Einde in zicht: Bale en Real scheiden wegen

door
Einde in zicht: Bale en Real scheiden wegen

Op 1 september 2013 was Gareth Bale nog de duurste speler ter wereld. De Welshman ruilde destijds Tottenham Hotspur in voor Real Madrid, en kostte de Koninklijke een slordige 100 miljoen euro. Ongeveer negen jaar na de aankomst van Bale in Madrid komt er een einde aan zijn lijdensweg.


In zijn eerste seizoenen bij Real Madrid toonde Gareth Bale waarom hij de duurste speler ter wereld was. De Welshman flitste aan de zijde van Cristiano Ronaldo en Karim Benzema, en legde uitstekende statistieken op tafel. Toen de flankspeler steeds meer begon te sukkelen met blessures, deemsterde Bale stilaan weg in de Spaanse hoofdstad.

Het zorgde er uiteindelijk voor dat Bale zijn sterrenstatus inruilde voor een bankzittersstatuut. Dat was uiteraard niet naar de zin van de Welshman, al weigerde hij eigenhandig overgangen richting andere clubs vanwege zijn gigantische salariseisen. Vorig seizoen besloot Bale dan om te kiezen voor een uitleenbeurt richting zijn ex-club Tottenham, al verliep dat avontuur ook niet zoals hij het verwacht had.

Einde bij Real Madrid

De voorbije maanden werd dan ook steeds meer duidelijk dat het avontuur van Bale bij Real Madrid stilaan voorbij was. Het contract van de Welshman loopt af in juli, waarna hij de club transfervrij kan verlaten. Dat nieuws werd zojuist bevestigd door zijn agent. Die meldt trouwens dat de kans groot is dat Bale terug zal keren naar het Engelse voetbal. Voorlopig wenst hij zich echter nog te concentreren op de aankomende WK-kwalificatiewedstrijd tussen Wales en Portugal.

LEES OOK: 'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Heeft Bale nog een plaats in de Premier League?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

41
41
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

93
93
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

249
249
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

30
30
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

83
83
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

801
801
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

425
425
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

593
593
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

208
208
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

354
354
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

315
315
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

276
276
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

219
219
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

262
262
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

107
107
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

590
590
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

551
551
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

125
125
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

539
539
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

619
619
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

286
286
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

319
319
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

542
542

Meer sportnieuws