'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

199 stemmen
'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

Beerschot wil volgend seizoen meteen weer terugkeren naar de Jupiler Pro League, maar dat lijkt nog een pittige uitdaging te gaan worden. De Mannekes van het Kiel lijken hun spelerskern weer vanaf nul te moeten gaan opbouwen. De dominosteentjes vallen immers in sneltempo en de ene na de andere basisspeler van de voorbije jaren kondigt zijn vertrek aan.


Joren Dom tekende al bij OH Leuven, Raphael Holzhauser kondigde al zijn vertrek aan en onlangs kwamen er ook berichten dat Ryan Sanusi en Tom Pietermaat op zoek zouden zijn naar een nieuwe club. Daar komen nu nog eens twee spelers bij. Gazet van Antwerpen weet dat ook Musashi Suzuki en Pierre Bourdin gebruik zullen maken van de befaamde degradatieclausule, waardoor ze gratis naar een nieuwe club kunnen.

Suzuki zou zelfs al een aangetekende brief gestuurd hebben naar Beerschot om de clausule te activeren. De Japanse spits zoekt een nieuwe club in Europa. Bourdin bevestigt dan weer zelf aan de krant dat hij over de clausule beschikt en aan zijn makelaar gevraagd heeft om de opties te bekijken. Ook de Franse verdediger is dus op weg naar de uitgang.

OPSTEKER
Maar er is ook goed nieuws voor Beerschot, want Ramiro Vaca lijkt wel op het Kiel te blijven. Dat liet de Boliviaanse offensieve middenvelder uitschijnen in zijn thuisland. Mijn bedoeling is om Beerschot de komende twee seizoenen zoveel mogelijk te helpen", verklaarde hij immers aan Unitel HD. De 22-jarige streek in augustus neer bij Beerschot, maar pendelde dit seizoen tussen basis en bank.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

🚀

Zal Beerschot volgend seizoen voor promotie kunnen strijden?

Meest recent

'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

3
3
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

9
9
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

17
17
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

22
22
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

44
44
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

143
143
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

112
112
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

55
55
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

47
47
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

63
63
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

495
495
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

552
552
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

127
127
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

382
382
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

177
177
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

275
275
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

223
223
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1180
1180
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

88
88
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

474
474
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

323
323
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

711
711
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

843
843
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

88
88
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

177
177

Meer sportnieuws