Zwoegend Liverpool zorgt voor bloedstollende apotheose

255 stemmen
Zwoegend Liverpool zorgt voor bloedstollende apotheose

De laatste speeldag in de Premier League zal komend weekend een bloedstollende apotheose van de titelstrijd met zich meebrengen. Daar zorgde Liverpool voor, want de Reds wonnen dinsdagavond met veel moeite hun wedstrijd op Southampton. Daarmee profiteren ze van het puntenverlies van Manchester City vorig weekend en naderen ze tot op één punt.


Bij City volgden ze de wedstrijd met bijzondere aandacht, want bij een nederlaag van Liverpool zouden ze al de titel mogen vieren. Even leek dat scenario zelfs waarheid te zullen worden. Net voor het kwartier kwam Southampton immers verrassend op voorsprong. Een schot van Redmond week af en verdween voorbij een verbouwereerde Alisson tegen de netten.

Lang duurde de titelhoop van City echter niet, want een kwartier later was de stand alweer in evenwicht. Uitgerekend Minamino bracht Liverpool langszij tegen de club die hem vorig seizoen nog huurde. Liverpool moest echter winnen als het de slotspeeldag nog écht spannend wilde maken. Jürgen Klopp gooide met nog 25 minuten op de klok Divock Origi in de strijd.

BESLISSING OP SLOTSPEELDAG
Enkele minuten later stond de 1-2 al op het bord. Een hoekschop belandde bij Matip en de verdediger kopte met wat geluk raak. Liverpool gaf zijn voorsprong niet meer weg en zorgt ervoor dat de beslissing pas op de laatste speeldag valt. De Reds spelen dan tegen Wolverhampton, maar moeten nog steeds hopen op een misstap van City tegen Aston Villa. De Bruyne en zijn maats hebben immers een punt voorsprong én een beter doelsaldo.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Wie zal kampioen worden in de Premier League?

Meest recent

Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

0
0
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

304
304
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

58
58
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

123
123
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

16
16
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

20
20
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

102
102
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

113
113
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

17
17
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

369
369
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

143
143
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

32
32
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

34
34
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

210
210
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

496
496
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

323
323
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

76
76
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

240
240
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

708
708
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

405
405
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

457
457
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

650
650

Meer sportnieuws