Broer Amuzu versiert contract bij KV Mechelen

door
Broer Amuzu versiert contract bij KV Mechelen

KV Mechelen neemt het volgend weekend voor zijn laatste wedstrijd van het seizoen op tegen KRC Genk. Beide ploegen hebben niets meer te winnen of te verliezen, waardoor de partij eerder voor de prestige zal gespeeld worden. Daarnaast zal er ook afscheid genomen worden van Wouter Vrancken. De KVM-trainer zoekt volgend seizoen andere oorden op. 


Met het oog op volgend seizoen wil KV Mechelen verjongen. Om die reden gaf het de voorbije weken al enkele profcontracten aan jeugdtalenten. Zo was het vorige week nog de beurt aan de Evangelos Soferis. De 16-jarige Belg wordt in Mechelen als een groot talent gezien, en hoort het aanvallende compartiment van de Maneblussers van extra creativiteit te voorzien. Zojuist werd nog een aanvallende speler vastgelegd. 

Vanavond kondigde KV Mechelen namelijk aan dat Joseph 'Jojo' Amuzu zijn handtekening onder een tweejarig profcontract heeft gezet. Amuzu is de jongere broer van de bij Anderlecht spelende Francis Amuzu, en de zoon van voormalig KVM-voetballer Theophilus Amuzu. Net als zijn broer wordt 'Jojo' beschreven als een pijlsnelle aanvaller. Op de koop toe wist KVM nog een optie voor een éénjarige verlenging in het contract op te nemen. 

Het jaar van de Amuzu's? 

Francis Amuzu ontpopte zich tijdens de Champions Play-offs tot één van dé smaakmakers bij Anderlecht. De inmiddels 22-jarige flankspeler zoekt al verschillende seizoenen naar een neus voor doelpunten, en lijkt die eindelijk gevonden te hebben. In vijf wedstrijden was de RSCA-speler immers al goed voor vier doelpunten. Wordt het jaar 2022 dan hét jaar van de doorbraak voor beide broers? Dat zal de toekomst ongetwijfeld snel uitwijzen. 

LEES OOK: Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Goed plan van KVM om de jeugd meer kansen te geven?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

91
91
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

126
126
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

200
200
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

85
85
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

205
205
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

38
38
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

236
236
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

192
192
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

423
423
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

90
90
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

621
621
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1102
1102
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

394
394
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

316
316
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

331
331
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

479
479
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

497
497
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

436
436
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1006
1006
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws