Van der Elst looft RSCA'er: "Wat is er met hem gebeurd?"

door
Van der Elst looft RSCA'er:

RSC Anderlecht deed zijn job in de Champions’ play-offs en pakte vrij eenvoudig de derde plaats. De rest was te hoog gegrepen. In de play-offs toonde Francis Amuzu zich. De snelle flankaanvaller kende al bij al een matig seizoen.


Amuzu begon goed aan de voetbaljaargang, maar nadien waren zijn prestaties niet bijster indrukwekkend. In de play-offs was dat de laatste drie matchen wel het geval. Franky Van der Elst was bij Eleven Sports lovend over ‘Ciske’. "Ik weet niet wat er met hem is gebeurd. Hij was de laatste drie matchen de beste speler bij Anderlecht. Hij had ook bijna gescoord tegen Union SG en ik ben tevreden voor hem dat hij het zo goed heeft gedaan. Hopelijk kan hij komend seizoen verder gaan op dit elan”, aldus de voormalige Rode Duivel.

TRANSFER?

Amuzu kende inzake statistieken zijn beste seizoen met 10 goals en 5 assists in 45 wedstrijden. De 23-jarige flankaanvaller is één van de spelers die in de zomer Anderlecht mogelijk gaat verlaten. Amuzu mag mits een goed bod weg, maar Anderlecht wil uiteraard de nodige miljoenen euro’s vangen. Het is misschien wel hét moment om te cashen voor Amuzu.

Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3,8 miljoen euro, maar dat is niet zijn transferwaarde. RSCA zal een stuk meer willen voor het jeugdproduct van de Brusselaars. In januari waren er een aantal aanbiedingen, maar dat waren toen enkel huurdeals met aankoopoptie. Dergelijke voorstellen gooide Anderlecht uiteraard meteen in de prullenbak.

LEES OOK: 'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

Wat moet RSCA doen met Amuzu?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

35
35
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

109
109
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

129
129
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

442
442
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

399
399
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

35
35
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

341
341
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

109
109
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

109
109
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

217
217
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

109
109
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

61
61
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

230
230
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

128
128
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

184
184
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

245
245
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

338
338
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

20
20
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

430
430
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

59
59
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

217
217
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

346
346
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

71
71
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

212
212
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

274
274

Meer sportnieuws