'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

door
'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

FC Barcelona staat voor een bijzonder drukke transferzomer, waarin het zijn selectie op verschillende posities wil versterken. Eén van de prioriteiten is de defensie, want die bleek dit seizoen niet altijd even betrouwbaar. Gerard Piqué wordt immers al een jaartje ouder, terwijl Eric Garcia en Ronald Araujo nog redelijk groen achter de oren zien. Samuel Umtiti, Clément Lenglet en Oscar Mingueza voldoen dan weer niet en mogen vertrekken.


Hun vertrek zal nodig zijn om financiële ruimte te maken voor vers bloed, waarvoor Barça zijn wenslijstje al klaar heeft. Volgens SPORT staat daarop helemaal bovenaan, naast de transfervrije Andreas Christensen (Chelsea), zowaar een oude bekende van de Jupiler Pro League. Barcelona zou namelijk vol gaan voor de komst van Kalidou Koulibaly, ex-Genk en al jaren een sterkhouder bij Napoli.

De Catalanen zouden al contact opgenomen hebben met de inmiddels 30-jarige Senegalees, die zeer graag naar Camp Nou zou willen komen. Het enige potentiële struikelblok vormt Napoli, dat zich doorgaans een zeer taaie en gulzige onderhandelaar toont. Maar er is wel een belangrijke factor die Barça hoop geeft de prijs te kunnen drukken: Koulibaly gaat in de zomer zijn laatste contractjaar in.

PJANIC
Daarnaast hoopt Barça ook een ruilconstructie op te kunnen zetten om zo nog minder te moeten betalen. De belangrijkste kandidaat om naar Napels te trekken, is Miralem Pjanic. De Bosnische middenvelder is op overschot en werd dit seizoen al verhuurd aan Besiktas. Hij is goed bekend in Italië na zijn passages bij AS Roma en Juventus en zou al de nodige interesse uit de Serie A genieten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

Zou Koulibaly een aanwinst zijn voor Barça?

Meest recent

AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

1
1
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

54
54
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

86
86
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

69
69
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

343
343
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

196
196
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

123
123
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

110
110
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

159
159
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

55
55
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

555
555
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

47
47
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

65
65
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

89
89
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

381
381
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

100
100
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

160
160
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

341
341
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

350
350
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

265
265
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

119
119
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

205
205

Meer sportnieuws