Laporta onthult krankzinnige eisen Mbappé

door
Laporta onthult krankzinnige eisen Mbappé

Het zal wellicht zeer snel duidelijk worden waar Kylian Mbappé volgend seizoen aan de slag zal gaan, want de spits gaf vorig weekend aan dat hij zijn beslissing bekend zal maken nog voor hij aansluit bij de Franse nationale ploeg voor de Nations League begin juni. Het gaat nog tussen huidige club Paris Saint-Germain en Real Madrid om zijn handtekening.


Maar wie het ook zal halen, zij zullen zonder twijfel een smak geld op tafel moeten leggen om Mbappé te overtuigen. Joan Laporta, voorzitter van FC Barcelona, gooit de financiële eisen van de Franse ster immers in de openbaarheid. "Hij vraagt 45-50 miljoen euro netto per jaar", verklaarde hij immers aan Radio Catalunya. "Hij is van het niveau van supertoppers. Maar ze hebben geen van beiden de Champions League gewonnen", verwees hij ook nog naar Erling Haaland, die voor Man City koos.

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano worden de cijfers van Laporta wel ontkend vanuit de entourage van Mbappé. Zij stellen immers dat er nooit gesprekken zijn geweest met FC Barcelona en dus kan Laporta de eisen van de aanvaller ook niet kennen. Ondertussen gaat wel een ander opvallend gerucht rond over de beslissing van Mbappé.

TWEE AKKOORDEN
Foot Mercato stelt immers dat de speler van plan is om zowel met PSG als met Real tot een akkoord te komen, om daarna zijn keuze te maken. Met de Koninklijke zou dat akkoord er al bijna zijn, terwijl PSG nog werk aan de winkel heeft. Dinsdag en woensdag zouden er echter nog gesprekken op het programma staan tussen Mbappé en de Parijse directie.


LEES OOK: 'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Mbappé kan best kiezen voor...

Meest recent

Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

4
4
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

16
16
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

133
133
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

140
140
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

90
90
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

268
268
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

251
251
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

149
149
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

61
61
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

304
304
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

105
105
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

62
62
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

223
223
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

324
324
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

376
376
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

305
305
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

354
354
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

139
139
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

392
392
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

231
231
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

263
263
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

245
245
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

184
184
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

115
115

Meer sportnieuws