Club Brugge komt met nieuws rond kampioenenviering

door
Club Brugge komt met nieuws rond kampioenenviering

Club Brugge kroonde zich gisteren voor de achttiende keer in zijn geschiedenis tot Belgisch landskampioen. Een zege op het veld van Antwerp was voldoende om de kloof met Union onuitwisbaar te maken. De vreugde achteraf was dan ook bijzonder groot bij de troepen van Alfred Schreuder, en de feestvreugde gaat ongetwijfeld nog een tijdje door. 


Zo maakte Club Brugge ondertussen bekend wanneer het de kampioenenviering zal laten plaatsvinden. Via de officiële kanalen van de landskampioen werd gemeld dat deze zal plaatsvinden op maandag 23 mei. Er zal een podium worden geplaatst op de Brugse Grote Markt, en de spelers zullen één voor één gehuldigd worden voor een zee van fans. Voor de huldiging zal een Brugse spelersbus ook door de straten van de West-Vlaamse stad paraderen zodat iedereen een glimp kan opvangen van de kersverse kampioenenploeg. 

De Grote markt zal vanaf 17u30 enkel en alleen beschikbaar zijn voor het Brugse feestpubliek. Vanaf 18u30 zal de spelersbus zijn ronde door de stad doen, waarna om 19u de huldiging plaatsvindt. Op de koop toe kunnen ook enkele supporters een plaats op het podium versieren via een wedstrijd op de website van Club Brugge. Zij zullen de huldiging live tussen de spelers meemaken. 

Nog een laatste galawedstrijd

Ondanks dat alle kaarten geschud zijn, zit het voetbalseizoen er nog niet op voor Club Brugge. Aanstaande zondag moeten ze het in de laatste wedstrijd van het seizoen nog opnemen tegen aartsvijand Anderlecht. Net zoals Club Brugge hebben ook de bezoekers uit Brussel niets meer te winnen of te verliezen in het Jan Breydelstadion. Het wordt dus een duel waarin prestige dé belangrijkste drijfveer zal worden. 



LEES OOK: Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Zal Club Brugge ook volgend seizoen de titelfavoriet zijn?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

81
81
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

73
73
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

94
94
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

280
280
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

384
384
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

152
152
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

132
132
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

318
318
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

20
20
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

102
102
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

101
101
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

238
238
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

121
121
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

71
71
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

91
91
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

199
199
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

44
44
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

186
186
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

181
181
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

272
272
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

81
81
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

374
374
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

256
256
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

204
204

Meer sportnieuws