Opvolger Mignolet? Club beloont toptalent met profcontract

281
Opvolger Mignolet? Club beloont toptalent met profcontract

Simon Mignolet ontpopte zich tijdens de Champions Play-Offs tot dé grote man bij Blauw-Zwart. De doelman was uiterst belangrijk voor de Bruggelingen in de titelstrijd, en slikte tot nu toe amper één doelpunt in vijf wedstrijden. Indrukwekkende cijfers, al wordt er bij de landskampioen intern ook naar opvolging gezocht. 


Zo maakte Club Brugge vandaag bekend dat Axl De Corte zijn handtekening zette onder zijn eerste profcontract. De 16-jarige doelman speelde tijdens zijn jeugdopleiding voornamelijk voor KV Mechelen, maar zette vorig seizoen de stap richting West-Vlaanderen. Bij de jeugdwerking van de Bruggelingen is het geloof in De Corte bijzonder groot, waarna de club dan ook besliste om de jongeling al snel een eerste profcontract te laten ondertekenen. 

De Corte zal volgend seizoen voornamelijk actief zijn bij de U18 van Club Brugge, maar zou ook mogen hopen op minuten bij Club NXT. Een eerste selectie bij het A-elftal lijkt echter nog iets te vroeg te komen voor De Corte. Met Senne Lammens en Nick Shinton heeft Club Brugge immers al een vaste nummer twee en drie in dienst. Ook de inmiddels 34-jarige Simon Mignolet denkt voorlopig nog niet aan stoppen. 

Toch euforie bij Club

De handtekening van Axl De Corte zal ongetwijfeld voor heel wat vreugde zorgen bij de jeugdwerking van Club Brugge. Vorige week besliste een ploegmaat van De Corte, Lucas Mbamba, nog om voor een avontuur in het buitenland te kiezen. De eveneens 16-jarige jongeling - en tevens broer van Noah Mbamba - verlaat Club Brugge voor Lille. 

LEES OOK: Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

Club Brugge heeft met Mignolet nog jarenlang een vaste nummer één in dienst.

Meest recent

Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

5
5
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

12
12
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

12
12
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

109
109
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

180
180
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

60
60
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

498
498
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

164
164
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

70
70
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

61
61
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

167
167
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

257
257
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

469
469
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

329
329
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

300
300
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

764
764
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

681
681
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

82
82
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

318
318
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

109
109
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

300
300
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1452
1452
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

127
127
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

423
423

Meer sportnieuws