'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

143 stemmen
'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

FC Barcelona staat voor een bijzonder drukke transferzomer, waarin het zijn selectie op verschillende posities wil versterken. Eén van de prioriteiten is de defensie, want die bleek dit seizoen niet altijd even betrouwbaar. Gerard Piqué wordt immers al een jaartje ouder, terwijl Eric Garcia en Ronald Araujo nog redelijk groen achter de oren zien. Samuel Umtiti, Clément Lenglet en Oscar Mingueza voldoen dan weer niet en mogen vertrekken.


Hun vertrek zal nodig zijn om financiële ruimte te maken voor vers bloed, waarvoor Barça zijn wenslijstje al klaar heeft. Volgens SPORT staat daarop helemaal bovenaan, naast de transfervrije Andreas Christensen (Chelsea), zowaar een oude bekende van de Jupiler Pro League. Barcelona zou namelijk vol gaan voor de komst van Kalidou Koulibaly, ex-Genk en al jaren een sterkhouder bij Napoli.

De Catalanen zouden al contact opgenomen hebben met de inmiddels 30-jarige Senegalees, die zeer graag naar Camp Nou zou willen komen. Het enige potentiële struikelblok vormt Napoli, dat zich doorgaans een zeer taaie en gulzige onderhandelaar toont. Maar er is wel een belangrijke factor die Barça hoop geeft de prijs te kunnen drukken: Koulibaly gaat in de zomer zijn laatste contractjaar in.

PJANIC
Daarnaast hoopt Barça ook een ruilconstructie op te kunnen zetten om zo nog minder te moeten betalen. De belangrijkste kandidaat om naar Napels te trekken, is Miralem Pjanic. De Bosnische middenvelder is op overschot en werd dit seizoen al verhuurd aan Besiktas. Hij is goed bekend in Italië na zijn passages bij AS Roma en Juventus en zou al de nodige interesse uit de Serie A genieten.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Zou Koulibaly een aanwinst zijn voor Barça?

Meest recent

Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

3
3
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

25
25
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

301
301
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

168
168
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

141
141
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

232
232
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

49
49
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

59
59
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

137
137
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

151
151
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

83
83
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

148
148
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

59
59
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

170
170
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

158
158
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

189
189
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

424
424
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

282
282
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

81
81
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

901
901
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

528
528
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

595
595
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

403
403
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

735
735

Meer sportnieuws