Theate in de clinch met coach: "De slechtste op het veld"

door
Theate in de clinch met coach:

Het Italiaanse Bologna beleeft een middelmatig seizoen. De traditieclub club verloor gisteren met 1-3 van Sassuolo, en heeft tijdens de laatste speeldag van het seizoen niets meer te winnen of verliezen. Toch was de frustratie na de magere nul op zes bijzonder groot bij de ploeg van Arthur Theate.


Bij Bologna is Arthur Theate momenteel de enige Belg in de kern. De Rode Duivel beleeft er echter niet zijn beste periode, want voor de tweede wedstrijd op rij werd de centrale verdediger vroegtijdig naar de kant gehaald. Theate kon zijn frustratie dan ook amper verbergen, en besloot om zijn trainer en ploegmaats te negeren wanneer hij plaats nam op de bank.

Bologna-coach Sinisa Mihajlovic was dan ook niet te spreken over het gedrag van Theate. “Ik kan de frustratie bij een speler na een snelle vervanging begrijpen, maar hij mag nooit het respect verliezen. Tegen Venezia heb ik hem vervangen omwille van tactische redenen. Tegen Sassuolo was hij dan weer de slechtste van het veld. En voor de tweede keer op rij was zijn gedrag bij de vervanging niet goed”, vertelt Mihajlovic aan de Italiaanse pers.

Laatste wedstrijd voor Bologna?

Het ziet er dan ook naar uit dat Mihajlovic voor de laatste wedstrijd tegen Genoa niet zal rekenen op de Rode Duivel. De clinch tussen Theate en de Serviër zou wel eens een voorbode kunnen zijn op een aanstaande zomertransfer. De Belg is immers gewild door heel wat Italiaanse (sub)toppers, en zou zelf azen op een stap hogerop. Volgens Transfermarkt bezit Theate een marktwaarde van 10 miljoen euro.

Is Theate klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Coorevits hint op avontuur met Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

7
7
'Clement weigert absolute monsteraanbieding'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

12
12
KRC Genk zet énorme stap voorwaarts: "Uniek in Europa”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

33
33
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

148
148
'Barça pijnlijk de mist in: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

17
17
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

61
61
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

65
65
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

68
68
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

51
51
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

235
235
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

245
245
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

51
51
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

198
198
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

329
329
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

422
422
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

786
786
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

127
127
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

532
532
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

757
757
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

291
291
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

196
196
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

78
78
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

183
183
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

79
79
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

98
98

Meer sportnieuws