Deinze kiest voor zeer verrassende opvolger voor De Decker

door
Deinze kiest voor zeer verrassende opvolger voor De Decker

Volgend seizoen belooft de strijd om promotie in 1B weer zeer spannend te worden. De voorbije maanden vielen weer een aantal extra clubs in handen van ambitieuze buitenlandse investeerders, waaronder ook KMSK Deinze. De nummer vier van dit seizoen werd overgenomen door ACA Football Partners, een investeringsgroep uit Japan.


Zij mochten de voorbije weken op zoek naar een nieuwe trainer, want Wim De Decker koos ervoor om te vertrekken. Zijn opvolger werd nu gevonden en het gaat om een wel zeer opmerkelijke naam. De bijna volslagen onbekende Japanner Takahisa Shiraishi wordt namelijk de nieuwe hoofdcoach. De 46-jarige was in februari met de nieuwe eigenaars neergestreken als sportief directeur, maar wordt nu dus trainer.

Shiraishi kan wel wat ervaring in België voorleggen, want hij was nog even assistent-trainer bij STVV. Daarnaast werkte hij in het verleden ook als jeugdtrainer bij FC Barcelona en assistent bij enkele kleine Spaanse clubs en bij Excelsior Rotterdam. "In Spanje, Nederland en Italië heb ik verschillende geavanceerde tactieken en trainingsmethodes geleerd alsook het belangrijkste: duurzame groei. Onze bedoeling is om gestaag te blijven groeien, steeds verder te bouwen aan onze tactiek en te blijven innoveren", belooft de nieuwe coach in zijn eerste reactie.

VOLLEDIG BUITENLANDS
Opvallend is dat ook de rest van de staf volledig buitenlands kleurt. Er wordt nog gezocht naar een T2, maar als T3 werd al de Nederlander René van Eck binnengehaald. Hij was dit seizoen nog hoofdcoach van de Zwitserse tweedeklasser SC Kriens en coachte in het verleden ook nog onder meer FC Luzern, Alemannia Aachen en Den Bosch. De rest van de staf bestaat uit Spanjaarden, met  keepertrainer Marc Gamon, fitness coach David Rodriguez, strength & condition coach Moisés Falces Prieto en recovery coach Samuel López.


Zal Deinze volgend seizoen meestrijden voor promotie?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

5
5
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

1
1
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

22
22
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

24
24
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

64
64
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

83
83
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

97
97
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

63
63
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

70
70
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

68
68
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

357
357
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

88
88
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

182
182
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

287
287
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

201
201
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

433
433
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

107
107
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

624
624
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

349
349
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

147
147
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

166
166

Meer sportnieuws