Martinez zal met 5 sterkhouders moeten puzzelen

door
Martinez zal met 5 sterkhouders moeten puzzelen

Komend weekend wordt er nog een punt gezet achter heel wat Europese competitie en daarna volgen nog de finales van de Conference League en de Champions League, maar daarna is het podium weer aan de nationale ploegen. Begin juni wordt de derde editie van de Nations League afgetrapt, waarin de Rode Duivels ingedeeld werden in een poule met Nederland, Polen en Wales.


Het wordt een bijzonder drukke interlandperiode, want op elf dagen tijd worden er maar liefst vier wedstrijden afgewerkt. De Belgen spelen eerst thuis tegen Nederland en Polen en werken daarna nog uitwedstrijden tegen Wales en opnieuw Polen af. Roberto Martinez koos daarom voor een zeer ruime selectie van 32 spelers, ondanks dat hij maar 23 spelers op het wedstrijdblad mag zetten.

Volgens Thomas Meunier is dat een goede keuze van de bondscoach, want hij voorziet al zeker met vijf sterkhouders problemen. "Eden, Romelu, Axel, Toby en ik hebben de laatste tijd weinig speelminuten gemaakt. Wij horen in principe allemaal bij de elf, twaalf, dertien basisspelers. Maar dat wil zeggen dat wij geen drie of vier wedstrijden zullen kunnen spelen", geeft de rechtsachter aan bij RTBF.

BLESSURES
Voor Meunier en Hazard waren blessures de spelbreker. Meunier hervatte vorige week wel de groepstrainingen bij Dortmund, maar zijn laatste speelminuten dateren al van februari. Hazard ging in maart dan weer onder het mes en maakte afgelopen weekend zijn rentree. Lukaku zit bij Chelsea dan weer vooral aan de bank gekluisterd, al startte hij wel in de laatste drie wedstrijden. Alderweireld heeft dan weer de afgelopen maand niet meer gespeeld omdat het seizoen in Qatar al in maart eindigde en de groepsfase van de Aziatische Champions League in april afgewerkt werd.

LEES OOK: Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

Denk je dat Martinez veel zal roteren?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

36
36
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

73
73
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

134
134
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

194
194
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

93
93
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

108
108
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

162
162
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

264
264
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

65
65
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

388
388
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

245
245
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

391
391
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

474
474
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

366
366
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

254
254
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

741
741
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

432
432
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

152
152
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

649
649
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

71
71
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

877
877

Meer sportnieuws