'Antwerp verrast met vervanger van Buta'

door
'Antwerp verrast met vervanger van Buta'

Royal Antwerp FC ziet Aurelio Buta transfervrij naar Eintracht Frankfurt vertrekken. De Great Old heeft met Jelle Bataille nog een rechtsachter in zijn rangen, maar de Antwerpse club heeft een vervanger voor Buta in gedachten en die is best verrassend.


Het Duitse Kicker meldt dat Antwerp Frederic Ananou wil vastleggen, maar er zijn nog een aantal buitenlandse ploegen die de speler op de radar hebben staan. De 24-jarige verdediger komt uit voor de Duitse tweedeklasser Paderborn, waar hij een aflopend contract heeft. Beide partijen beslisten om uit elkaar te gaan. Daar kwam hij dit seizoen amper aan de bak.

EX-DUITS INTERNATIONAL

Ananou speelde in het verleden voor FC Köln, Roda JC en Ingolstadt. De rechtsachter, die ook links en centraal uit de voeten kan, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 350.000 euro. Het is opvallend dat Antwerp bij Ananou uitkomt, want hij maakte de afgelopen jaren niet bepaald een grote indruk. Hij is ook international bij Togo, waar hij in maart twee oefenmatchen mocht mee afwerken. In het verleden speelde hij in totaal vijftien wedstrijden voor de U19 en U20 van Duitsland.

Ananou zal één van de komende weken zijn keuze omtrent een nieuwe club gaan bekendmaken. Zien we de verdediger volgend seizoen aan het werk in de Jupiler Pro League? Het staat nu al vast dat er komende zomer héél wat transferverkeer zal zijn op de Bosuil, in- en uitgaand. Antwerp wil komend seizoen eindelijk eens meespelen voor de landstitel.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Moet Antwerp hem aantrekken?

Meest recent

'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

32
32
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

9
9
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

185
185
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

238
238
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

241
241
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

11
11
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

45
45
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

79
79
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

333
333
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

150
150
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

287
287
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

123
123
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

452
452
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

256
256
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

206
206
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

164
164
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

236
236
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

716
716
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

80
80
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

126
126

Meer sportnieuws