Balans verhuurde spelers: miljoenen voor Genk, RSCA en Club

door
Balans verhuurde spelers: miljoenen voor Genk, RSCA en Club

Dit seizoen kon je het reilen en zeilen van de verhuurde spelers van de Belgische eersteklassers volgen bij VoetbalNieuws. Het seizoen loopt overal ten einde en het is tijd voor een balans. We eindigen met de spelers die een grootse indruk achterlieten.


Loïs Openda deed het voortreffelijk bij Vitesse. Hij scoorde 23 doelpunten en zorgde ook nog eens voor 5 assists in 46 wedstrijden. De speler van Club Brugge werd ook nog eens Rode Duivel. Hij was zeker niet de enige spits die het uitstekend deed. Cyriel Dessers maakte 20 doelpunten en leverde 4 assists af in 40 wedstrijden bij Feyenoord. Hij keert mogelijk terug naar KRC Genk. Jackson Muleka (Standard) schitterde bij Kasimpasa met 12 goals en 5 assists in 13 matchen en de Luikenaars zagen ook Mitchy Ntelo (MVV) met 10 doelpunten en 3 assists in 36 wedstrijden goed voor de dag komen. In Maastricht wist ook doelman Romain Matthys zich te onderscheiden. De ondertussen ex-keeper van Eupen tekende er al voor komend seizoen.

In Italië zullen ze nog wel vaker aan spelers uit België denken. Elias Cobbaut was een sterkhouder bij Parma en de club wil de aankoopoptie van 3 miljoen euro bij Anderlecht lichten. Arthur Theate schitterde bij Bologna en via een verplichte aankoopoptie leverde hij KV Oostende 6 miljoen euro op. AC Milan lonkt al naar hem. Liberato Cacace streek in januari neer bij Empoli en STVV verliest hem in de zomer voor 3 miljoen euro.

Anderlecht mag ook hopen op een mooie deal voor Mohammed Dauda. Bij Cartagena liet hij de netten 9 keer trillen en hij leverde ook 3 assists af in 38 matchen. Er is de nodige interesse. KRC Genk zag drie spelers het ook goed doen: Ike Ugbo scoorde vlot bij Troyes (5 goals in 13 matchen), Neto Borges was een vaste waarde bij Tondela (34 matchen met 2 goals en 5 assists) en Eboue Kouassi was dat bij Arouca. Die laatste viel wel uit met een zware knieblessure.

LEES OOK: Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Trending:

Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

Moet Club Openda houden?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

37
37
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

98
98
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

305
305
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

97
97
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

34
34
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

516
516
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

75
75
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

765
765
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

151
151
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

146
146
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

282
282
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

103
103
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

757
757
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

552
552
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

349
349
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

220
220
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

757
757
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

56
56
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

367
367
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

355
355
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

442
442
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1278
1278
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2227
2227
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

144
144

Meer sportnieuws