'KV Oostende wil Club Brugge en Genk aftroeven'

door
'KV Oostende wil Club Brugge en Genk aftroeven'

Bevestigen is altijd het moeilijkste, dat mochten ze bij KV Oostende dit seizoen ook ervaren. De kustploeg kwam nooit in de buurt van zijn knappe prestaties van vorig seizoen en moest na een heuse leegloop tot het bittere einde strijden voor het behoud in de Jupiler Pro League. Dat werd uiteindelijk wel verzekerd, maar volgend seizoen lijkt een kwaliteitsinjectie toch welkom.


Daar lijken ze in Oostende wel aan te werken. Zo lijken ze onder meer bij de concurrentie rond te kijken, want volgens Het Laatste Nieuws toont KVO concrete interesse voor Isaac Nuhu van AS Eupen. De Panda's eindigden zelfs nog een paar plaatsjes onder Oostende in het klassement, maar Nuhu wist zich desondanks in de kijker te spelen.

Met twee goals en twee assists in 27 wedstrijden ogen de statistieken van de 20-jarige Ghanees voorlopig wel nog mager, maar hij lijkt zeker over potentieel te beschikken. Dat zorgde er zelfs voor dat hij de voorbije weken al gelinkt werd aan Club Brugge en KRC Genk. Echt concreet lijkt die belangstelling echter niet te zijn en nu wil Oostende hen dus te snel af zijn.

VRAAGPRIJS
De voornaamste vraag voor Oostende zal echter zijn hoeveel Eupen hoopt te vangen voor Nuhu, die nog een contract tot 2025 heeft. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 800.000 euro. De kans lijkt wel groot dat Oostende meer zal moeten betalen als het de talentvolle aanvaller effectief wil strikken.

Zou hij een aanwinst zijn voor KVO?

Meest recent

'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

16
16
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

23
23
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

49
49
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

24
24
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

308
308
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

105
105
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

67
67
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

191
191
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

243
243
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

239
239
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

88
88
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

437
437
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

91
91
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

259
259
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

239
239
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

91
91
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

217
217
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

517
517
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

128
128
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

591
591
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

424
424
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

111
111

Meer sportnieuws