Martinez zal met 5 sterkhouders moeten puzzelen

door
Martinez zal met 5 sterkhouders moeten puzzelen

Komend weekend wordt er nog een punt gezet achter heel wat Europese competitie en daarna volgen nog de finales van de Conference League en de Champions League, maar daarna is het podium weer aan de nationale ploegen. Begin juni wordt de derde editie van de Nations League afgetrapt, waarin de Rode Duivels ingedeeld werden in een poule met Nederland, Polen en Wales.


Het wordt een bijzonder drukke interlandperiode, want op elf dagen tijd worden er maar liefst vier wedstrijden afgewerkt. De Belgen spelen eerst thuis tegen Nederland en Polen en werken daarna nog uitwedstrijden tegen Wales en opnieuw Polen af. Roberto Martinez koos daarom voor een zeer ruime selectie van 32 spelers, ondanks dat hij maar 23 spelers op het wedstrijdblad mag zetten.

Volgens Thomas Meunier is dat een goede keuze van de bondscoach, want hij voorziet al zeker met vijf sterkhouders problemen. "Eden, Romelu, Axel, Toby en ik hebben de laatste tijd weinig speelminuten gemaakt. Wij horen in principe allemaal bij de elf, twaalf, dertien basisspelers. Maar dat wil zeggen dat wij geen drie of vier wedstrijden zullen kunnen spelen", geeft de rechtsachter aan bij RTBF.

BLESSURES
Voor Meunier en Hazard waren blessures de spelbreker. Meunier hervatte vorige week wel de groepstrainingen bij Dortmund, maar zijn laatste speelminuten dateren al van februari. Hazard ging in maart dan weer onder het mes en maakte afgelopen weekend zijn rentree. Lukaku zit bij Chelsea dan weer vooral aan de bank gekluisterd, al startte hij wel in de laatste drie wedstrijden. Alderweireld heeft dan weer de afgelopen maand niet meer gespeeld omdat het seizoen in Qatar al in maart eindigde en de groepsfase van de Aziatische Champions League in april afgewerkt werd.

LEES OOK: Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

Denk je dat Martinez veel zal roteren?

Meest recent

Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

34
34
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

137
137
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

231
231
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

79
79
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

198
198
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

244
244
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

49
49
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

469
469
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

366
366
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

148
148
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

424
424
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

79
79
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

358
358
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

585
585
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

214
214
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

253
253
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

314
314
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

378
378
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

559
559
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

202
202
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

312
312
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

513
513
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

394
394

Meer sportnieuws