Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

door
Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

Voor AA Gent komt er zaterdag een einde aan een marathonseizoen, waarin het maar 60 wedstrijden afwerkte. De Buffalo's schopten het in de Conference League vanuit de voorrondes tot de achtste finales, wonnen de Croky Cup en grepen in de Jupiler Pro League na een inhaalrace net naast de top vier, maar wonnen daarna wel de Europe Play-Off.


Voor de zomer zijn er wel nog enkele vraagtekens in de Ghelamco Arena. Eén van die vraagtekens is Hein Vanhaezebrouck, met wie nog geen akkoord gevonden werd om zijn aflopende contract te verlengen. De trainer eist naar verluidt garanties dat zijn ploeg voldoende versterkt zal worden om volgend seizoen voor de prijzen te gaan spelen.

Of hij nu zal bijtekenen of niet, Vanhaezebrouck lijkt alvast een overgang naar het buitenland uit te sluiten. Dat laat hij tenminste uitschijnen in een interview op het officiële kanaal van AA Gent, waarin hij onder meer terugblikt op zijn overgang naar Anderlecht in 2017. "Dat was een heel moeilijke keuze voor mij, goed wetende dat de volgende stap voor mij wellicht het buitenland was en wetende dat mijn gezin daar toen nog niet klaar voor was", vertelde hij, om er nog lachend aan toe te voegen: "Net als we er nu ook nog niet klaar voor zijn."

LAATSTE KANS?
Op zijn 58ste lijkt het voor Vanhaezebrouck stilaan wel één van de laatste kansen te zijn om zich nog aan een buitenlands avontuur te wagen. Tijdens zijn eerste succesvolle periode bij Gent werd hij weleens aan buitenlandse subtoppers gelinkt, maar hij waagde de stap nooit. Daardoor werkte HVH in zijn carrière nog steeds alleen maar in België. Naast zijn passages bij Gent en Anderlecht was hij als hoofdcoach ook nog aan de slag bij Zuid-West, WS Lauwe, KV Kortrijk en KRC Genk.


LEES OOK: Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

Moet Vanhaezebrouck nog de stap naar het buitenland zetten?

Meest recent

Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

93
93
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

25
25
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

187
187
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

341
341
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

67
67
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

117
117
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

138
138
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

149
149
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

272
272
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

863
863
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

259
259
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

427
427
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

325
325
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

427
427
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

543
543
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

348
348
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

771
771
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

341
341
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

516
516
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

99
99
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

167
167
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

341
341
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

92
92
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

97
97

Meer sportnieuws