'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

199 stemmen
'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

Beerschot wil volgend seizoen meteen weer terugkeren naar de Jupiler Pro League, maar dat lijkt nog een pittige uitdaging te gaan worden. De Mannekes van het Kiel lijken hun spelerskern weer vanaf nul te moeten gaan opbouwen. De dominosteentjes vallen immers in sneltempo en de ene na de andere basisspeler van de voorbije jaren kondigt zijn vertrek aan.


Joren Dom tekende al bij OH Leuven, Raphael Holzhauser kondigde al zijn vertrek aan en onlangs kwamen er ook berichten dat Ryan Sanusi en Tom Pietermaat op zoek zouden zijn naar een nieuwe club. Daar komen nu nog eens twee spelers bij. Gazet van Antwerpen weet dat ook Musashi Suzuki en Pierre Bourdin gebruik zullen maken van de befaamde degradatieclausule, waardoor ze gratis naar een nieuwe club kunnen.

Suzuki zou zelfs al een aangetekende brief gestuurd hebben naar Beerschot om de clausule te activeren. De Japanse spits zoekt een nieuwe club in Europa. Bourdin bevestigt dan weer zelf aan de krant dat hij over de clausule beschikt en aan zijn makelaar gevraagd heeft om de opties te bekijken. Ook de Franse verdediger is dus op weg naar de uitgang.

OPSTEKER
Maar er is ook goed nieuws voor Beerschot, want Ramiro Vaca lijkt wel op het Kiel te blijven. Dat liet de Boliviaanse offensieve middenvelder uitschijnen in zijn thuisland. Mijn bedoeling is om Beerschot de komende twee seizoenen zoveel mogelijk te helpen", verklaarde hij immers aan Unitel HD. De 22-jarige streek in augustus neer bij Beerschot, maar pendelde dit seizoen tussen basis en bank.

LEES OOK: Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

🚀

Zal Beerschot volgend seizoen voor promotie kunnen strijden?

Meest recent

Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

1
1
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

22
22
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

34
34
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

23
23
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

13
13
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

27
27
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

82
82
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

343
343
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

75
75
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

61
61
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

196
196
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

61
61
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

61
61
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

118
118
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

91
91
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

61
61
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

357
357
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

63
63
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

226
226
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

282
282
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

203
203
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

274
274
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

209
209

Meer sportnieuws