Broer Amuzu versiert contract bij KV Mechelen

door
Broer Amuzu versiert contract bij KV Mechelen

KV Mechelen neemt het volgend weekend voor zijn laatste wedstrijd van het seizoen op tegen KRC Genk. Beide ploegen hebben niets meer te winnen of te verliezen, waardoor de partij eerder voor de prestige zal gespeeld worden. Daarnaast zal er ook afscheid genomen worden van Wouter Vrancken. De KVM-trainer zoekt volgend seizoen andere oorden op. 


Met het oog op volgend seizoen wil KV Mechelen verjongen. Om die reden gaf het de voorbije weken al enkele profcontracten aan jeugdtalenten. Zo was het vorige week nog de beurt aan de Evangelos Soferis. De 16-jarige Belg wordt in Mechelen als een groot talent gezien, en hoort het aanvallende compartiment van de Maneblussers van extra creativiteit te voorzien. Zojuist werd nog een aanvallende speler vastgelegd. 

Vanavond kondigde KV Mechelen namelijk aan dat Joseph 'Jojo' Amuzu zijn handtekening onder een tweejarig profcontract heeft gezet. Amuzu is de jongere broer van de bij Anderlecht spelende Francis Amuzu, en de zoon van voormalig KVM-voetballer Theophilus Amuzu. Net als zijn broer wordt 'Jojo' beschreven als een pijlsnelle aanvaller. Op de koop toe wist KVM nog een optie voor een éénjarige verlenging in het contract op te nemen. 

Het jaar van de Amuzu's? 

Francis Amuzu ontpopte zich tijdens de Champions Play-offs tot één van dé smaakmakers bij Anderlecht. De inmiddels 22-jarige flankspeler zoekt al verschillende seizoenen naar een neus voor doelpunten, en lijkt die eindelijk gevonden te hebben. In vijf wedstrijden was de RSCA-speler immers al goed voor vier doelpunten. Wordt het jaar 2022 dan hét jaar van de doorbraak voor beide broers? Dat zal de toekomst ongetwijfeld snel uitwijzen. 

LEES OOK: Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

Goed plan van KVM om de jeugd meer kansen te geven?

Meest recent

Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

54
54
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

132
132
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

28
28
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

89
89
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

253
253
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

93
93
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

149
149
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

82
82
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

139
139
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

64
64
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

631
631
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

84
84
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

205
205
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

319
319
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

313
313
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

233
233
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

236
236
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

265
265
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

458
458
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

516
516
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

87
87
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

297
297
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

173
173
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

205
205

Meer sportnieuws