'KV Kortrijk hakt trainersknoop door'

door
'KV Kortrijk hakt trainersknoop door'

Komend weekend wordt nog de laatste speeldag in de play-offs afgewerkt, waarna definitief een streep getrokken kan worden onder het seizoen 2021/22 in de Jupiler Pro League. Voor zowat de helft van de eersteklasser zit het seizoen er echter al een maand op omdat zij zich niet bij de top acht wisten te scharen.


Eén van die clubs is KV Kortrijk, dat de reguliere competitie afsluit op een tegenvallende dertiende plaats. Vooral na Nieuwjaar verging het de Kerels verschrikkelijk, met amper één zege in 2022. Dat was dan wel in de match van het jaar, de derby tegen Zulte Waregem. De rivaal kreeg een 5-0 om de oren. Dat was echter het enige hoogtepunt, want KVK pakte amper 6 op 42 in zijn laatste competitiematchen.

Daardoor was het nog maar de vraag of Kortrijk verder zou gaan met trainer Karim Belhocine. De club speurde de trainersmarkt in ieder geval af, want Het Laatste Nieuws meldde vorige week dat ze interesse toonden in Carl Hoefkens, momenteel nog assistent bij Club Brugge. Maar dezelfde krant meldt nu dat Belhocine toch op post mag blijven.

TWEEDE SEIZOEN
De Algerijn gaat dus zijn tweede seizoen in bij Kortrijk. De 44-jarige was in oktober teruggekeerd naar het Guldensporenstadion als opvolger van de plots naar Standard vertrokken Luka Elsner. Belhocine was van 2015 tot 2017 al eens aan de slag bij de club in verschillende functies. Hij was daarnaast ook al assistent bij Anderlecht en hoofdcoach bij Charleroi.


LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Goede beslissing van KVK?

Meest recent

Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

20
20
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

30
30
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

30
30
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

66
66
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

116
116
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

251
251
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

287
287
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

44
44
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

174
174
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

154
154
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

73
73
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

164
164
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

56
56
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

148
148
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

195
195
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

248
248
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

387
387
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

153
153
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

78
78
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

222
222
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

199
199
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

119
119
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

510
510

Meer sportnieuws