Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

door
Vanhaezebrouck dropt hint over toekomst

Voor AA Gent komt er zaterdag een einde aan een marathonseizoen, waarin het maar 60 wedstrijden afwerkte. De Buffalo's schopten het in de Conference League vanuit de voorrondes tot de achtste finales, wonnen de Croky Cup en grepen in de Jupiler Pro League na een inhaalrace net naast de top vier, maar wonnen daarna wel de Europe Play-Off.


Voor de zomer zijn er wel nog enkele vraagtekens in de Ghelamco Arena. Eén van die vraagtekens is Hein Vanhaezebrouck, met wie nog geen akkoord gevonden werd om zijn aflopende contract te verlengen. De trainer eist naar verluidt garanties dat zijn ploeg voldoende versterkt zal worden om volgend seizoen voor de prijzen te gaan spelen.

Of hij nu zal bijtekenen of niet, Vanhaezebrouck lijkt alvast een overgang naar het buitenland uit te sluiten. Dat laat hij tenminste uitschijnen in een interview op het officiële kanaal van AA Gent, waarin hij onder meer terugblikt op zijn overgang naar Anderlecht in 2017. "Dat was een heel moeilijke keuze voor mij, goed wetende dat de volgende stap voor mij wellicht het buitenland was en wetende dat mijn gezin daar toen nog niet klaar voor was", vertelde hij, om er nog lachend aan toe te voegen: "Net als we er nu ook nog niet klaar voor zijn."

LAATSTE KANS?
Op zijn 58ste lijkt het voor Vanhaezebrouck stilaan wel één van de laatste kansen te zijn om zich nog aan een buitenlands avontuur te wagen. Tijdens zijn eerste succesvolle periode bij Gent werd hij weleens aan buitenlandse subtoppers gelinkt, maar hij waagde de stap nooit. Daardoor werkte HVH in zijn carrière nog steeds alleen maar in België. Naast zijn passages bij Gent en Anderlecht was hij als hoofdcoach ook nog aan de slag bij Zuid-West, WS Lauwe, KV Kortrijk en KRC Genk.


LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Moet Vanhaezebrouck nog de stap naar het buitenland zetten?

Meest recent

Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

Als zesde in de stand verzekerde RSC Anderlecht zich op het nippertje van een plaats in de ...

3
3
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

31
31
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

166
166
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

247
247
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

112
112
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

477
477
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

53
53
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

46
46
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

109
109
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

49
49
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

72
72
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

359
359
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

221
221
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

77
77
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

263
263
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

35
35
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

112
112
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

226
226
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

178
178
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

400
400
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

242
242
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

99
99
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

259
259
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

365
365

Meer sportnieuws