'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

door
'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

FC Barcelona staat voor een bijzonder drukke transferzomer, waarin het zijn selectie op verschillende posities wil versterken. Eén van de prioriteiten is de defensie, want die bleek dit seizoen niet altijd even betrouwbaar. Gerard Piqué wordt immers al een jaartje ouder, terwijl Eric Garcia en Ronald Araujo nog redelijk groen achter de oren zien. Samuel Umtiti, Clément Lenglet en Oscar Mingueza voldoen dan weer niet en mogen vertrekken.


Hun vertrek zal nodig zijn om financiële ruimte te maken voor vers bloed, waarvoor Barça zijn wenslijstje al klaar heeft. Volgens SPORT staat daarop helemaal bovenaan, naast de transfervrije Andreas Christensen (Chelsea), zowaar een oude bekende van de Jupiler Pro League. Barcelona zou namelijk vol gaan voor de komst van Kalidou Koulibaly, ex-Genk en al jaren een sterkhouder bij Napoli.

De Catalanen zouden al contact opgenomen hebben met de inmiddels 30-jarige Senegalees, die zeer graag naar Camp Nou zou willen komen. Het enige potentiële struikelblok vormt Napoli, dat zich doorgaans een zeer taaie en gulzige onderhandelaar toont. Maar er is wel een belangrijke factor die Barça hoop geeft de prijs te kunnen drukken: Koulibaly gaat in de zomer zijn laatste contractjaar in.

PJANIC
Daarnaast hoopt Barça ook een ruilconstructie op te kunnen zetten om zo nog minder te moeten betalen. De belangrijkste kandidaat om naar Napels te trekken, is Miralem Pjanic. De Bosnische middenvelder is op overschot en werd dit seizoen al verhuurd aan Besiktas. Hij is goed bekend in Italië na zijn passages bij AS Roma en Juventus en zou al de nodige interesse uit de Serie A genieten.

LEES OOK: 'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Zou Koulibaly een aanwinst zijn voor Barça?

Meest recent

Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

8
8
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

11
11
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

22
22
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

16
16
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

54
54
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

96
96
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

30
30
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

279
279
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

52
52
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

176
176
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

73
73
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

98
98
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

85
85
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

62
62
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

335
335
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

309
309
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

273
273
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

61
61
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

69
69
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

299
299
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

503
503
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

190
190

Meer sportnieuws