Club Brugge komt met nieuws rond kampioenenviering

door
Club Brugge komt met nieuws rond kampioenenviering

Club Brugge kroonde zich gisteren voor de achttiende keer in zijn geschiedenis tot Belgisch landskampioen. Een zege op het veld van Antwerp was voldoende om de kloof met Union onuitwisbaar te maken. De vreugde achteraf was dan ook bijzonder groot bij de troepen van Alfred Schreuder, en de feestvreugde gaat ongetwijfeld nog een tijdje door. 


Zo maakte Club Brugge ondertussen bekend wanneer het de kampioenenviering zal laten plaatsvinden. Via de officiële kanalen van de landskampioen werd gemeld dat deze zal plaatsvinden op maandag 23 mei. Er zal een podium worden geplaatst op de Brugse Grote Markt, en de spelers zullen één voor één gehuldigd worden voor een zee van fans. Voor de huldiging zal een Brugse spelersbus ook door de straten van de West-Vlaamse stad paraderen zodat iedereen een glimp kan opvangen van de kersverse kampioenenploeg. 

De Grote markt zal vanaf 17u30 enkel en alleen beschikbaar zijn voor het Brugse feestpubliek. Vanaf 18u30 zal de spelersbus zijn ronde door de stad doen, waarna om 19u de huldiging plaatsvindt. Op de koop toe kunnen ook enkele supporters een plaats op het podium versieren via een wedstrijd op de website van Club Brugge. Zij zullen de huldiging live tussen de spelers meemaken. 

Nog een laatste galawedstrijd

Ondanks dat alle kaarten geschud zijn, zit het voetbalseizoen er nog niet op voor Club Brugge. Aanstaande zondag moeten ze het in de laatste wedstrijd van het seizoen nog opnemen tegen aartsvijand Anderlecht. Net zoals Club Brugge hebben ook de bezoekers uit Brussel niets meer te winnen of te verliezen in het Jan Breydelstadion. Het wordt dus een duel waarin prestige dé belangrijkste drijfveer zal worden. 



LEES OOK: Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Zal Club Brugge ook volgend seizoen de titelfavoriet zijn?

Meest recent

'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

0
0
De Mil moet puzzelen: blessuregolf teistert AA Gent

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

10
10
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

182
182
Rampscenario Taravel: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

189
189
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

229
229
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

212
212
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

107
107
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

69
69
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

70
70
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

87
87
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

55
55
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

32
32
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

246
246
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

256
256
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

88
88
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

392
392
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

266
266
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

169
169
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

80
80
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

47
47
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

183
183
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

86
86
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

260
260

Meer sportnieuws