'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

door
'FC Barcelona gaat vol voor ex-Genkie'

FC Barcelona staat voor een bijzonder drukke transferzomer, waarin het zijn selectie op verschillende posities wil versterken. Eén van de prioriteiten is de defensie, want die bleek dit seizoen niet altijd even betrouwbaar. Gerard Piqué wordt immers al een jaartje ouder, terwijl Eric Garcia en Ronald Araujo nog redelijk groen achter de oren zien. Samuel Umtiti, Clément Lenglet en Oscar Mingueza voldoen dan weer niet en mogen vertrekken.


Hun vertrek zal nodig zijn om financiële ruimte te maken voor vers bloed, waarvoor Barça zijn wenslijstje al klaar heeft. Volgens SPORT staat daarop helemaal bovenaan, naast de transfervrije Andreas Christensen (Chelsea), zowaar een oude bekende van de Jupiler Pro League. Barcelona zou namelijk vol gaan voor de komst van Kalidou Koulibaly, ex-Genk en al jaren een sterkhouder bij Napoli.

De Catalanen zouden al contact opgenomen hebben met de inmiddels 30-jarige Senegalees, die zeer graag naar Camp Nou zou willen komen. Het enige potentiële struikelblok vormt Napoli, dat zich doorgaans een zeer taaie en gulzige onderhandelaar toont. Maar er is wel een belangrijke factor die Barça hoop geeft de prijs te kunnen drukken: Koulibaly gaat in de zomer zijn laatste contractjaar in.

PJANIC
Daarnaast hoopt Barça ook een ruilconstructie op te kunnen zetten om zo nog minder te moeten betalen. De belangrijkste kandidaat om naar Napels te trekken, is Miralem Pjanic. De Bosnische middenvelder is op overschot en werd dit seizoen al verhuurd aan Besiktas. Hij is goed bekend in Italië na zijn passages bij AS Roma en Juventus en zou al de nodige interesse uit de Serie A genieten.

LEES OOK: ‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

🚀

Zou Koulibaly een aanwinst zijn voor Barça?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

17
17
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

29
29
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

48
48
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

13
13
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

202
202
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

154
154
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

195
195
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

199
199
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

131
131
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

70
70
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

792
792
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

495
495
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

178
178
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

94
94
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

179
179
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

366
366
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

304
304
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

289
289
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

281
281
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

231
231

Meer sportnieuws