'Frankfurt en Torino maken werk van Belgisch talent'

39 stemmen
'Frankfurt en Torino maken werk van Belgisch talent'

Eintracht Frankfurt gaat woensdagavond op jacht naar een Europese trofee, want in de finale van de Europa League staan ze tegenover Rangers. Er lopen een aantal oude bekenden van het Belgische voetbal rond bij de Duitse club, met Daichi Kamada (ex-STVV) en Tuta (ex-KV Kortrijk), terwijl ook Antwerp-speler Aurelio Buta volgend seizoen voor hen zal spelen. Mogelijk strijkt er ook een Belgisch talent neer.


Frankfurt gaat ook regelmatig in Frankrijk op zoek naar versterking en zou daarbij zijn oog laten vallen hebben op een jonge Belg. Volgens Foot Mercato hebben ze immers hun oog laten vallen hebben op Norman Bassette. De 17-jarige aanvaller stond onlangs in de kijker door met SM Caen in het Stade de France de finale van de Coupe Gambardella, het Franse bekertoernooi voor U18-teams, te spelen. In dat toernooi maakte hij indruk met zeven goals in vijf matchen.

Die prestaties zorgen ervoor dat er plots heel wat belangstelling is voor de Belgische international bij de U18. Eerder raakte al bekend dat Olympique Lyon Bassette graag wil strikken, maar zij zijn lang niet de enigen. Naast Frankfurt zouden ook Torino en een andere, niet nader genoemde Franse club hem het hof maken.

DEBUUT
Bassette mocht dit seizoen al zijn debuut maken bij de profs, met een invalbeurt in september. Bij Caen, dat in de Ligue 2 uitkomt, tekende de spits dinsdag echter nog een nieuw contract tot 2025. De kans lijkt dus klein dat hij de club deze zomer zal verlaten.

Jammer dat hij niet in België speelt?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

107
107
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

83
83
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

97
97
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

25
25
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

180
180
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

42
42
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

352
352
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

340
340
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

151
151
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

196
196
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

373
373
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

416
416
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

644
644
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

758
758
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

456
456
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws