'KV Kortrijk hakt trainersknoop door'

184 stemmen
'KV Kortrijk hakt trainersknoop door'

Komend weekend wordt nog de laatste speeldag in de play-offs afgewerkt, waarna definitief een streep getrokken kan worden onder het seizoen 2021/22 in de Jupiler Pro League. Voor zowat de helft van de eersteklasser zit het seizoen er echter al een maand op omdat zij zich niet bij de top acht wisten te scharen.


Eén van die clubs is KV Kortrijk, dat de reguliere competitie afsluit op een tegenvallende dertiende plaats. Vooral na Nieuwjaar verging het de Kerels verschrikkelijk, met amper één zege in 2022. Dat was dan wel in de match van het jaar, de derby tegen Zulte Waregem. De rivaal kreeg een 5-0 om de oren. Dat was echter het enige hoogtepunt, want KVK pakte amper 6 op 42 in zijn laatste competitiematchen.

Daardoor was het nog maar de vraag of Kortrijk verder zou gaan met trainer Karim Belhocine. De club speurde de trainersmarkt in ieder geval af, want Het Laatste Nieuws meldde vorige week dat ze interesse toonden in Carl Hoefkens, momenteel nog assistent bij Club Brugge. Maar dezelfde krant meldt nu dat Belhocine toch op post mag blijven.

TWEEDE SEIZOEN
De Algerijn gaat dus zijn tweede seizoen in bij Kortrijk. De 44-jarige was in oktober teruggekeerd naar het Guldensporenstadion als opvolger van de plots naar Standard vertrokken Luka Elsner. Belhocine was van 2015 tot 2017 al eens aan de slag bij de club in verschillende functies. Hij was daarnaast ook al assistent bij Anderlecht en hoofdcoach bij Charleroi.


LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Goede beslissing van KVK?

Meest recent

Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

56
56
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

126
126
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

287
287
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

18
18
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

91
91
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

75
75
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

518
518
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

573
573
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

76
76
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

639
639
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

279
279
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

110
110
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

947
947
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

881
881
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

157
157
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

329
329
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

142
142
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

636
636
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

206
206
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

143
143
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

934
934
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

801
801
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

622
622
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

942
942

Meer sportnieuws