Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

497 stemmen
Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

Voor AA Gent komt er zaterdag een einde aan een marathonseizoen, waarin het maar 60 wedstrijden afwerkte. De Buffalo's schopten het in de Conference League vanuit de voorrondes tot de achtste finales, wonnen de Croky Cup en grepen in de Jupiler Pro League na een inhaalrace net naast de top vier, maar wonnen daarna wel de Europe Play-Off.


Voor de zomer zijn er wel nog enkele vraagtekens in de Ghelamco Arena. Eén van die vraagtekens is Hein Vanhaezebrouck, met wie nog geen akkoord gevonden werd om zijn aflopende contract te verlengen. De trainer eist naar verluidt garanties dat zijn ploeg voldoende versterkt zal worden om volgend seizoen voor de prijzen te gaan spelen.

Of hij nu zal bijtekenen of niet, Vanhaezebrouck lijkt alvast een overgang naar het buitenland uit te sluiten. Dat laat hij tenminste uitschijnen in een interview op het officiële kanaal van AA Gent, waarin hij onder meer terugblikt op zijn overgang naar Anderlecht in 2017. "Dat was een heel moeilijke keuze voor mij, goed wetende dat de volgende stap voor mij wellicht het buitenland was en wetende dat mijn gezin daar toen nog niet klaar voor was", vertelde hij, om er nog lachend aan toe te voegen: "Net als we er nu ook nog niet klaar voor zijn."

LAATSTE KANS?
Op zijn 58ste lijkt het voor Vanhaezebrouck stilaan wel één van de laatste kansen te zijn om zich nog aan een buitenlands avontuur te wagen. Tijdens zijn eerste succesvolle periode bij Gent werd hij weleens aan buitenlandse subtoppers gelinkt, maar hij waagde de stap nooit. Daardoor werkte HVH in zijn carrière nog steeds alleen maar in België. Naast zijn passages bij Gent en Anderlecht was hij als hoofdcoach ook nog aan de slag bij Zuid-West, WS Lauwe, KV Kortrijk en KRC Genk.


LEES OOK: AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

Moet Vanhaezebrouck nog de stap naar het buitenland zetten?

Meest recent

Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

5
5
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

6
6
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

157
157
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

124
124
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

110
110
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

293
293
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

495
495
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

304
304
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3260
3260
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

59
59
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

64
64
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

142
142
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

54
54
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

190
190
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

68
68
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

22
22
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

205
205
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

192
192
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

167
167
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

102
102
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

36
36
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

115
115
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

122
122
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

128
128
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

120
120

Meer sportnieuws