Martinez: "Ik had verwacht dat hij meer zou spelen bij Union"

141 stemmen
Martinez:

Union SG was dit seizoen misschien wel de beste ploeg in België, maar het was Club Brugge dat met de titel aan de haal ging. Bondscoach Roberto Martinez liet voor de vier matchen in de Nations League twee spelers van de Brusselaars links liggen. Hij gaf meer uitleg.


Sieben Van der Heyden werd in maart nog opgeroepen voor de Rode Duivels en liet een goede indruk achter. Vreemd genoeg verloor hij nadien zijn basisplaats bij Union SG en dat heeft uiteraard ook gevolgen voor zijn selectie bij de Rode Duivels. Dante Vanzeir speelde ook voor de nationale ploeg, maar de spits betaalt het gelag voor zijn mindere prestaties van de afgelopen maanden.

Op zijn perspraatje sprak Martinez over de twee Belgen van Union. "Het verhaal van Union was geweldig. Ik had verwacht dat Sieben meer ging spelen bij Union, maar in maart deed hij het goed bij de nationale ploeg. We volgen hem. Dante is een revelatie en een geweldige voetballer. Het seizoen was wellicht wat lang de laatste weken en het is een aanvaller die we in de gaten blijven houden. Ik sprak niet met hem over zijn gemiste penalty, dat gebeurt in het voetbal. Alleen de spelers die een penalty nemen kunnen hem missen", aldus de bondscoach.

TRANSFER?

Van der Heyden en Vanzeir zijn twee spelers die interesse genieten van binnen- en buitenlandse clubs. Toch bestaat de kans dat zij komend seizoen nog in het Dudenpark zullen voetballen om de Europese campagne van Union SG mee te maken. Daar kunnen ze zich dan mogelijk nog meer in de kijker gaan spelen.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Zullen zij ooit nog Rode Duivel worden?

Meest recent

AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

2
2
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

23
23
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

34
34
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

162
162
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

20
20
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

97
97
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

66
66
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

177
177
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1006
1006
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

85
85
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

242
242
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

353
353
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

54
54
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

313
313
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

152
152
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

397
397
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

303
303
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

472
472
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

489
489
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

253
253
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

115
115
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

197
197
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

70
70

Meer sportnieuws