Broer Amuzu versiert contract bij KV Mechelen

111
Broer Amuzu versiert contract bij KV Mechelen

KV Mechelen neemt het volgend weekend voor zijn laatste wedstrijd van het seizoen op tegen KRC Genk. Beide ploegen hebben niets meer te winnen of te verliezen, waardoor de partij eerder voor de prestige zal gespeeld worden. Daarnaast zal er ook afscheid genomen worden van Wouter Vrancken. De KVM-trainer zoekt volgend seizoen andere oorden op. 


Met het oog op volgend seizoen wil KV Mechelen verjongen. Om die reden gaf het de voorbije weken al enkele profcontracten aan jeugdtalenten. Zo was het vorige week nog de beurt aan de Evangelos Soferis. De 16-jarige Belg wordt in Mechelen als een groot talent gezien, en hoort het aanvallende compartiment van de Maneblussers van extra creativiteit te voorzien. Zojuist werd nog een aanvallende speler vastgelegd. 

Vanavond kondigde KV Mechelen namelijk aan dat Joseph 'Jojo' Amuzu zijn handtekening onder een tweejarig profcontract heeft gezet. Amuzu is de jongere broer van de bij Anderlecht spelende Francis Amuzu, en de zoon van voormalig KVM-voetballer Theophilus Amuzu. Net als zijn broer wordt 'Jojo' beschreven als een pijlsnelle aanvaller. Op de koop toe wist KVM nog een optie voor een éénjarige verlenging in het contract op te nemen. 

Het jaar van de Amuzu's? 

Francis Amuzu ontpopte zich tijdens de Champions Play-offs tot één van dé smaakmakers bij Anderlecht. De inmiddels 22-jarige flankspeler zoekt al verschillende seizoenen naar een neus voor doelpunten, en lijkt die eindelijk gevonden te hebben. In vijf wedstrijden was de RSCA-speler immers al goed voor vier doelpunten. Wordt het jaar 2022 dan hét jaar van de doorbraak voor beide broers? Dat zal de toekomst ongetwijfeld snel uitwijzen. 

LEES OOK: Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

🚀

Goed plan van KVM om de jeugd meer kansen te geven?

Meest recent

Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

20
20
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

14
14
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

37
37
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

42
42
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

40
40
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

25
25
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

149
149
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

132
132
Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Club Brugge won gemakkelijk met 1-4 op het veld van La Louvière. Jorne Spileers en Jan ...

91
91
Zorgen bij Club Brugge om blessure Forbs: Leko geeft update

Club Brugge won eenvoudig met 1-4 op het veld van La Louvière. Een grote tegenvaller was dat ...

162
162
Cercle Brugge likt zijn wonden: "Dit is een mokerslag"

Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar ...

79
79
Tottenham krijgt Old Trafford stil, Barça onklopbaar

In de vroege avond stonden er heel wat interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

32
32
Euvrard looft aanwinst: "Gaf zijn visitekaartje af"

Standard speelt zondag voor gesloten deuren de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. Vincent ...

48
48
Geen roest bij Club: landskampioen flitst voorbij moedige Wolven

Er zit voorlopig geen roest op de vormcurve van Club Brugge na de interlandbreak. Blauw-Zwart ...

79
79
Boskamp ziet probleem bij JPL-topclub: "Wat is er loos?"

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal op de voet voor Het Belang van Limburg. De voormalige ...

50
50
Bruno verklaart: "Daarom spelen Stroeykens en Bertaccini"

Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kwamen héél goed ...

451
451
Club Brugge met voorsprong rust in: "Onze grote man"

Club Brugge heeft zijn eerste 45 minuten achter de rug liggen op het veld van La Louvière. ...

102
102
Thorup aan zet: toptalent KRC Genk wacht op zijn kans

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen. De club mag dan weliswaar meer en meer op ...

93
93
Anderlecht komt goed weg: "Dit was krankzinnig"

RSC Anderlecht heeft met 1-2 gewonnen van Cercle Brugge. Dat was echter compleet onverdiend. Toch ...

172
172
CPL zindert: Lierse herademt, ongezien Hasselts spektakelstuk

De Challenger Pro League zorgde deze namiddag opnieuw voor heel wat spektakel. Lierse hoopte op ...

88
88
De Cuyper met goal matchwinnaar, Chelsea haalt uit

Om 16u begonnen er vier matchen in de Premier League. Onder meer Chelsea en Aston Villa moesten aan ...

67
67
Anderlecht ontsnapt op Jan Breydel met perfecte hold-up

Een dramatisch Anderlecht is deze namiddag enorm goed weggekomen op Jan Breydel. De Vereniging stond ...

172
172
Gigantische blunder Neuer zorgt voor puntenverlies Bayern

In de Bundesliga was het namiddag uitkijken naar de prestatie van Bayern München op het veld ...

36
36
Leko maakt één wissel bekend in basisploeg Club Brugge

Club Brugge neemt het om 18u15 op tegen La Louvière. Een partij die de landskampioen altijd ...

118
118
Dramatisch Anderlecht in Brugge, één speler krijgt volle laag

RSC Anderlecht is om 16u begonnen aan zijn match op het veld van Cercle Brugge. De eerste 45 minuten ...

169
169

Meer sportnieuws