Mpoku duidelijk over mogelijk vertrek Lokonga bij Arsenal

door
Mpoku duidelijk over mogelijk vertrek Lokonga bij Arsenal

RSC Anderlecht verkocht afgelopen zomer Sambi Lokonga voor 18 miljoen euro aan Arsenal en dat bedrag kan oplopen tot 21 miljoen euro. De middenvelder begon bijzonder goed bij The Gunners, maar nadien ging het minder. Er gingen zelfs geluiden dat Arsenal hem zou willen uitlenen.


Paul-José Mpoku is de broer van Lokonga en behartigt ook zijn belangen. Van een zomers vertrek van Lokonga is voorlopig nog geen sprake. "Een vertrek is uitgesloten. Sambi voelt zich goed bij Arsenal, maar uiteraard wil hij volgend jaar meer spelen. Arsenal speelt volgend jaar Europees voetbal, dus er zullen de nodige wedstrijden zijn", aldus Mpoku aan RTBF.

In 2022 kreeg Lokonga nog amper speelkansen van manager Mikel Arteta. Toch is Mpoku tevreden over het eerste seizoen van zijn broer. "We zouden met beide handen hebben getekend voor een eerste seizoen met 33% speeltijd. En Albert boekt elke dag vooruitgang, vooral op training." 

ZOALS DE BRUYNE EN LUKAKU

Mpoku laat weten dat de overstap van de Jupiler Pro League naar de Premier League enorm groot is en dat er altijd een aanpassingsperiode nodig is. Hij zag dat in het verleden ook gebeuren met toppers als Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, die na hun transfer naar Chelsea ook meteen een stap terug moesten zetten om nadien sterker terug te keren. Voorlopig is een stap terugzetten nog geen optie voor Lokonga. Hij zal ongetwijfeld de voorbereiding afwachten en dan alles nog eens evalueren. Arsenal zal immers ook nieuwe spelers aantrekken. 

LEES OOK: Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

Gaat Lokonga slagen bij Arsenal?

Meest recent

Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

1
1
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

25
25
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

43
43
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

185
185
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

50
50
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

110
110
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

46
46
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

181
181
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

165
165
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

94
94
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

596
596
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

258
258
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

280
280
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

836
836
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

559
559
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

389
389
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

293
293
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

764
764
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

200
200
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

61
61
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

97
97
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

406
406
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

62
62
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

559
559

Meer sportnieuws