'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

143 stemmen
'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

FC Barcelona staat voor een bijzonder drukke transferzomer, waarin het zijn selectie op verschillende posities wil versterken. Eén van de prioriteiten is de defensie, want die bleek dit seizoen niet altijd even betrouwbaar. Gerard Piqué wordt immers al een jaartje ouder, terwijl Eric Garcia en Ronald Araujo nog redelijk groen achter de oren zien. Samuel Umtiti, Clément Lenglet en Oscar Mingueza voldoen dan weer niet en mogen vertrekken.


Hun vertrek zal nodig zijn om financiële ruimte te maken voor vers bloed, waarvoor Barça zijn wenslijstje al klaar heeft. Volgens SPORT staat daarop helemaal bovenaan, naast de transfervrije Andreas Christensen (Chelsea), zowaar een oude bekende van de Jupiler Pro League. Barcelona zou namelijk vol gaan voor de komst van Kalidou Koulibaly, ex-Genk en al jaren een sterkhouder bij Napoli.

De Catalanen zouden al contact opgenomen hebben met de inmiddels 30-jarige Senegalees, die zeer graag naar Camp Nou zou willen komen. Het enige potentiële struikelblok vormt Napoli, dat zich doorgaans een zeer taaie en gulzige onderhandelaar toont. Maar er is wel een belangrijke factor die Barça hoop geeft de prijs te kunnen drukken: Koulibaly gaat in de zomer zijn laatste contractjaar in.

PJANIC
Daarnaast hoopt Barça ook een ruilconstructie op te kunnen zetten om zo nog minder te moeten betalen. De belangrijkste kandidaat om naar Napels te trekken, is Miralem Pjanic. De Bosnische middenvelder is op overschot en werd dit seizoen al verhuurd aan Besiktas. Hij is goed bekend in Italië na zijn passages bij AS Roma en Juventus en zou al de nodige interesse uit de Serie A genieten.

LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

🚀

Zou Koulibaly een aanwinst zijn voor Barça?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

27
27
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

28
28
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

50
50
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

36
36
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

16
16
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

45
45
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

63
63
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

132
132
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

257
257
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

915
915
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

203
203
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

98
98
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

200
200
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

105
105
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

294
294
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

574
574
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

575
575
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1019
1019
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

241
241
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

304
304
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

482
482
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws