Laporta onthult krankzinnige eisen Mbappé

door
Laporta onthult krankzinnige eisen Mbappé

Het zal wellicht zeer snel duidelijk worden waar Kylian Mbappé volgend seizoen aan de slag zal gaan, want de spits gaf vorig weekend aan dat hij zijn beslissing bekend zal maken nog voor hij aansluit bij de Franse nationale ploeg voor de Nations League begin juni. Het gaat nog tussen huidige club Paris Saint-Germain en Real Madrid om zijn handtekening.


Maar wie het ook zal halen, zij zullen zonder twijfel een smak geld op tafel moeten leggen om Mbappé te overtuigen. Joan Laporta, voorzitter van FC Barcelona, gooit de financiële eisen van de Franse ster immers in de openbaarheid. "Hij vraagt 45-50 miljoen euro netto per jaar", verklaarde hij immers aan Radio Catalunya. "Hij is van het niveau van supertoppers. Maar ze hebben geen van beiden de Champions League gewonnen", verwees hij ook nog naar Erling Haaland, die voor Man City koos.

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano worden de cijfers van Laporta wel ontkend vanuit de entourage van Mbappé. Zij stellen immers dat er nooit gesprekken zijn geweest met FC Barcelona en dus kan Laporta de eisen van de aanvaller ook niet kennen. Ondertussen gaat wel een ander opvallend gerucht rond over de beslissing van Mbappé.

TWEE AKKOORDEN
Foot Mercato stelt immers dat de speler van plan is om zowel met PSG als met Real tot een akkoord te komen, om daarna zijn keuze te maken. Met de Koninklijke zou dat akkoord er al bijna zijn, terwijl PSG nog werk aan de winkel heeft. Dinsdag en woensdag zouden er echter nog gesprekken op het programma staan tussen Mbappé en de Parijse directie.


LEES OOK: 'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Mbappé kan best kiezen voor...

Meest recent

'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

11
11
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

58
58
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

66
66
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

54
54
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

74
74
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

181
181
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

118
118
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

98
98
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

99
99
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

333
333
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

241
241
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

366
366
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

326
326
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

109
109
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

137
137
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

251
251
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

90
90
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

101
101
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

88
88
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

110
110
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

257
257
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

215
215
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

229
229
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

96
96
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

75
75

Meer sportnieuws