Bormans reageert op knappe wijze op uithaal van Verhaeghe

door
Bormans reageert op knappe wijze op uithaal van Verhaeghe

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe reageerde niet bepaald met klasse na de titelwinst van zijn team. Hij haalde uit naar Union SG en daar reageerden ze via CEO Philippe Bormans op een zeer goede manier. Zo kan het dus ook.


"Ik kijk daar toch anders naar. Als zakenman vooral. En dan zie ik dat wij het niet moeten opnemen tegen Union, maar tegen Brighton. Een Premier League-club met veel meer middelen dan wij. Zij gebruiken Union voor een bepaald doel", vertelde Verhaeghe na de zege bij Royal Antwerp FC. Een steek naar Union SG die niet had gemoeten. De Brusselaars kregen inderdaad een aantal huurspelers van Brighton en de Engelsen haalden er Deniz Undav weg voor 7 miljoen euro, maar voorlopig krijgt Union SG niet plots tientallen miljoenen euro's van de rijke eigenaar.

REACTIE BORMANS

Het was dus een uitspraak die Verhaeghe niet had moeten doen en waar hij zeer veel kritiek op kreeg. Bormans reageerde hij HLN.be op een goede manier: met de nodige klasse. "Da’s een jammere uitspraak. We gaan er niet te veel bij stilstaan, ik denk dat Bart ook wel beter weet. Hij kent de club hier en hij weet ook met welke budgetten we werken, dus wat dat betreft tillen we zeker niet zwaar aan die uitspraken. Het is aan ons om onze eigen koers te varen en wat andere mensen daar van denken... Het is hun volste recht dat te doen, maar wij weten wel beter", aldus de Limburger.

LEES OOK: Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Knap van Bormans?

Meest recent

"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

32
32
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

7
7
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

18
18
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

29
29
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

179
179
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

186
186
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

79
79
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

413
413
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

251
251
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

341
341
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

262
262
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

144
144
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

285
285
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

229
229
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1107
1107
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

257
257
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

187
187
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1169
1169
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

468
468
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

189
189
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

288
288
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1118
1118
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

431
431

Meer sportnieuws