Martinez zal met 5 sterkhouders moeten puzzelen

door
Martinez zal met 5 sterkhouders moeten puzzelen

Komend weekend wordt er nog een punt gezet achter heel wat Europese competitie en daarna volgen nog de finales van de Conference League en de Champions League, maar daarna is het podium weer aan de nationale ploegen. Begin juni wordt de derde editie van de Nations League afgetrapt, waarin de Rode Duivels ingedeeld werden in een poule met Nederland, Polen en Wales.


Het wordt een bijzonder drukke interlandperiode, want op elf dagen tijd worden er maar liefst vier wedstrijden afgewerkt. De Belgen spelen eerst thuis tegen Nederland en Polen en werken daarna nog uitwedstrijden tegen Wales en opnieuw Polen af. Roberto Martinez koos daarom voor een zeer ruime selectie van 32 spelers, ondanks dat hij maar 23 spelers op het wedstrijdblad mag zetten.

Volgens Thomas Meunier is dat een goede keuze van de bondscoach, want hij voorziet al zeker met vijf sterkhouders problemen. "Eden, Romelu, Axel, Toby en ik hebben de laatste tijd weinig speelminuten gemaakt. Wij horen in principe allemaal bij de elf, twaalf, dertien basisspelers. Maar dat wil zeggen dat wij geen drie of vier wedstrijden zullen kunnen spelen", geeft de rechtsachter aan bij RTBF.

BLESSURES
Voor Meunier en Hazard waren blessures de spelbreker. Meunier hervatte vorige week wel de groepstrainingen bij Dortmund, maar zijn laatste speelminuten dateren al van februari. Hazard ging in maart dan weer onder het mes en maakte afgelopen weekend zijn rentree. Lukaku zit bij Chelsea dan weer vooral aan de bank gekluisterd, al startte hij wel in de laatste drie wedstrijden. Alderweireld heeft dan weer de afgelopen maand niet meer gespeeld omdat het seizoen in Qatar al in maart eindigde en de groepsfase van de Aziatische Champions League in april afgewerkt werd.

LEES OOK: Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Denk je dat Martinez veel zal roteren?

Meest recent

Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

0
0
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

73
73
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

54
54
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

325
325
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

82
82
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

21
21
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

305
305
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

38
38
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

319
319
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

122
122
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

308
308
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

218
218
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

300
300
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

101
101
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

448
448
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

502
502
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

626
626
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

305
305
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

213
213
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

303
303
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

79
79
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

244
244
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

133
133
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

282
282
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

508
508

Meer sportnieuws