Club Brugge komt met nieuws rond kampioenenviering

door
Club Brugge komt met nieuws rond kampioenenviering

Club Brugge kroonde zich gisteren voor de achttiende keer in zijn geschiedenis tot Belgisch landskampioen. Een zege op het veld van Antwerp was voldoende om de kloof met Union onuitwisbaar te maken. De vreugde achteraf was dan ook bijzonder groot bij de troepen van Alfred Schreuder, en de feestvreugde gaat ongetwijfeld nog een tijdje door. 


Zo maakte Club Brugge ondertussen bekend wanneer het de kampioenenviering zal laten plaatsvinden. Via de officiële kanalen van de landskampioen werd gemeld dat deze zal plaatsvinden op maandag 23 mei. Er zal een podium worden geplaatst op de Brugse Grote Markt, en de spelers zullen één voor één gehuldigd worden voor een zee van fans. Voor de huldiging zal een Brugse spelersbus ook door de straten van de West-Vlaamse stad paraderen zodat iedereen een glimp kan opvangen van de kersverse kampioenenploeg. 

De Grote markt zal vanaf 17u30 enkel en alleen beschikbaar zijn voor het Brugse feestpubliek. Vanaf 18u30 zal de spelersbus zijn ronde door de stad doen, waarna om 19u de huldiging plaatsvindt. Op de koop toe kunnen ook enkele supporters een plaats op het podium versieren via een wedstrijd op de website van Club Brugge. Zij zullen de huldiging live tussen de spelers meemaken. 

Nog een laatste galawedstrijd

Ondanks dat alle kaarten geschud zijn, zit het voetbalseizoen er nog niet op voor Club Brugge. Aanstaande zondag moeten ze het in de laatste wedstrijd van het seizoen nog opnemen tegen aartsvijand Anderlecht. Net zoals Club Brugge hebben ook de bezoekers uit Brussel niets meer te winnen of te verliezen in het Jan Breydelstadion. Het wordt dus een duel waarin prestige dé belangrijkste drijfveer zal worden. 



LEES OOK: Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Zal Club Brugge ook volgend seizoen de titelfavoriet zijn?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

57
57
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

69
69
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

99
99
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

134
134
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

170
170
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

46
46
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

210
210
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

206
206
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

228
228
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

145
145
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

324
324
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

135
135
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

102
102
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

277
277
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

501
501
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

511
511
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

297
297
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

71
71
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

202
202
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

547
547
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

152
152

Meer sportnieuws