'Feyenoord anticipeert op vertrek Dessers met pikante transfer'

door
'Feyenoord anticipeert op vertrek Dessers met pikante transfer'

Bij Feyenoord zetten ze vorig weekend al een punt achter hun seizoen in de Eredivisie, maar pas volgende week volgt de echte apotheose van hun seizoen. Dan spelen ze immers nog de finale van de Conference League tegen AS Roma. Voor Cyriel Dessers wordt het een unieke kans om een Europese beker te pakken en zich helemaal tot topschutter van het toernooi te kronen.


Wat er daarna zal gebeuren, is evenwel nog hoogst onzeker. Bij Feyenoord beseffen ze dat ook maar al te goed en dus aarzelen de Nederlanders niet. Volgens Algemeen Dagblad staan ze op het punt een zeer pikante transfer te doen, want Danilo zou transfervrij overkomen van aartsrivaal Ajax. De jonge Braziliaan was de voorbije maanden pas derde keuze bij de kampioen na Haller en Brobbey.

Vorig seizoen scoorde Danilo wel nog zeventien keer op huurbasis bij FC Twente en dus hoopt Feyenoord een scorende spits beet te hebben. AD benadrukt wel dat de komst van Danilo een verlengd verblijf van Dessers in Rotterdam zeker niet uitsluit. De club wil de huurling van KRC Genk nog altijd dolgraag houden, maar zal daarvoor wel 4 miljoen euro op tafel moeten leggen.

BELANGSTELLING
Dat is een pittige som voor Feyenoord, dat bovendien moet afrekenen met concurrentie. De Europese exploten van Dessers hebben ervoor gezorgd dat er nog meer grote clubs interesse tonen in de Belgische Nigeriaan. Trainer Arne Slot gaf vorig weekend dan ook al aan dat de toekomst van Dessers momenteel vooral afhangt van zijn eigen keuze.

LEES OOK: Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Zal Dessers volgend seizoen nog bij Feyenoord spelen?

Meest recent

Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

35
35
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

82
82
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

94
94
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

55
55
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

227
227
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

109
109
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

216
216
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

148
148
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

142
142
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

90
90
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

423
423
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

343
343
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

175
175
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

400
400
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

277
277
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

469
469
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

370
370
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

136
136
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

488
488
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

188
188
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

265
265
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

130
130
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

51
51
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

200
200

Meer sportnieuws