Club Brugge komt met nieuws rond kampioenenviering

311
Club Brugge komt met nieuws rond kampioenenviering

Club Brugge kroonde zich gisteren voor de achttiende keer in zijn geschiedenis tot Belgisch landskampioen. Een zege op het veld van Antwerp was voldoende om de kloof met Union onuitwisbaar te maken. De vreugde achteraf was dan ook bijzonder groot bij de troepen van Alfred Schreuder, en de feestvreugde gaat ongetwijfeld nog een tijdje door. 


Zo maakte Club Brugge ondertussen bekend wanneer het de kampioenenviering zal laten plaatsvinden. Via de officiële kanalen van de landskampioen werd gemeld dat deze zal plaatsvinden op maandag 23 mei. Er zal een podium worden geplaatst op de Brugse Grote Markt, en de spelers zullen één voor één gehuldigd worden voor een zee van fans. Voor de huldiging zal een Brugse spelersbus ook door de straten van de West-Vlaamse stad paraderen zodat iedereen een glimp kan opvangen van de kersverse kampioenenploeg. 

De Grote markt zal vanaf 17u30 enkel en alleen beschikbaar zijn voor het Brugse feestpubliek. Vanaf 18u30 zal de spelersbus zijn ronde door de stad doen, waarna om 19u de huldiging plaatsvindt. Op de koop toe kunnen ook enkele supporters een plaats op het podium versieren via een wedstrijd op de website van Club Brugge. Zij zullen de huldiging live tussen de spelers meemaken. 

Nog een laatste galawedstrijd

Ondanks dat alle kaarten geschud zijn, zit het voetbalseizoen er nog niet op voor Club Brugge. Aanstaande zondag moeten ze het in de laatste wedstrijd van het seizoen nog opnemen tegen aartsvijand Anderlecht. Net zoals Club Brugge hebben ook de bezoekers uit Brussel niets meer te winnen of te verliezen in het Jan Breydelstadion. Het wordt dus een duel waarin prestige dé belangrijkste drijfveer zal worden. 



LEES OOK: Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Zal Club Brugge ook volgend seizoen de titelfavoriet zijn?

Meest recent

Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

36
36
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

96
96
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

49
49
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

154
154
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

76
76
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

56
56
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

313
313
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

24
24
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

435
435
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

52
52
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

655
655
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

66
66
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

554
554
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1054
1054
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

163
163
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

28
28
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

211
211
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

105
105
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

332
332
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

258
258
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

310
310

Meer sportnieuws