'KV Kortrijk hakt trainersknoop door'

door
'KV Kortrijk hakt trainersknoop door'

Komend weekend wordt nog de laatste speeldag in de play-offs afgewerkt, waarna definitief een streep getrokken kan worden onder het seizoen 2021/22 in de Jupiler Pro League. Voor zowat de helft van de eersteklasser zit het seizoen er echter al een maand op omdat zij zich niet bij de top acht wisten te scharen.


Eén van die clubs is KV Kortrijk, dat de reguliere competitie afsluit op een tegenvallende dertiende plaats. Vooral na Nieuwjaar verging het de Kerels verschrikkelijk, met amper één zege in 2022. Dat was dan wel in de match van het jaar, de derby tegen Zulte Waregem. De rivaal kreeg een 5-0 om de oren. Dat was echter het enige hoogtepunt, want KVK pakte amper 6 op 42 in zijn laatste competitiematchen.

Daardoor was het nog maar de vraag of Kortrijk verder zou gaan met trainer Karim Belhocine. De club speurde de trainersmarkt in ieder geval af, want Het Laatste Nieuws meldde vorige week dat ze interesse toonden in Carl Hoefkens, momenteel nog assistent bij Club Brugge. Maar dezelfde krant meldt nu dat Belhocine toch op post mag blijven.

TWEEDE SEIZOEN
De Algerijn gaat dus zijn tweede seizoen in bij Kortrijk. De 44-jarige was in oktober teruggekeerd naar het Guldensporenstadion als opvolger van de plots naar Standard vertrokken Luka Elsner. Belhocine was van 2015 tot 2017 al eens aan de slag bij de club in verschillende functies. Hij was daarnaast ook al assistent bij Anderlecht en hoofdcoach bij Charleroi.


LEES OOK: Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Goede beslissing van KVK?

Meest recent

Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

27
27
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

226
226
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

79
79
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

108
108
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

58
58
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

108
108
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

246
246
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

462
462
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

146
146
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

84
84
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

189
189
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

111
111
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

83
83
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

143
143
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

246
246
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

71
71
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

177
177
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

57
57
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

319
319
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

155
155
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

141
141
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

71
71

Meer sportnieuws