Bormans reageert op knappe wijze op uithaal van Verhaeghe

door
Bormans reageert op knappe wijze op uithaal van Verhaeghe

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe reageerde niet bepaald met klasse na de titelwinst van zijn team. Hij haalde uit naar Union SG en daar reageerden ze via CEO Philippe Bormans op een zeer goede manier. Zo kan het dus ook.


"Ik kijk daar toch anders naar. Als zakenman vooral. En dan zie ik dat wij het niet moeten opnemen tegen Union, maar tegen Brighton. Een Premier League-club met veel meer middelen dan wij. Zij gebruiken Union voor een bepaald doel", vertelde Verhaeghe na de zege bij Royal Antwerp FC. Een steek naar Union SG die niet had gemoeten. De Brusselaars kregen inderdaad een aantal huurspelers van Brighton en de Engelsen haalden er Deniz Undav weg voor 7 miljoen euro, maar voorlopig krijgt Union SG niet plots tientallen miljoenen euro's van de rijke eigenaar.

REACTIE BORMANS

Het was dus een uitspraak die Verhaeghe niet had moeten doen en waar hij zeer veel kritiek op kreeg. Bormans reageerde hij HLN.be op een goede manier: met de nodige klasse. "Da’s een jammere uitspraak. We gaan er niet te veel bij stilstaan, ik denk dat Bart ook wel beter weet. Hij kent de club hier en hij weet ook met welke budgetten we werken, dus wat dat betreft tillen we zeker niet zwaar aan die uitspraken. Het is aan ons om onze eigen koers te varen en wat andere mensen daar van denken... Het is hun volste recht dat te doen, maar wij weten wel beter", aldus de Limburger.

LEES OOK: Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Knap van Bormans?

Meest recent

‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

133
133
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

23
23
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

15
15
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

155
155
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

113
113
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

136
136
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

169
169
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

170
170
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

95
95
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

311
311
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

316
316
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

182
182
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

141
141
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

493
493
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

94
94
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

160
160
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

77
77
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

101
101
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

274
274
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

206
206
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

338
338
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

536
536
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221

Meer sportnieuws