.

Shiraishi kan wel wat ervaring in België voorleggen, want hij was nog even assistent-trainer bij STVV. Daarnaast werkte hij in het verleden ook als jeugdtrainer bij FC Barcelona en assistent bij enkele kleine Spaanse clubs en bij Excelsior Rotterdam. "In Spanje, Nederland en Italië heb ik verschillende geavanceerde tactieken en trainingsmethodes geleerd alsook het belangrijkste: duurzame groei. Onze bedoeling is om gestaag te blijven groeien, steeds verder te bouwen aan onze tactiek en te blijven innoveren", belooft de nieuwe coach in zijn eerste reactie.

VOLLEDIG BUITENLANDS
Opvallend is dat ook de rest van de staf volledig buitenlands kleurt. Er wordt nog gezocht naar een T2, maar als T3 werd al de Nederlander René van Eck binnengehaald. Hij was dit seizoen nog hoofdcoach van de Zwitserse tweedeklasser SC Kriens en coachte in het verleden ook nog onder meer FC Luzern, Alemannia Aachen en Den Bosch. De rest van de staf bestaat uit Spanjaarden, met  keepertrainer Marc Gamon, fitness coach David Rodriguez, strength & condition coach Moisés Falces Prieto en recovery coach Samuel López.


Zal Deinze volgend seizoen meestrijden voor promotie?

Meest recent

Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

44
44
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

75
75
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

65
65
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

271
271
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

317
317
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

29
29
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

258
258
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

137
137
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

187
187
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

143
143
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

332
332
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

473
473
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

127
127
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

97
97
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

66
66
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

226
226
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1577
1577
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

286
286
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

160
160
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

47
47
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

372
372

Meer sportnieuws