Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

497 stemmen
Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

Voor AA Gent komt er zaterdag een einde aan een marathonseizoen, waarin het maar 60 wedstrijden afwerkte. De Buffalo's schopten het in de Conference League vanuit de voorrondes tot de achtste finales, wonnen de Croky Cup en grepen in de Jupiler Pro League na een inhaalrace net naast de top vier, maar wonnen daarna wel de Europe Play-Off.


Voor de zomer zijn er wel nog enkele vraagtekens in de Ghelamco Arena. Eén van die vraagtekens is Hein Vanhaezebrouck, met wie nog geen akkoord gevonden werd om zijn aflopende contract te verlengen. De trainer eist naar verluidt garanties dat zijn ploeg voldoende versterkt zal worden om volgend seizoen voor de prijzen te gaan spelen.

Of hij nu zal bijtekenen of niet, Vanhaezebrouck lijkt alvast een overgang naar het buitenland uit te sluiten. Dat laat hij tenminste uitschijnen in een interview op het officiële kanaal van AA Gent, waarin hij onder meer terugblikt op zijn overgang naar Anderlecht in 2017. "Dat was een heel moeilijke keuze voor mij, goed wetende dat de volgende stap voor mij wellicht het buitenland was en wetende dat mijn gezin daar toen nog niet klaar voor was", vertelde hij, om er nog lachend aan toe te voegen: "Net als we er nu ook nog niet klaar voor zijn."

LAATSTE KANS?
Op zijn 58ste lijkt het voor Vanhaezebrouck stilaan wel één van de laatste kansen te zijn om zich nog aan een buitenlands avontuur te wagen. Tijdens zijn eerste succesvolle periode bij Gent werd hij weleens aan buitenlandse subtoppers gelinkt, maar hij waagde de stap nooit. Daardoor werkte HVH in zijn carrière nog steeds alleen maar in België. Naast zijn passages bij Gent en Anderlecht was hij als hoofdcoach ook nog aan de slag bij Zuid-West, WS Lauwe, KV Kortrijk en KRC Genk.


LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Moet Vanhaezebrouck nog de stap naar het buitenland zetten?

Meest recent

Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

6
6
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

20
20
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

29
29
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

131
131
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

140
140
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

50
50
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

236
236
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

26
26
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

389
389
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

280
280
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

315
315
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

126
126
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

60
60
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

112
112
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

91
91
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

44
44
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

203
203
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

247
247
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

128
128
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

76
76
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

749
749
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

516
516
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

274
274
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

305
305
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

115
115

Meer sportnieuws