Opvolger Mignolet? Club beloont toptalent met profcontract

door
Opvolger Mignolet? Club beloont toptalent met profcontract

Simon Mignolet ontpopte zich tijdens de Champions Play-Offs tot dé grote man bij Blauw-Zwart. De doelman was uiterst belangrijk voor de Bruggelingen in de titelstrijd, en slikte tot nu toe amper één doelpunt in vijf wedstrijden. Indrukwekkende cijfers, al wordt er bij de landskampioen intern ook naar opvolging gezocht. 


Zo maakte Club Brugge vandaag bekend dat Axl De Corte zijn handtekening zette onder zijn eerste profcontract. De 16-jarige doelman speelde tijdens zijn jeugdopleiding voornamelijk voor KV Mechelen, maar zette vorig seizoen de stap richting West-Vlaanderen. Bij de jeugdwerking van de Bruggelingen is het geloof in De Corte bijzonder groot, waarna de club dan ook besliste om de jongeling al snel een eerste profcontract te laten ondertekenen. 

De Corte zal volgend seizoen voornamelijk actief zijn bij de U18 van Club Brugge, maar zou ook mogen hopen op minuten bij Club NXT. Een eerste selectie bij het A-elftal lijkt echter nog iets te vroeg te komen voor De Corte. Met Senne Lammens en Nick Shinton heeft Club Brugge immers al een vaste nummer twee en drie in dienst. Ook de inmiddels 34-jarige Simon Mignolet denkt voorlopig nog niet aan stoppen. 

Toch euforie bij Club

De handtekening van Axl De Corte zal ongetwijfeld voor heel wat vreugde zorgen bij de jeugdwerking van Club Brugge. Vorige week besliste een ploegmaat van De Corte, Lucas Mbamba, nog om voor een avontuur in het buitenland te kiezen. De eveneens 16-jarige jongeling - en tevens broer van Noah Mbamba - verlaat Club Brugge voor Lille. 

LEES OOK: De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

Club Brugge heeft met Mignolet nog jarenlang een vaste nummer één in dienst.

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

42
42
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

43
43
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

61
61
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

98
98
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

48
48
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

167
167
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

76
76
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

409
409
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

370
370
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

813
813
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

277
277
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

441
441
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

257
257
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1009
1009
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

337
337
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

392
392
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

127
127
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws