'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

door
'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

Beerschot wil volgend seizoen meteen weer terugkeren naar de Jupiler Pro League, maar dat lijkt nog een pittige uitdaging te gaan worden. De Mannekes van het Kiel lijken hun spelerskern weer vanaf nul te moeten gaan opbouwen. De dominosteentjes vallen immers in sneltempo en de ene na de andere basisspeler van de voorbije jaren kondigt zijn vertrek aan.


Joren Dom tekende al bij OH Leuven, Raphael Holzhauser kondigde al zijn vertrek aan en onlangs kwamen er ook berichten dat Ryan Sanusi en Tom Pietermaat op zoek zouden zijn naar een nieuwe club. Daar komen nu nog eens twee spelers bij. Gazet van Antwerpen weet dat ook Musashi Suzuki en Pierre Bourdin gebruik zullen maken van de befaamde degradatieclausule, waardoor ze gratis naar een nieuwe club kunnen.

Suzuki zou zelfs al een aangetekende brief gestuurd hebben naar Beerschot om de clausule te activeren. De Japanse spits zoekt een nieuwe club in Europa. Bourdin bevestigt dan weer zelf aan de krant dat hij over de clausule beschikt en aan zijn makelaar gevraagd heeft om de opties te bekijken. Ook de Franse verdediger is dus op weg naar de uitgang.

OPSTEKER
Maar er is ook goed nieuws voor Beerschot, want Ramiro Vaca lijkt wel op het Kiel te blijven. Dat liet de Boliviaanse offensieve middenvelder uitschijnen in zijn thuisland. Mijn bedoeling is om Beerschot de komende twee seizoenen zoveel mogelijk te helpen", verklaarde hij immers aan Unitel HD. De 22-jarige streek in augustus neer bij Beerschot, maar pendelde dit seizoen tussen basis en bank.

LEES OOK: Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

Zal Beerschot volgend seizoen voor promotie kunnen strijden?

Meest recent

Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

45
45
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

54
54
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

163
163
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

290
290
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

220
220
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

41
41
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

48
48
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

55
55
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

104
104
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

179
179
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

275
275
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

328
328
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

120
120
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

112
112
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

627
627
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

229
229
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

776
776
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

225
225
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

141
141
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

174
174
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

263
263
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

692
692
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

85
85
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

408
408
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

363
363

Meer sportnieuws