'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

199
'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

Beerschot wil volgend seizoen meteen weer terugkeren naar de Jupiler Pro League, maar dat lijkt nog een pittige uitdaging te gaan worden. De Mannekes van het Kiel lijken hun spelerskern weer vanaf nul te moeten gaan opbouwen. De dominosteentjes vallen immers in sneltempo en de ene na de andere basisspeler van de voorbije jaren kondigt zijn vertrek aan.


Joren Dom tekende al bij OH Leuven, Raphael Holzhauser kondigde al zijn vertrek aan en onlangs kwamen er ook berichten dat Ryan Sanusi en Tom Pietermaat op zoek zouden zijn naar een nieuwe club. Daar komen nu nog eens twee spelers bij. Gazet van Antwerpen weet dat ook Musashi Suzuki en Pierre Bourdin gebruik zullen maken van de befaamde degradatieclausule, waardoor ze gratis naar een nieuwe club kunnen.

Suzuki zou zelfs al een aangetekende brief gestuurd hebben naar Beerschot om de clausule te activeren. De Japanse spits zoekt een nieuwe club in Europa. Bourdin bevestigt dan weer zelf aan de krant dat hij over de clausule beschikt en aan zijn makelaar gevraagd heeft om de opties te bekijken. Ook de Franse verdediger is dus op weg naar de uitgang.

OPSTEKER
Maar er is ook goed nieuws voor Beerschot, want Ramiro Vaca lijkt wel op het Kiel te blijven. Dat liet de Boliviaanse offensieve middenvelder uitschijnen in zijn thuisland. Mijn bedoeling is om Beerschot de komende twee seizoenen zoveel mogelijk te helpen", verklaarde hij immers aan Unitel HD. De 22-jarige streek in augustus neer bij Beerschot, maar pendelde dit seizoen tussen basis en bank.

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Zal Beerschot volgend seizoen voor promotie kunnen strijden?

Meest recent

'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

22
22
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

34
34
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

21
21
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

101
101
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

79
79
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

109
109
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

68
68
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

77
77
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

174
174
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

115
115
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

267
267
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

85
85
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

428
428
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

507
507
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

203
203
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

133
133
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

132
132
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

205
205
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

198
198
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1747
1747
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

411
411

Meer sportnieuws