'Frankfurt en Torino maken werk van Belgisch talent'

door
'Frankfurt en Torino maken werk van Belgisch talent'

Eintracht Frankfurt gaat woensdagavond op jacht naar een Europese trofee, want in de finale van de Europa League staan ze tegenover Rangers. Er lopen een aantal oude bekenden van het Belgische voetbal rond bij de Duitse club, met Daichi Kamada (ex-STVV) en Tuta (ex-KV Kortrijk), terwijl ook Antwerp-speler Aurelio Buta volgend seizoen voor hen zal spelen. Mogelijk strijkt er ook een Belgisch talent neer.


Frankfurt gaat ook regelmatig in Frankrijk op zoek naar versterking en zou daarbij zijn oog laten vallen hebben op een jonge Belg. Volgens Foot Mercato hebben ze immers hun oog laten vallen hebben op Norman Bassette. De 17-jarige aanvaller stond onlangs in de kijker door met SM Caen in het Stade de France de finale van de Coupe Gambardella, het Franse bekertoernooi voor U18-teams, te spelen. In dat toernooi maakte hij indruk met zeven goals in vijf matchen.

Die prestaties zorgen ervoor dat er plots heel wat belangstelling is voor de Belgische international bij de U18. Eerder raakte al bekend dat Olympique Lyon Bassette graag wil strikken, maar zij zijn lang niet de enigen. Naast Frankfurt zouden ook Torino en een andere, niet nader genoemde Franse club hem het hof maken.

DEBUUT
Bassette mocht dit seizoen al zijn debuut maken bij de profs, met een invalbeurt in september. Bij Caen, dat in de Ligue 2 uitkomt, tekende de spits dinsdag echter nog een nieuw contract tot 2025. De kans lijkt dus klein dat hij de club deze zomer zal verlaten.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Jammer dat hij niet in België speelt?

Meest recent

Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

7
7
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

20
20
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

61
61
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

267
267
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

147
147
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

94
94
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

116
116
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

97
97
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

233
233
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

58
58
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

41
41
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

718
718
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

461
461
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

232
232
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

414
414
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

240
240
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

187
187
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

251
251
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

217
217
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

1018
1018
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

145
145
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

338
338
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

149
149

Meer sportnieuws