Einde in zicht: Bale en Real scheiden wegen

door
Einde in zicht: Bale en Real scheiden wegen

Op 1 september 2013 was Gareth Bale nog de duurste speler ter wereld. De Welshman ruilde destijds Tottenham Hotspur in voor Real Madrid, en kostte de Koninklijke een slordige 100 miljoen euro. Ongeveer negen jaar na de aankomst van Bale in Madrid komt er een einde aan zijn lijdensweg.


In zijn eerste seizoenen bij Real Madrid toonde Gareth Bale waarom hij de duurste speler ter wereld was. De Welshman flitste aan de zijde van Cristiano Ronaldo en Karim Benzema, en legde uitstekende statistieken op tafel. Toen de flankspeler steeds meer begon te sukkelen met blessures, deemsterde Bale stilaan weg in de Spaanse hoofdstad.

Het zorgde er uiteindelijk voor dat Bale zijn sterrenstatus inruilde voor een bankzittersstatuut. Dat was uiteraard niet naar de zin van de Welshman, al weigerde hij eigenhandig overgangen richting andere clubs vanwege zijn gigantische salariseisen. Vorig seizoen besloot Bale dan om te kiezen voor een uitleenbeurt richting zijn ex-club Tottenham, al verliep dat avontuur ook niet zoals hij het verwacht had.

Einde bij Real Madrid

De voorbije maanden werd dan ook steeds meer duidelijk dat het avontuur van Bale bij Real Madrid stilaan voorbij was. Het contract van de Welshman loopt af in juli, waarna hij de club transfervrij kan verlaten. Dat nieuws werd zojuist bevestigd door zijn agent. Die meldt trouwens dat de kans groot is dat Bale terug zal keren naar het Engelse voetbal. Voorlopig wenst hij zich echter nog te concentreren op de aankomende WK-kwalificatiewedstrijd tussen Wales en Portugal.

LEES OOK: Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

Heeft Bale nog een plaats in de Premier League?

Meest recent

Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

2
2
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

72
72
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

14
14
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

81
81
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

30
30
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

112
112
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

59
59
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

85
85
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

163
163
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

179
179
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

16
16
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

217
217
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

83
83
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

374
374
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

38
38
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

228
228
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

102
102
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

109
109
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

92
92
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

252
252
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

274
274
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

306
306
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

106
106

Meer sportnieuws