Van der Elst looft RSCA'er: "Wat is er met hem gebeurd?"

door
Van der Elst looft RSCA'er:

RSC Anderlecht deed zijn job in de Champions’ play-offs en pakte vrij eenvoudig de derde plaats. De rest was te hoog gegrepen. In de play-offs toonde Francis Amuzu zich. De snelle flankaanvaller kende al bij al een matig seizoen.


Amuzu begon goed aan de voetbaljaargang, maar nadien waren zijn prestaties niet bijster indrukwekkend. In de play-offs was dat de laatste drie matchen wel het geval. Franky Van der Elst was bij Eleven Sports lovend over ‘Ciske’. "Ik weet niet wat er met hem is gebeurd. Hij was de laatste drie matchen de beste speler bij Anderlecht. Hij had ook bijna gescoord tegen Union SG en ik ben tevreden voor hem dat hij het zo goed heeft gedaan. Hopelijk kan hij komend seizoen verder gaan op dit elan”, aldus de voormalige Rode Duivel.

TRANSFER?

Amuzu kende inzake statistieken zijn beste seizoen met 10 goals en 5 assists in 45 wedstrijden. De 23-jarige flankaanvaller is één van de spelers die in de zomer Anderlecht mogelijk gaat verlaten. Amuzu mag mits een goed bod weg, maar Anderlecht wil uiteraard de nodige miljoenen euro’s vangen. Het is misschien wel hét moment om te cashen voor Amuzu.

Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3,8 miljoen euro, maar dat is niet zijn transferwaarde. RSCA zal een stuk meer willen voor het jeugdproduct van de Brusselaars. In januari waren er een aantal aanbiedingen, maar dat waren toen enkel huurdeals met aankoopoptie. Dergelijke voorstellen gooide Anderlecht uiteraard meteen in de prullenbak.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Wat moet RSCA doen met Amuzu?

Meest recent

'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

4
4
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

6
6
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

71
71
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

168
168
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

56
56
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

97
97
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

51
51
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

168
168
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

182
182
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

119
119
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

181
181
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

194
194
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

262
262
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

121
121
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

110
110
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

66
66
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

352
352
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

246
246
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

299
299
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

452
452
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

171
171
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

370
370
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1503
1503
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

127
127

Meer sportnieuws