Deinze kiest voor zeer verrassende opvolger voor De Decker

86 stemmen
Deinze kiest voor zeer verrassende opvolger voor De Decker

Volgend seizoen belooft de strijd om promotie in 1B weer zeer spannend te worden. De voorbije maanden vielen weer een aantal extra clubs in handen van ambitieuze buitenlandse investeerders, waaronder ook KMSK Deinze. De nummer vier van dit seizoen werd overgenomen door ACA Football Partners, een investeringsgroep uit Japan.


Zij mochten de voorbije weken op zoek naar een nieuwe trainer, want Wim De Decker koos ervoor om te vertrekken. Zijn opvolger werd nu gevonden en het gaat om een wel zeer opmerkelijke naam. De bijna volslagen onbekende Japanner Takahisa Shiraishi wordt namelijk de nieuwe hoofdcoach. De 46-jarige was in februari met de nieuwe eigenaars neergestreken als sportief directeur, maar wordt nu dus trainer.

Shiraishi kan wel wat ervaring in België voorleggen, want hij was nog even assistent-trainer bij STVV. Daarnaast werkte hij in het verleden ook als jeugdtrainer bij FC Barcelona en assistent bij enkele kleine Spaanse clubs en bij Excelsior Rotterdam. "In Spanje, Nederland en Italië heb ik verschillende geavanceerde tactieken en trainingsmethodes geleerd alsook het belangrijkste: duurzame groei. Onze bedoeling is om gestaag te blijven groeien, steeds verder te bouwen aan onze tactiek en te blijven innoveren", belooft de nieuwe coach in zijn eerste reactie.

VOLLEDIG BUITENLANDS
Opvallend is dat ook de rest van de staf volledig buitenlands kleurt. Er wordt nog gezocht naar een T2, maar als T3 werd al de Nederlander René van Eck binnengehaald. Hij was dit seizoen nog hoofdcoach van de Zwitserse tweedeklasser SC Kriens en coachte in het verleden ook nog onder meer FC Luzern, Alemannia Aachen en Den Bosch. De rest van de staf bestaat uit Spanjaarden, met  keepertrainer Marc Gamon, fitness coach David Rodriguez, strength & condition coach Moisés Falces Prieto en recovery coach Samuel López.


Zal Deinze volgend seizoen meestrijden voor promotie?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

2
2
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

19
19
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

169
169
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

157
157
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

59
59
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

107
107
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

69
69
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

104
104
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

226
226
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

224
224
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

144
144
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

332
332
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

502
502
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

322
322
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

151
151
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

82
82
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

353
353
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

423
423
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

305
305
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

233
233
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

413
413
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

371
371
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

96
96
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

334
334
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

352
352

Meer sportnieuws