Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

497 stemmen
Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

Voor AA Gent komt er zaterdag een einde aan een marathonseizoen, waarin het maar 60 wedstrijden afwerkte. De Buffalo's schopten het in de Conference League vanuit de voorrondes tot de achtste finales, wonnen de Croky Cup en grepen in de Jupiler Pro League na een inhaalrace net naast de top vier, maar wonnen daarna wel de Europe Play-Off.


Voor de zomer zijn er wel nog enkele vraagtekens in de Ghelamco Arena. Eén van die vraagtekens is Hein Vanhaezebrouck, met wie nog geen akkoord gevonden werd om zijn aflopende contract te verlengen. De trainer eist naar verluidt garanties dat zijn ploeg voldoende versterkt zal worden om volgend seizoen voor de prijzen te gaan spelen.

Of hij nu zal bijtekenen of niet, Vanhaezebrouck lijkt alvast een overgang naar het buitenland uit te sluiten. Dat laat hij tenminste uitschijnen in een interview op het officiële kanaal van AA Gent, waarin hij onder meer terugblikt op zijn overgang naar Anderlecht in 2017. "Dat was een heel moeilijke keuze voor mij, goed wetende dat de volgende stap voor mij wellicht het buitenland was en wetende dat mijn gezin daar toen nog niet klaar voor was", vertelde hij, om er nog lachend aan toe te voegen: "Net als we er nu ook nog niet klaar voor zijn."

LAATSTE KANS?
Op zijn 58ste lijkt het voor Vanhaezebrouck stilaan wel één van de laatste kansen te zijn om zich nog aan een buitenlands avontuur te wagen. Tijdens zijn eerste succesvolle periode bij Gent werd hij weleens aan buitenlandse subtoppers gelinkt, maar hij waagde de stap nooit. Daardoor werkte HVH in zijn carrière nog steeds alleen maar in België. Naast zijn passages bij Gent en Anderlecht was hij als hoofdcoach ook nog aan de slag bij Zuid-West, WS Lauwe, KV Kortrijk en KRC Genk.


LEES OOK: Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Moet Vanhaezebrouck nog de stap naar het buitenland zetten?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

49
49
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

71
71
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

22
22
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

76
76
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

140
140
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

91
91
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

242
242
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

65
65
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

421
421
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

376
376
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

153
153
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

675
675
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

127
127
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

184
184
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws