Martinez: "Ik had verwacht dat hij meer zou spelen bij Union"

door
Martinez:

Union SG was dit seizoen misschien wel de beste ploeg in België, maar het was Club Brugge dat met de titel aan de haal ging. Bondscoach Roberto Martinez liet voor de vier matchen in de Nations League twee spelers van de Brusselaars links liggen. Hij gaf meer uitleg.


Sieben Van der Heyden werd in maart nog opgeroepen voor de Rode Duivels en liet een goede indruk achter. Vreemd genoeg verloor hij nadien zijn basisplaats bij Union SG en dat heeft uiteraard ook gevolgen voor zijn selectie bij de Rode Duivels. Dante Vanzeir speelde ook voor de nationale ploeg, maar de spits betaalt het gelag voor zijn mindere prestaties van de afgelopen maanden.

Op zijn perspraatje sprak Martinez over de twee Belgen van Union. "Het verhaal van Union was geweldig. Ik had verwacht dat Sieben meer ging spelen bij Union, maar in maart deed hij het goed bij de nationale ploeg. We volgen hem. Dante is een revelatie en een geweldige voetballer. Het seizoen was wellicht wat lang de laatste weken en het is een aanvaller die we in de gaten blijven houden. Ik sprak niet met hem over zijn gemiste penalty, dat gebeurt in het voetbal. Alleen de spelers die een penalty nemen kunnen hem missen", aldus de bondscoach.

TRANSFER?

Van der Heyden en Vanzeir zijn twee spelers die interesse genieten van binnen- en buitenlandse clubs. Toch bestaat de kans dat zij komend seizoen nog in het Dudenpark zullen voetballen om de Europese campagne van Union SG mee te maken. Daar kunnen ze zich dan mogelijk nog meer in de kijker gaan spelen.

LEES OOK: Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

Zullen zij ooit nog Rode Duivel worden?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

1
1
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

48
48
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

99
99
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

31
31
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

682
682
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

82
82
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

208
208
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

255
255
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

120
120
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

191
191
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

71
71
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

69
69
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

414
414
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

74
74
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

39
39
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

255
255
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

155
155
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

134
134
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

419
419
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

570
570
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

47
47
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

364
364
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

118
118
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1191
1191
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

70
70

Meer sportnieuws