'Barcelona richt pijlen op ervaren Chelsea-duo'

door
'Barcelona richt pijlen op ervaren Chelsea-duo'

FC Barcelona lijkt weer op de voetbalkaart te staan. De Blaugrana is al zeker van de tweede plaats in La Liga en komt uit een diep dal gekropen. Financieel moet de club nog op haar tellen letten, maar sportief loopt het dus al heel wat beter, met dank aan enkele geslaagde wintertransfers.


De verwachting is dat daar in de zomer nog heel wat transfers bovenop komen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zou Barça daarvoor aankloppen bij Chelsea. Het zou bij The Blues zowel Cesar Azpilicueta (32) als Marco Alonso (31) willen weghalen. Azpilicueta zou al een contractvoorstel op zak hebben uit Catalonië. Hij zou voor twee jaar kunnen tekenen. De speler wacht momenteel op een onderhoud met Chelsea om over zijn toekomst te beslissen. Zijn contract loopt nog tot midden volgend jaar.

Ook Alonso zou dus nadrukkelijk in beeld zijn bij de nummer twee uit Spanje. Zijn overgang naar Barça hangt af van de transfersom die de Catalanen op tafel zullen moeten leggen voor de linksback. Net als Azpilicueta ligt ook Alonso  nog tot midden 2023 vast in Londen. Afwachten hoe ver Barça wil gaan om de ex-speler van ACF Fiorentina te strikken. 

CHRISTENSEN

Bij Barça zouden Azpilicueta en Alonso Andreas Christensen (26) tegenkomen. De Deense verdediger wordt immers al lange tijd nadrukkelijk gelinkt aan een overgang naar Barcelona. Zijn komst moet wel nog officieel aangekondigd worden. Christensen is einde contract op Stamford Bridge en zou dus gratis en voor niets de overstap maken. Bij het duo hierboven ligt dat net iets anders. Wordt ongetwijfeld vervolgd in de zomermercato.

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Wie komt?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

16
16
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

57
57
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

320
320
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

39
39
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

543
543
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

63
63
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

137
137
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

825
825
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

86
86
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

580
580
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

396
396
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1262
1262
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

369
369
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

213
213
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

512
512
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

339
339
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

904
904
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

658
658
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

634
634
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws