'Antwerp verrast met vervanger van Buta'

door
'Antwerp verrast met vervanger van Buta'

Royal Antwerp FC ziet Aurelio Buta transfervrij naar Eintracht Frankfurt vertrekken. De Great Old heeft met Jelle Bataille nog een rechtsachter in zijn rangen, maar de Antwerpse club heeft een vervanger voor Buta in gedachten en die is best verrassend.


Het Duitse Kicker meldt dat Antwerp Frederic Ananou wil vastleggen, maar er zijn nog een aantal buitenlandse ploegen die de speler op de radar hebben staan. De 24-jarige verdediger komt uit voor de Duitse tweedeklasser Paderborn, waar hij een aflopend contract heeft. Beide partijen beslisten om uit elkaar te gaan. Daar kwam hij dit seizoen amper aan de bak.

EX-DUITS INTERNATIONAL

Ananou speelde in het verleden voor FC Köln, Roda JC en Ingolstadt. De rechtsachter, die ook links en centraal uit de voeten kan, heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 350.000 euro. Het is opvallend dat Antwerp bij Ananou uitkomt, want hij maakte de afgelopen jaren niet bepaald een grote indruk. Hij is ook international bij Togo, waar hij in maart twee oefenmatchen mocht mee afwerken. In het verleden speelde hij in totaal vijftien wedstrijden voor de U19 en U20 van Duitsland.

Ananou zal één van de komende weken zijn keuze omtrent een nieuwe club gaan bekendmaken. Zien we de verdediger volgend seizoen aan het werk in de Jupiler Pro League? Het staat nu al vast dat er komende zomer héél wat transferverkeer zal zijn op de Bosuil, in- en uitgaand. Antwerp wil komend seizoen eindelijk eens meespelen voor de landstitel.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Moet Antwerp hem aantrekken?

Meest recent

PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

0
0
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

30
30
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

111
111
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

20
20
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

26
26
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

72
72
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

58
58
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

152
152
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

94
94
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

115
115
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

76
76
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

539
539
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

43
43
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

276
276
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

28
28
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

97
97
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

41
41
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

92
92
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

80
80
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

57
57
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

494
494
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

123
123
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

75
75
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

251
251
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

169
169

Meer sportnieuws