Einde in zicht: Bale en Real scheiden wegen

door
Einde in zicht: Bale en Real scheiden wegen

Op 1 september 2013 was Gareth Bale nog de duurste speler ter wereld. De Welshman ruilde destijds Tottenham Hotspur in voor Real Madrid, en kostte de Koninklijke een slordige 100 miljoen euro. Ongeveer negen jaar na de aankomst van Bale in Madrid komt er een einde aan zijn lijdensweg.


In zijn eerste seizoenen bij Real Madrid toonde Gareth Bale waarom hij de duurste speler ter wereld was. De Welshman flitste aan de zijde van Cristiano Ronaldo en Karim Benzema, en legde uitstekende statistieken op tafel. Toen de flankspeler steeds meer begon te sukkelen met blessures, deemsterde Bale stilaan weg in de Spaanse hoofdstad.

Het zorgde er uiteindelijk voor dat Bale zijn sterrenstatus inruilde voor een bankzittersstatuut. Dat was uiteraard niet naar de zin van de Welshman, al weigerde hij eigenhandig overgangen richting andere clubs vanwege zijn gigantische salariseisen. Vorig seizoen besloot Bale dan om te kiezen voor een uitleenbeurt richting zijn ex-club Tottenham, al verliep dat avontuur ook niet zoals hij het verwacht had.

Einde bij Real Madrid

De voorbije maanden werd dan ook steeds meer duidelijk dat het avontuur van Bale bij Real Madrid stilaan voorbij was. Het contract van de Welshman loopt af in juli, waarna hij de club transfervrij kan verlaten. Dat nieuws werd zojuist bevestigd door zijn agent. Die meldt trouwens dat de kans groot is dat Bale terug zal keren naar het Engelse voetbal. Voorlopig wenst hij zich echter nog te concentreren op de aankomende WK-kwalificatiewedstrijd tussen Wales en Portugal.

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Heeft Bale nog een plaats in de Premier League?

Meest recent

Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

50
50
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

16
16
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

86
86
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

309
309
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

37
37
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

77
77
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

38
38
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

175
175
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

122
122
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

51
51
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

76
76
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

178
178
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

111
111
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

101
101
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

357
357
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

86
86
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

95
95
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

684
684
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

219
219
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

270
270
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

73
73
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

115
115
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

63
63

Meer sportnieuws