Van der Elst looft RSCA'er: "Wat is er met hem gebeurd?"

door
Van der Elst looft RSCA'er:

RSC Anderlecht deed zijn job in de Champions’ play-offs en pakte vrij eenvoudig de derde plaats. De rest was te hoog gegrepen. In de play-offs toonde Francis Amuzu zich. De snelle flankaanvaller kende al bij al een matig seizoen.


Amuzu begon goed aan de voetbaljaargang, maar nadien waren zijn prestaties niet bijster indrukwekkend. In de play-offs was dat de laatste drie matchen wel het geval. Franky Van der Elst was bij Eleven Sports lovend over ‘Ciske’. "Ik weet niet wat er met hem is gebeurd. Hij was de laatste drie matchen de beste speler bij Anderlecht. Hij had ook bijna gescoord tegen Union SG en ik ben tevreden voor hem dat hij het zo goed heeft gedaan. Hopelijk kan hij komend seizoen verder gaan op dit elan”, aldus de voormalige Rode Duivel.

TRANSFER?

Amuzu kende inzake statistieken zijn beste seizoen met 10 goals en 5 assists in 45 wedstrijden. De 23-jarige flankaanvaller is één van de spelers die in de zomer Anderlecht mogelijk gaat verlaten. Amuzu mag mits een goed bod weg, maar Anderlecht wil uiteraard de nodige miljoenen euro’s vangen. Het is misschien wel hét moment om te cashen voor Amuzu.

Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3,8 miljoen euro, maar dat is niet zijn transferwaarde. RSCA zal een stuk meer willen voor het jeugdproduct van de Brusselaars. In januari waren er een aantal aanbiedingen, maar dat waren toen enkel huurdeals met aankoopoptie. Dergelijke voorstellen gooide Anderlecht uiteraard meteen in de prullenbak.

LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Wat moet RSCA doen met Amuzu?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

170
170
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

95
95
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

187
187
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

118
118
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

98
98
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

55
55
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

214
214
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

224
224
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

405
405
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

261
261
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

504
504
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

42
42
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

483
483
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

151
151
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

366
366
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

256
256
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

684
684

Meer sportnieuws