'KV Kortrijk hakt trainersknoop door'

door
'KV Kortrijk hakt trainersknoop door'

Komend weekend wordt nog de laatste speeldag in de play-offs afgewerkt, waarna definitief een streep getrokken kan worden onder het seizoen 2021/22 in de Jupiler Pro League. Voor zowat de helft van de eersteklasser zit het seizoen er echter al een maand op omdat zij zich niet bij de top acht wisten te scharen.


Eén van die clubs is KV Kortrijk, dat de reguliere competitie afsluit op een tegenvallende dertiende plaats. Vooral na Nieuwjaar verging het de Kerels verschrikkelijk, met amper één zege in 2022. Dat was dan wel in de match van het jaar, de derby tegen Zulte Waregem. De rivaal kreeg een 5-0 om de oren. Dat was echter het enige hoogtepunt, want KVK pakte amper 6 op 42 in zijn laatste competitiematchen.

Daardoor was het nog maar de vraag of Kortrijk verder zou gaan met trainer Karim Belhocine. De club speurde de trainersmarkt in ieder geval af, want Het Laatste Nieuws meldde vorige week dat ze interesse toonden in Carl Hoefkens, momenteel nog assistent bij Club Brugge. Maar dezelfde krant meldt nu dat Belhocine toch op post mag blijven.

TWEEDE SEIZOEN
De Algerijn gaat dus zijn tweede seizoen in bij Kortrijk. De 44-jarige was in oktober teruggekeerd naar het Guldensporenstadion als opvolger van de plots naar Standard vertrokken Luka Elsner. Belhocine was van 2015 tot 2017 al eens aan de slag bij de club in verschillende functies. Hij was daarnaast ook al assistent bij Anderlecht en hoofdcoach bij Charleroi.


LEES OOK: 'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

Goede beslissing van KVK?

Meest recent

Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

1
1
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

15
15
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

22
22
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

24
24
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

54
54
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

51
51
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

135
135
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

52
52
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

310
310
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

215
215
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

591
591
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

135
135
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

341
341
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

64
64
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

386
386
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

539
539
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

677
677
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

147
147
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

265
265
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

27
27
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

409
409
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

355
355

Meer sportnieuws