Martinez zal met 5 sterkhouders moeten puzzelen

49
Martinez zal met 5 sterkhouders moeten puzzelen

Komend weekend wordt er nog een punt gezet achter heel wat Europese competitie en daarna volgen nog de finales van de Conference League en de Champions League, maar daarna is het podium weer aan de nationale ploegen. Begin juni wordt de derde editie van de Nations League afgetrapt, waarin de Rode Duivels ingedeeld werden in een poule met Nederland, Polen en Wales.


Het wordt een bijzonder drukke interlandperiode, want op elf dagen tijd worden er maar liefst vier wedstrijden afgewerkt. De Belgen spelen eerst thuis tegen Nederland en Polen en werken daarna nog uitwedstrijden tegen Wales en opnieuw Polen af. Roberto Martinez koos daarom voor een zeer ruime selectie van 32 spelers, ondanks dat hij maar 23 spelers op het wedstrijdblad mag zetten.

Volgens Thomas Meunier is dat een goede keuze van de bondscoach, want hij voorziet al zeker met vijf sterkhouders problemen. "Eden, Romelu, Axel, Toby en ik hebben de laatste tijd weinig speelminuten gemaakt. Wij horen in principe allemaal bij de elf, twaalf, dertien basisspelers. Maar dat wil zeggen dat wij geen drie of vier wedstrijden zullen kunnen spelen", geeft de rechtsachter aan bij RTBF.

BLESSURES
Voor Meunier en Hazard waren blessures de spelbreker. Meunier hervatte vorige week wel de groepstrainingen bij Dortmund, maar zijn laatste speelminuten dateren al van februari. Hazard ging in maart dan weer onder het mes en maakte afgelopen weekend zijn rentree. Lukaku zit bij Chelsea dan weer vooral aan de bank gekluisterd, al startte hij wel in de laatste drie wedstrijden. Alderweireld heeft dan weer de afgelopen maand niet meer gespeeld omdat het seizoen in Qatar al in maart eindigde en de groepsfase van de Aziatische Champions League in april afgewerkt werd.

LEES OOK: ‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Denk je dat Martinez veel zal roteren?

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

41
41
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

13
13
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

37
37
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

48
48
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

50
50
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

192
192
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

313
313
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

101
101
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

245
245
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

126
126
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

98
98
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

444
444
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

34
34
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

539
539
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

753
753
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

626
626
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

222
222
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1121
1121
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

215
215
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws